דרוש מידע ממלכה במבחן - שאלה לחובבי הסדרה

מצב
הנושא נעול.

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
שמתם לב שבפדהאל ובכלל במהלך
הסדרה הזו- הם התרווחו על מזרנים לשינה
מרופדים?
למיטב ידיעתי בזמן ההיסטורי הזה עוד לא ממש היו מזרנים...
אולי יש מישהו לתקן אותי....

00:00

משתמש פעיל
ועוד טעות במבחן -
לאמא של אולה קראו פארן ולאבא לימאר.
1668541711203.png

שירה שרה

משתמש פעיל
חייבת לציין שזה מבחן שקיבלתי ממישהי שהכינה אותו. אם תוכלו לרכז את השאלות שנראות לכן שגויות אני אעביר לה..
חוץ מזה שזה לכיף , לאתגר..

רינה.מממ

משתמש חדש
יש לי שאלה ונראה לי שזה המקום שבו התרכזו כל חובבי הסדרה,
אני מחפשת לפרוייקט שלי קטע מהספרים שמדבר על כוח נשי במלוכה,
זכורה לי שיחה שהייתה שניהלה הלה כמדומני עם איסתרק אבל אני לא זוכרת במדויק, שבו היא דיברה על כך,
אם מישהו זוכר על מה מדובר ויכול לכוון אותי במדוייק אשמח ממש,
אם יש לך קטע טוב אחר שמדבר על הנושא אשמח,
מקווה שמכאן תגיע העזרה,
תודה מראש,

מתמטיקאי

משתמש פעיל
יש לי שאלה ונראה לי שזה המקום שבו התרכזו כל חובבי הסדרה,
אני מחפשת לפרוייקט שלי קטע מהספרים שמדבר על כוח נשי במלוכה,
זכורה לי שיחה שהייתה שניהלה הלה כמדומני עם איסתרק אבל אני לא זוכרת במדויק, שבו היא דיברה על כך,
אם מישהו זוכר על מה מדובר ויכול לכוון אותי במדוייק אשמח ממש,
אם יש לך קטע טוב אחר שמדבר על הנושא אשמח,
מקווה שמכאן תגיע העזרה,
תודה מראש,
יש שיחה של אונמר שדיברה עם רנה מתי שהלכה להביא את הגבינה המעופשת אבל זה לא רלוונטי להיום, יש גם שיחה שבו איסתרק אומר אחרי שכבשו את סבסטיאק שנלחמו בעיקר עם נשים, שהנשים שהוא מכיר יודעים את כוחם אולי על זה המדובר. לא זכור לי משהו עם הלה.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
התכוונת לשיחה של איסתרק עם הלה בעמודים 491-494?

רינה.מממ

משתמש חדש
התכוונת לשיחה של איסתרק עם הלה בעמודים 491-494?
באיזה ספר?

יש שיחה של אונמר שדיברה עם רנה מתי שהלכה להביא את הגבינה המעופשת אבל זה לא רלוונטי להיום, יש גם שיחה שבו איסתרק אומר אחרי שכבשו את סבסטיאק שנלחמו בעיקר עם נשים, שהנשים שהוא מכיר יודעים את כוחם אולי על זה המדובר. לא זכור לי משהו עם הלה.
דווקא רעיונות מעניינים... לא חשבתי עליהם, זה במהללאל לא?!

רינה.מממ

משתמש חדש
בעצם אני כקוראת אדוקה של הסדרה רוצה להעביר את התחושה, האווירה והרעיון של הסדרה בפרויקט שאני עושה,
הפרויקט הוא צילומי ואני מחפשת את הטקסט המדויק להוסיף כדי להעביר את התחושות הללו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה