דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

תודה על החיים

משתמש צעיר
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
כלומר ניגש אלין ואמר לו "נכון האישה הזאת לא עלתה איתנו".. והצביע עלי..... אותו פקח אמר לפקח הראשון שאני כן עליתי...
הפקח מיתקרב אלי ונותן לי את הרב קו ואומר לי בכזה בוטות "את בלי מסכה בואי אני יצלם אותך ואני יעביר את זה למישטרת ישראל...על תופתעי עם תראי קנס 500 ש"ח בדואר"...
חשוב לי להבהיר שהיה לי מסכה בתיק ושעליתי לאוטובוס תיקפתי את הרב ומרב היתנפלות עלי לא יכלתי לעטות מסכה...(לא משנה שכל האוטובוס היה בלי מסכות)
כמובן שהפקח לא היתנצל על מה שהיה עם הרב קו .....
פשוט היתנפלות לאזרח חף מפשע......
השאלה שלי עם פקח של אגד יכול לצלם אותי (פגיעה בפרטיות) שלא למטרת התפקיד(התפקיד שלו זה לאכוף מי שלא שילם וכו)??
עם אני יכולה לתבוע אותו??
תשלחי את הפרטים עם התמונה לאגד,
אם את לא בטוחה -את יכולה לשאול עורך דין האם זה מותר לו לעשות את זה.

תודה על החיים

משתמש צעיר
קרה לי אותו הדבר בדיוק
בירושלים??
הנוסעים התערבו לטובתי וצילמו את הפקח
שהשתולל ולבסוף ירד מהאוטובוס
לא עשיתי עם זה דבר מחוסר זמן וכח בעניין...
אם זה אותו אחד(וגם אם לא)
אולי תדווחו שתיכם על המקרה שיראו שזו לא הפעם הראשונה שקורה דבר כזה,
מי ששונא חרדים-שלא יעבוד איתם!!!!!!!!!!!!!!!!!

----------

משתמש מקצוען
רק מעדכנת
הלכתי להגיש תלונה במישטרה(במיגרש הרוסים)דווקא חייבת להגיד שהצוות שם היה ממש נחמד....ישר שהגעתי הגיע שוטרת ושאלה מה קרה כמובן שסיפרתי היא ישר הכניסה אותי לשוטר אותו שוטר שקיבל אותי היה ממש נחמד,היתייחס אלי בכבוד...
הוא תיעד במחשב את הארוע (כן ציינתי שם שהייתי בלי מסכה אבל כמובן שלא הייתה לי אפשרות לשים והיו אנשים באוטובוס שלי מסכה!! למרות זאת השוטר כן ציין אמר לי שחבל שהייתי בלי מסכה.....)
שאלתי את השוטר עם זה מוצדק לצלם שלא לצורך התפקיד אז הוא אמר שזה ממש לא......
שאלתי את השוטר מה הסיכוי אז הוא אמר שהוא לא מאמין שיפתחו נגדו חקירה אז אמרתי לשוטר שמצידי אני עושה את ההשתדלות שלי מכאן......
בסוף השוטר אמר לי בדרך אגב בנוסף לזה תפני גם לפניות הציבור של אגד למרות שהוא עצמו העיד בעצמו שאגד "כביכול" תגמור את הסיפור במקרה הטוב ב"נו נו נו "לנהג
וכאן השאלה שלי עם אתם יודעים ך מישטרת ישראל את ההתנהלות העברינית של אגד ואיך זה עובד למה אתם לא מטפלים בזה??!!זה נקרא פניות הציבור??!!
כמובן הגשתי תלונה נוספת לאגד.....
מכאן אני פונה לאותם אנשים שניתקלו באותו פקח או באותו סטואציה תתלונו בכל אמצעי אפשרי _מישטרה,פניות בציבור של מישרד התחבורה וכ ואפילו אגד...)
בשביל למנוע את המקרה הבא של החברים שלכם!!
(מי שניתקל באותו פקח יגיש תלונה ואולי המישטרה כן תפעל לעומקו של עניין כי היא תראה הרבה תלנוות על הפקח!!)

חוץ מלהתייחס יפה הם לא עושים כלום.

ידיד נפש

משתמש פעיל
הצעה:
כל מי שיושב באוטובוס ורואה פקח שעולה, אם יש באמתחתו אפשרות צילום, שיתחיל מיד לצלם. בלי שהפקח יבחין בכך.
יתכן ויאספו כמה סרטונים, וזה יהיה עילה לתחקיר וכו'...

פ.נ

משתמש מקצוען
הצעה:
כל מי שיושב באוטובוס ורואה פקח שעולה, אם יש באמתחתו אפשרות צילום, שיתחיל מיד לצלם. בלי שהפקח יבחין בכך.
יתכן ויאספו כמה סרטונים, וזה יהיה עילה לתחקיר וכו'...
אני בלי נדר ידרוש מהמישטרה שיפתחו את המצלמות האוטובס וגם שתיקח את המצלמה של הנהג!!
מה שבטוח שלאחרונה זה קרה להמון אנשים וכנראה אנשים ישבו והבליגו ולא עשו מזה כלום!!
לפחות עכשיו שאנשים יקימו ויתלוננו!!
(לי היה מזל שבשניה האחרונה היה לי מצלמה בפאלפון (כשר) והפקח לא חשב שאני יצלם ופתאום הוא שןם לב אחרי הפלאש אז הוא תקע לי מישפט מה אכפת לי את תקבלו 500 ש"ח....

D

Deleted 66182

אורח
יש הבדל: קנס לא מוצדק שייך לתעבורה-חברת האוטובוס וכד' משרד התחבורה
במקרה של תקיפה/העלבה וכד' רק אז אפשר לערב את המשטרה אם העילה היא לא בריונות-המשטרה שולחת לחברה.
זה שני דברים שונים. בחברת התעבורה אפשר להתלונן על הכל ולהקדים את היחס המשפיל והמקומם וכד'
שזה הרבה יותר מדאיג מכסף וכד'

ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מתלונה באגד ובמשטרה לא יוצא כלום, אבל כדי לפנות לרב מקלב,
וגם ליתד נאמן ולמודיע, כשאגד יראו שעוקבים אחריהם ויש תחקיר והמקרה חוזר על עצמו שוב ושוב, אולי זה יעזור.
בהצלחה

D

Deleted 66182

אורח
וגם ליתד נאמן ולמודיע, כשאגד יראו שעוקבים אחריהם ויש תחקיר והמקרה חוזר על עצמו שוב ושוב, אולי זה יעזור.
בהצלחה
אשה שמתלוננת במשטרה על כזו התנהגות בד"כ כן תק ל התייחסות או לפחות אזהרה לפקח

פ.נ

משתמש מקצוען
בהצלחה
כרגע מחכה לתשובה מהמישטרה (לראות גם מה עם אגד ומישרד התחבורה)עם אני לא יראה שיטפלו בזה או שטיפלו בזה וזה לא הלך לשום מקום אני יפנה לאורי מקלב שבאמת עוזר בכל מצב לא משנה עם זה שייך אליו או לא.......

פ.נ

משתמש מקצוען
חברת קוים הרבה פעמים עולים 2 יחד
כיום אין מצב שרק פקח אחד עולה....
כל המטרה שלהם זה לתפוס נוסעים..כך שאחד עולה בקדימה ואחד עולה מאחורה ואז אין מצב להימלט.....(לפי דעתם)
ואגב זה בל חברות התחבורה.....

D

Deleted 66182

אורח
כיום אין מצב שרק פקח אחד עולה....
כל המטרה שלהם זה לתפוס נוסעים..כך שאחד עולה בקדימה ואחד עולה מאחורה ואז אין מצב להימלט.....(לפי דעתם)
ואגב זה בל חברות התחבורה.....
וברכבת הקלה בפרט

פ.נ

משתמש מקצוען
וברכבת הקלה בפרט
רכב הקלה זה כבר עוד סיפור
אבל הפקחים שם הרבה יותר נורמטיביים
וגם יש עמדה בכל מילימטר והם לא ישר תוקפים כך שעם עולה פקח ואת לא שילמת את יכולה ישר לתקף והם לא מיתנפלים עליך!!

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קוראים לו במקרה ע. מוחמד?

חוץ מרעש תקשורתי אין הרבה אפשרות לנצח אותם, כפי שכבר כתבו כאן, יודעים להתייחס מאד יפה לתלונות, תכל'ס לא נעשה כלום.
אם אכן בהמודיע עסוקים לאחרונה בתחקירים בסגנון הזה, אז זו הכתובת הכי טובה שניתן לפנות, כמובן יצטרכו שיתוף פעולה של כל אלו כאן שהעידו שנתקלו בו, ויש לנו תחקיר בהמודיע שללא ספק הם לא יוכלו להתעלם ממנו

פ.נ

משתמש מקצוען
חוץ מרעש תקשורתי אין הרבה אפשרות לנצח אותם, כפי שכבר כתבו כאן, יודעים להתייחס מאד יפה לתלונות, תכל'ס לא נעשה כלום.
אם אכן בהמודיע עסוקים לאחרונה בתחקירים בסגנון הזה, אז זו הכתובת הכי טובה שניתן לפנות, כמובן יצטרכו שיתוף פעולה של כל אלו כאן שהעידו שנתקלו בו, ויש לנו תחקיר בהמודיע שללא ספק הם לא יוכלו להתעלם ממנו
את/ה קשור למודיע??

אברום 613

משתמש פעיל
*לצד החובה הכללית לעטות מסכה, ניתן פטור לאנשים עם מוגבלות המתקשים בחבישתה. במידה ונוסע אומר שבשל מוגבלותו הוא
אינו יכול לחבוש מסכה, לא מרגיש בנוח איתה וכו', אין להקשות בשאלות וחל איסור מוחלט לדרוש הצגת תעודה או כל הוכחה
אחרת למוגבלות ויש לאפשר את קבלת השירות ללא המסכה**
מתוך מסמך של אגד

קבצים מצורפים

• זמן קורונה - באגד נוהגים לפי הכללים - אגד.pdf
    1 MB · צפיות: 75

----------

משתמש מקצוען

תמיד רעש תקשורתי עוזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה