השקעות מניית אינטל. הזדמנות?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה בדיוק מה שהתכוונתי.
כמובן שאת ה2 שקל לא לזרוק באויר.
אלא לבחור מניה ע"י ניתוח תכני ומשולב בניתוח פונדמנטלי
אכן אין לי בעיה, התייחסתי אך ורק ל'חכמה' של הפעוט.

באופן עקרוני קשה לי להאמין שאני אצליח בניתוח פודמנטלי לאורך זמן יותר מהמדדים, ואם זה לנתח כזה קטן מהתיק, זה כמעט לא משמעותי.
אעדיף למנף במקצת בשביל להגדיל תשואה, ולא להיכנס לניתוחים והשוק ברוב המיקרים ינצח אותי. בפרט שהטיעונים שאני מקבל פה לטובת מניה כזאת או אחרת שואפים לאפס.
מניה פלונית היא טובה בגלל שהיא נפלה, ומניה אלמונית היא טובה בגלל שיש לה טכנולוגיות מעולות שכבר ממומשות.
אם תשאל משקיעים פונדמנטלים ישרים, הם יגידו לך שהם משקיעים בצורה זו לאו דווקא מתוך ציפייה לתשואת ייתר.

מכיון שהאשכול הזה עוסק בניתוח פונדמנטלי, לא אכנס כעת לסחר יומי.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למה זה סותר?
לשתיהם יש סיכון, ואני מעדיף לקחת את כל הסיכון באפיק הזה שהוא רווחי בתוחלת, ולא לחלק את הסיכון על פני שני האפיקים, שהשני אינו רווחי כאמור.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ההתרסקות במניה נמשכת גם היום עם ירידה נוספת של למעלה מ6%. המניה נוגעת כעת ב20$...

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה