דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אסור שיהיו שני פקחים בו זמנית על אוטובוס אחד.
אז על זה לבד אתה יכול להתלונן עליהם.
חבל שכמעט אף אחד לא יודע מזה.
אין שום איסור כזה,
להיפך בקווים דו מפרקיים דוגמת קו 1 תלאביב-בת ים. קבוע עולים 2-3 מבקרים בו זמנית ולפעמים יותר.
מעניין אותי מקור למסמך הזה ?
מאיפה הורדת אותו ?
הכללים לגבי המסיכות השתנו.
יש אנשים שאכן ניתן להם פטור ממסיכה מסיבות כאלו ואחרות.

ולעניין דנן-
מבחינה חוקית נהג/מבקר אינו רשאי לאכוף עטיית מסיכות בכל מקום שהוא,
ובטח שלא לעורר פרובוקציה ומניפולציה מיותרת נגד אזרח כלשהו.

חובת האכיפה חלה על משטרת ישראל בלבד! אפילו לא פיקוח עירוני.
והם עושים את זה די והותר, וממש לא נזקקים לעזרה של שום גוף נוסף.

היה צריך לעקוב אחרי אותו פקח ולהסריט אותו מתחילת סיטואציה ולשלוח לאגד עם העתקים למשרד התחבורה...

צריך לברר קודם אם זה חוקי.
תיעוד שנעשה בצורה אסורה אינו קביל עבור ראיה כלשהי.

ולצלם אדם במרחב ציבורי על מנת להשתמש בחומר אסור.
ובמקרה הנ''ל אומנם זה עבור המעביד אך עדיין זה עלול להיות בעייתי ועילה לתביעה בפני עצמה.

ואגב-
סתם שאלה, ראית שהוא באמת צילם? לא שזה משנה מי יודע מה...
עצם ה''איום'' לכשעצמו הוא לא חוקי..
לא נכון, במו עיני חזיתי בפקח שנתן דוח לאשה שלא שילמה ומכיוון שלא היה לה לשלם גם שילח אותה מהאוטובוס אחר כבוד...
ראיתי בחור ממסגרת חנ''מ שעלה לאוטובוס וכנראה הרב קו שלו היה ריק,
הנהג והפקח התווכחו איתו במשך מס' דקות על מנת ש...ירד!!
למרות שהיינו כמה וכמה נוסעים שהסכמנו לשלם עליו בשמחה.
הוא ירד בסופו של דבר פגוע ומבולבל..
אין דבר כזה שני פקחים על פי חוק רק אחד מותר ותבדוק שהם עולם רק אחד מתקף את הרכטיס שלו והשני לא או שהוא מתקף שהם יורדים כי אסור להם לעלות יחד.
נו באמת, או שאתם גרים במושב, או שהרבה זמן לא עליתם על תחבורה ציבורית.
זה עולה מהדלת הקידמית והשני מהאחורית, ומתחילים לתקף עד שנפגשים באמצע ויורדים יחד.
בבקשה תפני למבקר המדינה-זה הגוף היחיד במדינה שעובד
ושגם כל הרשויות מפחדות מהדוח השנתי שלו
נכנס לתרדמת חורף מוקדמת מאז שבנט עלה לשלטון...

מדיה ואתרים

בניה , עריכה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
העיקר להתלונן כל פעם.
לתועלת הציבור.
בדרך-כלל כשמגיעים הביתה שוכחים, למי יש כח להתלונן עם כל הפרטים ?
זה טובת הכלל !
כשהפקחים ידעו שהציבור החרדי מתלונן, הם יפחדו ...
חיזוק לדברים
זה כ"כ נכון וכך גם על אוטובוסים שמדלגים תחנות , נהגים שלא עוצרים , כל יחס מזלזל כלפי חרדים או כלפי כל אדם
חשוב לדווח , ולפעול בעניין כדי למגר את התופעות האלו

ירוקים

משתמש רשום
רעש לא מפחיד אותם
אין לנו אלטרנטיבות אחרות, מה תאיימי עליהם שתלכי ברגל???
יש בכל אזור חברה אחת שיש לה מונופול על הנסיעות
דוקא מפחיד אותם, כיום שכל הזמן יש מכרזים על תחבורה ציבורית, ואחד הפרמטרים לבחירת החברה היא שביעות רצון הלקוחות.
לראיה, תראה את הפרסומות של אגד וקווים ושאר החברות, על השירות והאדיבות שלהם...

ירוקים

משתמש רשום
אני חושב שלציבור שלנו פחות חשוב הפיצוי כמו שחשוב לו שיפיקו להיטפל אליו ולכן שהמשרד יהנה מכל הפצויים שיקבלו בתמורה לתביעות.
דוקא לציבור שלנו שנאנק תחת גזירות, וחושב על כל שקל בהחלט חשוב פיצוי אם מגיע לו.
ובלי קשר, כשמישהו עובר סיפור לא נעים בהחלט, שלפעמים גם רודף אותו תקופה אחרי זה [לדוגמא: חשש כל הזמן שהפקח יחליט להגיש תלונה במשטרה על מסכה], בהחלט משחרר במשהו כשהוא מקבל פיצוי שמגיע לו לו ע"פ לןק וגם כמובן ע"פ דין תורה. הבתי דין מתירים ואף מעודדים להגיש תביעות במקרים כאלו.
ולגבי העו"ד, בכל תביעה אם היא מתקבלת יש גם סעיף של הוצאות משפט, שזה בדיוק שכר עו"ד.

כל אחד כותב וכותב,
למישהו רעיון פרקטי מה אפשר לעשות?
אולי עצומה לחברות, אם חתימות? או משהו בסגנון?
אפשר להשתמש אם הפרוג לאיסוף חתימות

דוקא לציבור שלנו שנאנק תחת גזירות, וחושב על כל שקל בהחלט חשוב פיצוי אם מגיע לו.
ובלי קשר, כשמישהו עובר סיפור לא נעים בהחלט, שלפעמים גם רודף אותו תקופה אחרי זה [לדוגמא: חשש כל הזמן שהפקח יחליט להגיש תלונה במשטרה על מסכה], בהחלט משחרר במשהו כשהוא מקבל פיצוי שמגיע לו לו ע"פ לןק וגם כמובן ע"פ דין תורה. הבתי דין מתירים ואף מעודדים להגיש תביעות במקרים כאלו.
ולגבי העו"ד, בכל תביעה אם היא מתקבלת יש גם סעיף של הוצאות משפט, שזה בדיוק שכר עו"ד.
  • צריך לבדוק כל מקרה לגופו אם רב או מו"ץ אם מותר לתבוע בערכאות.
  • בעניין עו"ד, גם לשאול עו"ד האם ננצח במשפט, ואם השופט יחייב את הצד השני בהוצאות משפט, עולה כסף!.....

chaia

משתמש מקצוען
כל אחד כותב וכותב,
למישהו רעיון פרקטי מה אפשר לעשות?
אולי עצומה לחברות, אם חתימות? או משהו בסגנון?
אפשר להשתמש אם הפרוג לאיסוף חתימות
לאסוף את כל המקרים האלו.
ז.א. שכל אחד שעבר כזה מקרה יכתוב הצהרה מפורטת מה בדיוק עבר עם מספר קו תאריך ושעה וישלח את זה למישהו שירכז את כולם.
אותו בן אדם/ רכז כשיהיו בידו מספיק עדויות יוכל לפנות לתקשורת ולמשרד התחבורה ולדרוש תשובות.
עצומות ללא עדויות מפורטות ואמינות אלא רק חתימות אקראיות לא יזיזו ולא ישנו כלום לאף אחד.

פוקוש

משתמש מקצוען
הלוואי שאני יפגוש אותו מנסה לעשות עוול כזה. מסכן מה שאני יעשה לו.. עד שהוא לא יפוטר וכל התקשורת החרדית תפרסם את זה אני לא ארפה

שמשלי

משתמש פעיל
תתבעי אותו ותעשי מכך סיפור!!!!!!
נטפלים לאוכלסיה החלשה!!!!!!!!!!!!!!!!!

פוקוש

משתמש מקצוען
הסיפור הזה ממש קומם אותי. באפשרותי לסייע לך להגיע לכל הקודקודים במשרד התחבורה ובאגד שרלוונטים לטיפול חריף ומיידי בפקח המרושע הזה
אם תרצי צרי איתי קשר ואעזור לך בשמחה
y575709666
גימייל

פוקוש

משתמש מקצוען
לאסוף את כל המקרים האלו.
ז.א. שכל אחד שעבר כזה מקרה יכתוב הצהרה מפורטת מה בדיוק עבר עם מספר קו תאריך ושעה וישלח את זה למישהו שירכז את כולם.
אותו בן אדם/ רכז כשיהיו בידו מספיק עדויות יוכל לפנות לתקשורת ולמשרד התחבורה ולדרוש תשובות.
עצומות ללא עדויות מפורטות ואמינות אלא רק חתימות אקראיות לא יזיזו ולא ישנו כלום לאף אחד.
למי שיש עדויות או תמונה של אותו מרושע נא שלחו בדחיפות למייל הנל.

זעירא

משתמש פעיל
סתם חשוב לדעת... לטענת חבר השבוע,
פקח שמבקש לתת דו"ח אפשר בקלי קלות לומר לו שם לא נכון ומ. זהות לא נכון וכו' (כמובן שאומרים שאין ת. זהות...)
אם אין שם שוטר אין לו שום כלי לברר את אמיתות השם והכתובת, ככה עשה חבר שלי לאחרונה חחח (רק לא לתת מיד פרטים אלא להתוכח קלות כדי שלא יחשוד...)

אחד החכמים

משתמש מקצוען
צריך לשלוח להם מייל מטעם עו"ד שמאיים שיגיש תביעה [גם אם לא באמת מתכונים לתבוע]
וכשרואים עו"ד נלחצים

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שימו לב,
בירושלים כמעט בכל נסיעה עולים פקחים, לפחות שניים! שלא תהיה עוגמת נפש.
כיום יש פקחים עם מצלמות גוף, ריבוע שחור עם עיגול בצבע ירוק (מעיד שפועל), כך שכנראה במקרה של ויכוח/ בית משפט ניתן לדרוש הוכחה.
יש אנשים שכשהם רואים פקחים עולים, הם נבהלים ומתקפים שוב (להיות בטוחים),הפקח רואה את זה, אם הוא שואל למה תקפתם רק עכשיו? תבקשו שיבדוק מתי היה התיקוף הקודם, שיראה שזה באותו קו. (הוא יכול לראות גם את זה)

פ.נ

משתמש מקצוען
הסיפור הזה ממש קומם אותי. באפשרותי לסייע לך להגיע לכל הקודקודים במשרד התחבורה ובאגד שרלוונטים לטיפול חריף ומיידי בפקח המרושע הזה
אם תרצי צרי איתי קשר ואעזור לך בשמחה
y575709666
גימייל
קודם כל תודה רבה על הכל!!
כרגע זה בטיפול עם זה לא עוזר אז אני יצטרך להעזר בך!!
אגב ברגע אחרון צילמתי אותו כך שיש לי תמונה....
באמת חשוב לי שכל מי שנתקל במקרה כזה או אחר שיגיש דחוף תלונה במישטרה נגד אותו פקח!!

פוקוש

משתמש מקצוען
לאזרח הרגיל באמת יהיה קשה להתמודד. כי הוא לא יודע הרבה מעבר להגשת תלונה למוקד ישנוני שאוטומטית יגיב לו בלאקוניות ובזה יסיימו את העניין.

צריכים לדעת למי לפנות נוסף על הצעד הבסיסי של הגשת תלונה באגד ושמירת מס' התלונה.

השיטה היא מאוד קלה אך יעילה.

להגיש תלונה באגד.
ומיד כשמקבלים תגובה להעתיק ולשמור את מספר הסימוכין שבתשובה.

להעתיק את גוף הפניה ולהכניס בפנים את מס' הסימוכין לתלונה שאגד הגיבו ולשנות רק את שמות המכותבים דלהלן:

היועץ החרדי במשרד התחבורה שלמה רוזנשטיין

מבקר המדינה

לשכת שר התחבורה

פקיד תח"צ שבמשרד התחבורה שבאחריותו תחום הפיקוח

פוקוש

משתמש מקצוען
קודם כל תודה רבה על הכל!!
כרגע זה בטיפול עם זה לא עוזר אז אני יצטרך להעזר בך!!
אגב ברגע אחרון צילמתי אותו כך שיש לי תמונה....
באמת חשוב לי שכל מי שנתקל במקרה כזה או אחר שיגיש דחוף תלונה במישטרה נגד אותו פקח!!
אשמח אם תוכלי לשלוח לי את תמונתו. זה חשוב לי

פ.נ

משתמש מקצוען
ואגב-
סתם שאלה, ראית שהוא באמת צילם? לא שזה משנה מי יודע מה...
עצם ה''איום'' לכשעצמו הוא לא חוקי..
לא רק שאיים אלא גם צילם......(שמעתי את הפאלש)
הו אמר לי תעמדי ואני יצלם אותך בשביל שתקבלי דוח משמישטרה.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה