מענקי הקורונה החדשים - לשכירים ולעצמאיים

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לדרישת הוועדה נקבע עוד, כי כל עסק חדש שנפתח בתחילת 2020, לא יצטרך להוכיח ירידה של 40 אחוזים, ויהיה זכאי לסיוע בגובה של 3,000 עד 4,000 לחודשיים.

האם זה אושר סופית ואיך ניתן לקבל את המענק?
נשמע שזה אושר סופית
וכנראה יצטרכו באזור האישי

כמו הרוח

משתמש מקצוען
הכנסת אישרה את תכנית "רשת ביטחון כלכלית לקורונה"
דנה ירקצי
הכנסת אישרה הערב (שלישי) בקריאה שנייה ושלישית את התכנית הכלכלית "רשת ביטחון כלכלית לקורונה" של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ. התכנית כוללת, הכוללת, בין היתר, את הרחבת הזכאות לדמי אבטלה, מענק הסתגלות לבני 67 ומעלה, המשך סיוע לעצמאים ולעסקים, המשך תשלום כפל קיצבאות, הגדלת הדיסריגרד לבעלי מוגבלויות, היתר משיכה מפיקדון חיילים משוחררים ופטור ממס על משיכת הכספים מקרן השתלמות.

פסגות

משתמש מקצוען
רק להבין
אדם מתחת 28 +ילד עם משכורת של 5000 שח
שקיבל אבטלה בחודשים האחרונים 2860 ש''ח יקבל מהחודש הזה 3600?
יהיה גם החזר רטואקטיבי......

ג'ניק

משתמש רשום
סיוע סוציאלי לעצמאים – מענקי סיוע לעצמאים ולשכירים בעלי שליטה בחברת מעטים אשר נפגעו כתוצאה מהמשבר, דרך מתן מענק של עד 15,000 שקלים חדשים, אחת לחודשיים עד ליוני 2021, כרשת ביטחון סוציאלית אישית נוסף על הסיוע שניתן לעסק. מדובר באוכלוסייה שאינה זכאית לתשלום דמי אבטלה, אשר בתקופת הזכאות, חלה ירידה של לפחות 40% במחזור עסקאותיה, ושהכנסתה החייבת במס אינה עולה על 651,000 ₪. סכום ההכנסה הוגדל לדרישת הוועדה, לאחר שהנוסח המקורי עמד על 640,000 ₪.

לעניין שנת 2020 ההשוואה יעשה התחשיב בהשוואה לעומת מחזורי העסקים בשנים 2018 ו-2019, לפי השנה שתיתן את הסיוע הגבוה יותר, לעניין שנת 2021 תעשה ההשוואה לעומת מחזורי 2019.

האם זה אושר?
כי לא ראיתי שפירסמו את זה

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק להבין
אדם מתחת 28 +ילד עם משכורת של 5000 שח
שקיבל אבטלה בחודשים האחרונים 2860 ש''ח יקבל מהחודש הזה 3600?
יהיה גם החזר רטואקטיבי......
מצטרף לשאלה.
האם האבטלה המלאה לבני הפחות מ-28 תחול רטרואקטיבית?

כמו הרוח

משתמש מקצוען
תנאים למענק לעוסק חדש ב2020
שהמענקים לעסק חדש זה אם יש לו 1500 ש"ח בינואר פבואר
ו18000 למשך 2020

נערך לאחרונה ב:

בן יצחק

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מצטרף לשאלה.
האם האבטלה המלאה לבני הפחות מ-28 תחול רטרואקטיבית?
אין רטרו

EXIT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לדרישת הוועדה נקבע עוד, כי כל עסק חדש שנפתח בתחילת 2020, לא יצטרך להוכיח ירידה של 40 אחוזים, ויהיה זכאי לסיוע בגובה של 3,000 עד 4,000 לחודשיים.

האם זה אושר סופית ואיך ניתן לקבל את המענק?

מישהו יודע האם זה אושר
כי פקידה במס הכנסה טענה לי שזה עדיין לא עבר בחוק

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם זה אושר
כי פקידה במס הכנסה טענה לי שזה עדיין לא עבר בחוק
אושר,
עבר בחוק.
מצ"ב לשון ההחוק.
שימו לב לתנאים לקבלת ההמענק.
מ16 באוגוסט תפתח האופציה לקבל המענק.

קבצים מצורפים

• 20200730_213857.jpg
    20200730_213857.jpg
    KB 201.2 · צפיות: 53

מנטור

משתמש פעיל
מענק סיוע סוציאלי לעצמאיים ובעלי עסקים – עצמאיים ובעלי עסקים בעלי הכנסה שנתית חייבת של עד 640 אלף שקל בשנה שחוו ירידה במחזור של לפחות 40%, יקבלו אחת לחודשיים עד לחודש יוני 2021 מענק בגובה 70% מההכנסה החייבת ועד ל-15,000 שקל. המהלך דורש חקיקה בכנסת.
[/QUOTE
האם יש גם מינימום או רק מקסימום ?
מתי יקבלו את זה ? המענק מאושר?

david1986

משתמש פעיל
@יהודה מילר ושאר מביני המיסים-
מקווה שזה המקום לשאול...
בתור עוסק פטור שלא מעוניינת להחזיר את המענקים שקיבלתי (ובזבזתי) הבנתי שצריך שההכנסות (קרי הקבלות שאני מוציאה ללקוחותי) לא יעלו על 75% מההכנסות בחודשים המקבילים ב2019. (מחושב כל חודשיים ולא כל חודש)
האם הבנתי נכון עד פה?

האם זה נכון גם לגבי יולי אוגוסט? או שפה השתנו הכללים?

אודה לכל מידע בנושא
קיבלת תשובה על שאלתך? אשתי היא עצמאית ואני רואה כאן
עצמאים יחידים (לא כולל חברות, או שותפים בשותפות) שמחזור פעילותם בשנת 2019 נע בין 18,000 ₪ לבין 300,000 ₪, עשויים להיות זכאים לתוספת מענק (הפעימה השלישית), כבר בעת הגשת הבקשה לפעימה השנייה (באזור האישי של רשות המסים).
אם היא עדיין לא הגישה דוח של 2019 וזה לא מגיע ל18000 כדאי לתקן זאת?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נעזרתם על ידי @יהודה מילר ?
אולי כדאי להחזיר לו טובה?
הוא נותן כאן ובכל הפורום כמויות של מידע, שבמקום אחר היו גובים על כך טבין ותקילין, והוא לא מבקש על כך כלום.
הפעם, הוא מבקש, לא בשביל עצמו, אבל הוא מבקש
כנסו בבקשה ותחזירו לו טובה, כל סכום, אפילו משהו קטן, בשביל להוקיר, וגם לקבל זכויות לפני ראש השנה.

sara wein

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי,
לא קראתי את כל האשכול.
אבל יש לי שאלה קטנה.
במידה ומחזור הכספים שלי לא ירד ב40 אחוז משנה שעברה-
האם עדיף לי לא להגיש בקשות למענק בכלל?
ואם הגשתי- באמת אצטרך להחזיר?

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
ועוד שאלה אם הפכו מעוסק פטור למורשה זה נקרא עסק חדש או משהו?
במידה ומחזור הכספים שלי לא ירד ב40 אחוז משנה שעברה והם כותבים לי שבבידקה שעשו אני זכאית..
עדיך לקחת ומקסימום להחזיר או שזה יכלול ריביות והצמדות וכו..?

מנטור

משתמש פעיל
אמרו שיהיה הנחה בארונה לעסקים בשיעור 95% מישהו יודע איך מגישים בקשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה