מעוצב בגרוש | שיתופון

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עלעלתי בתמונות ישנות ופתאום מצאתי אותה, ואני מעלה אותה כדי להראות משהו מענין.
הפרויקט הזה היה פרויקט גדול שעשיתי לקבלן של תכנון ועיצוב ל-2 דירות+ 4 יח"ד.
המפרט ליח"ד היה מאד מצומצם (למעט האסלות...) וההגבלה למ"ר אריחים היתה קשוחה במחיר, אבל אני מאד רציתי יח"ד יפות...ואמבטיה שנראית טוב.
מה שעשיתי זה- הזמנתי אריחים של כ-40 ש"ח למ"ר (אולי אפילו פחות, לא זוכרת) ובמקום אריח דקור/פסי דקור שעולים יקר, פשוט הושבתי את הקבלן לעשות לי חיתוכים יפים באריח (איזה פרצוף זועם עשה לי, זה היה ככה רץ ל 4 אמבטיות) את האריח של הרצפה העליתי לאמבטיה, כדי לתת נגיעת צבע.
וקיבלתי דקור עדין אלגנטי ובחינם:)
סורי על איכות הצילום:
IMG_0500.JPG

.
IMG_0498.JPG

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יצירתית! אהבתי ממש

פשוט מעצבת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד אהבתי,
ומאד אהבתי את השיתוף!

אני בטוחה שיש בינינו הרבה יצירתיות,
כולנו נהנה שיהיו פה עוד תמונות של דברים יפים ואמיתיים שבוצעו בפרויקטים רגילים.

המון תודה!

myriam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עלעלתי בתמונות ישנות ופתאום מצאתי אותה, ואני מעלה אותה כדי להראות משהו מענין.
הפרויקט הזה היה פרויקט גדול שעשיתי לקבלן של תכנון ועיצוב ל-2 דירות+ 4 יח"ד.
המפרט ליח"ד היה מאד מצומצם (למעט האסלות...) וההגבלה למ"ר אריחים היתה קשוחה במחיר, אבל אני מאד רציתי יח"ד יפות...ואמבטיה שנראית טוב.
מה שעשיתי זה- הזמנתי אריחים של כ-40 ש"ח למ"ר (אולי אפילו פחות, לא זוכרת) ובמקום אריח דקור/פסי דקור שעולים יקר, פשוט הושבתי את הקבלן לעשות לי חיתוכים יפים באריח (איזה פרצוף זועם עשה לי, זה היה ככה רץ ל 4 אמבטיות) את האריח של הרצפה העליתי לאמבטיה, כדי לתת נגיעת צבע.
וקיבלתי דקור עדין אלגנטי ובחינם:)
סורי על איכות הצילום:
צפה בקובץ המצורף 349544
.צפה בקובץ המצורף 349546

למה האריח בפינה לא שלם עד הסוף
במיוחד שניראה שגם זה שליד המשקוף לא שלם
או שזה נראה בגלל הצל.. אבל עדיין לא עדיף שם לעשות את הגימור הכאלו "פחות מקצועי"??
ודרך הגב רעיון מגניב
אני עם כבר הייתי מושיבה את הקבלן? הייתי עושה לו חיים קשים עד הסוף ומתפרעת עם הסדר של האריחים קצת יותר...
אבל באמת רעיון יצירתי ומדליק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה