התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

291

משתמש מקצוען
תוך כמה זמן הפרוייקטים החדשים יהיו בנויים? בפרט של "ארשין הנדסה"? אם למישהו יש מידע חדש בעניין.

291

משתמש מקצוען
יש הבדל של איכות בין חברות הבניה?
מה זה ציפחה ומה זה טרקלין?
תודה הנדליסט על סבלנותך.

291

משתמש מקצוען
איזה קהילה רוצה להקים את הוועדה? זו יותר מקהילה אחת? זה עדיין יושב לי כמו קוץ, בלהחליט ללכת על הכיוון עד הסוף.

הנדלניסט

משתמש פעיל
איזה קהילה רוצה להקים את הוועדה? זו יותר מקהילה אחת? זה עדיין יושב לי כמו קוץ, בלהחליט ללכת על הכיוון עד הסוף.
רק חסידות בויאן הקימה ועדה
שאר הקהילות הבינו שהדרך לשמור על מחירים זה לא דרך ועדות אלא על ידי עבודה מתחת לפני השטח.

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה זה ציפחה ומה זה טרקלין?
תוכל לקרוא כאן עליהם:

• תודה
Reactions: 291

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

291

משתמש מקצוען
אני לא מבין מי שמלבט אם לקחת מתנה, נכון לא מיליון אבל הרבה יותר מרבע מיליון, אז איפה ההתלבטות?
האם ללכת להגרלות משתלמות יותר. בסוף הרי הרוב זוכים. גם הבניה בעמנואל תיקח בין 3 ל-4 שנים. (אדייק: לפי הנדליס - לכל היותר).
ואולי בהגרלות אחרות הזמן קצר יותר.
אולי פשוט כדאי לקנות וזהו. בלי מחיר למשתכן.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
לגבי הגרלות שתקבל מוקדם יותר - חחח
לגבי האפשרות לקנות ולהפסיד המתנה - אוי אוי אוי

כל ההגרלות היום פחות או יותר דומות ותמתין שנים, אפחד לא יכול להבטיח שתזכה (הרוב המוחלט אגב לא זוכים בהגרלות - הילדים שלי עדיין ממתינים שנים והלוואי זכו בעמנואל).

הנדלניסט

משתמש פעיל
תמונה מלפני שבועיים של העבודות במרכז המסחרי החדש שנבנה
כבר שכרו שם יש חסד, כללית ,ומאפיה

קבצים מצורפים

• image - 2023-05-12T163528.069.jpg
    image - 2023-05-12T163528.069.jpg
    KB 251 · צפיות: 34

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה