דרוש מידע מסעדה חלבית בי-ם

ארי4791

משתמש צעיר
מתוך כל מה שדיברו כאן, מישהו יודע איזה מהם בכשרות יותר טובה ממהדרין י-ם (רובין בד"ץ העדה קהילות וכדו')?
תודה.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברעיון
בית קפה זה מקום שמנשנים קצת קפה , מאפים, וכו , ויש מקומות שבמשך הזמן הוסיפו מוקרמים , פסטות וכו וזה נהפך למיני מסעדה.
מדעסה זה יותר עם תפריט מורחב שיש שם מגוון גדול של אוכל יותר כבד
את יכולה לתת לי דוג'?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי שאלה:
מה ההבדל בין מסעדה לבית קפה???
בשנים האחרונות ההבדל מטשטש, אבל במקור
בית קפה היה מקום חברי יותר עם קפה שזה היה הדבר העיקרי, מאפים וארוחות קלות.
תפריט משתנה ועיצוב יותר קליל וסחבקי, והגשה של המזון קלילה יותר
מסעדה היה עם תפריט די ספציפי כל מסעדה וסוג מזון שלה, עיצוב המקום כבד יותר ואוירה שקטה
אני חושבת שגם היו אמורים להזמין מקום מראש.
בכשרות מהודרת אין כמעט מסעדות אבל זה משתנה עם השנים. (גם הצורך גדל וגם בתי קפה נהפכים ליותר מסעדות)

למשל- אנטריקוט וריקוטה הם מסעדות, וופל בר זהה בית קפה שנהיה סוג של מסעדה, קפה תמרה זה כבר נראה לי ממש מסעדה אבל לא בטוחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה