דרוש מידע מכת העכברים בבני ברק - סוף סוף שומעים את הצד של העירייה

מצב
הנושא נעול.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בסופו של יום כשאתה תרצה להרחיב כי לא יהיה לך מקום לזוז האם גם אז תכתוב ככה או שאז תגיד יהיה עוד קצת עכברים אבל לפחות שיהיה לי איפת לחיות בבית
תשאל כל תושב ממוצע בבני ברק מעדיף להרחיב ושיהיה עכברים או שאתה מעדיף עיר נקיה ללא אפשרות הרחבה
אולי תפתח נושא חדש אם סקר לתושבי בני ברק מה הם היו מעדיפים
זה לא שלפני 20 שנה ישבה מועצת העירייה כשלפניה 2 אופציות לבחירה:
או לתת לאנשים להתפרע ולהרחיב כאוות נפשם ובתמורה תקבל מכת עכברים מטורפת, או שאוכפים תקנות בניה בקפדנות והעיר תהיה מסודרת ונקיה.
אפחד לא צפה את המכה הנוראה הזו.
וכשמדברים על הריסות צריך לזכור שהעולם עגול. יום אחד הורסים לשכנך, ומחר לבת שלך שחסכה פרוטה לפרוטה כדי להשכיב את חמשת ילדיה בחדרים נורמליים. פעם זה בית הכנסת שלך ופעם של החוג המתחרה...

רחשי הלב

משתמש מקצוען
שאלת השאלות היא למה העירייה התחילה לעבוד על העכברים רק כשזה התפרסם בתקשורת??
לפני שנה הבאתי פה תגובה של ראש לשכת ראש העיר שכבר אז ישבו עם אנשי מקצוע, ניסו לתקוף את הבעיה מכמה כיוונים בהכוונת אנשי מקצוע, הוסיפו פחים טמונים עד שהבינו שזה משהו גדול באמת.
זה שיש מישהו שמנסה לעשות הון פוליטי מהסיפור זה שקוף לחלוטין.
יש לי ליד הבית אזור במדרכה שהיה מסריח! פשוט ערימה של זבל כמה שנים!!
אמי תחי' פנתה עשרות פעמים למוקד 106 על ערימות אשפה, לא עברו שעתיים והכל פונה.
יש מצב שזה פשוט לא אכפת לאף אחד מהשכנים ברמה שגורמת לו להרים טלפון.
כל המדרכות שבורות בעייני ראיתי אנשים נופלים !
וואלה. כל המדרכות שבורות? כולם? חצי? רבע?
הכבישים שבורים כולם ומלאים בורות!!
כולם??

אבו מאיר

משתמש מקצוען
לפני שנה הבאתי פה תגובה של ראש לשכת ראש העיר שכבר אז ישבו עם אנשי מקצוע, ניסו לתקוף את הבעיה מכמה כיוונים בהכוונת אנשי מקצוע, הוסיפו פחים טמונים עד שהבינו שזה משהו גדול באמת.

כולם??
מציאות שלפני שדיברו בתקשורת בחודש האחרון, הם לא עשו כלום!!
יש הסרטה של ראש העיר לפני חודש בערך שאומר שאין שום בעיה של עכברים!
על מי אתה מנסה לעבוד!
וכן לא כל הכבישים שבורים לא עברתי על הכל אבל איפה שראיתי זה שבור!
רוצה שמות רחובות?
(נויפלד תוקן עכשיו אחרי המון זמן היה בורות מטורפים בכביש אבל המדרכה שבורה מרחוב מצליח עד הבית ספר)
החלוצים,נורוק ,המכבים, יגאל אלון. גינחובסקי, רוצה עוד דוגמאות?
אתה יודע כמה פעמים התקשרו לעירייה?

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
אז את מייצגת את העירייה קבוע?
יש פניות שנענות מהר -ואף אחד לא מתכוון לקרוע ברך לעירייה שעושה את התפקיד שלה...
אבל יש גם אחרות-אני פניתי על מדרכה שבורה התקשרתי לפחות אחת לשלושה שבועות, כשפניתי ספרתי על אישה עם ברגים ברגליים שכמעט נפלה. ולקח יותר מחצי שנה לתקן!!!(לא אפרט על מלא פניות נוספות שלקחו זמן)
זו בחירה להתייחס להכללה. ולא להתייחס לעיקר שיש פה הרבה מדרכות שבורות (ראה לעיל 150 ילדים בבניין)
שוב? גם אחת לא אמורה להיות שבורה. אבל על אחת לא היה נפתח פורום....

אני וביתי

משתמש מקצוען
זה לא שלפני 20 שנה ישבה מועצת העירייה כשלפניה 2 אופציות לבחירה:
או לתת לאנשים להתפרע ולהרחיב כאוות נפשם ובתמורה תקבל מכת עכברים מטורפת, או שאוכפים תקנות בניה בקפדנות והעיר תהיה מסודרת ונקיה.
אפחד לא צפה את המכה הנוראה הזו.
וכשמדברים על הריסות צריך לזכור שהעולם עגול. יום אחד הורסים לשכנך, ומחר לבת שלך שחסכה פרוטה לפרוטה כדי להשכיב את חמשת ילדיה בחדרים נורמליים. פעם זה בית הכנסת שלך ופעם של החוג המתחרה...
האם יש חולק שהעיר התדרדרה בשנים האחרונות פעם היה ניהול לעיר כיום אין איש הישר בעיניו יעשה רק שישלם דמי לא יחרץ ויבנה עד הכביש.
לא שתמיד היה כאן דבש אבל רואים שתמיד יש לאן להידרדר עוד ועוד.
מי מדבר על מדרכות שבורות רחובות מלאים רכבים נטושים חונים על מעברי חציה ומסכנים ילדים ואנשים וכו בכל תחומי החיים בעיר. אבל מה אנחנו ניתן קנסות? נגיד למישהו מה לעשות? אפשר פשוט לשבור את בנין העירייה שטח מבוזבז.

גימפעל

משתמש מקצוען
שאלת השאלות היא למה העירייה התחילה לעבוד על העכברים רק כשזה התפרסם בתקשורת??
מה שלא מגיע לא צריך לטפל ??
שלא ישקרו ! העיר לא מטופלת בכלל בנושא תברואה הכל מסריח מביאים עובדים שלא עושים כלום !
אף אחד לא מפקח עליהם! הכל מטונף!
יש לי ליד הבית אזור במדרכה שהיה מסריח! פשוט ערימה של זבל כמה שנים!!
ז''א אני פה 9 שנים וזה מאז!!
רק עכשיו שעשו שם טמון פינו חלק מהזבל!
כל המדרכות שבורות בעייני ראיתי אנשים נופלים !
הכבישים שבורים כולם ומלאים בורות!!
יש איזור בפרדס כ''ץ שיש מצב שמשם התחילה התופעה של החולדות והעכברים, בין רחוב הפלמח לאוסישקין יש איזור שנקרא המלב''ן כל המתחם הזה שורץ עכברים מאז ומתמיד.
וזה לא קשור לרכבת!
כנראה שאלו שאוהבים להוציא דיבתנו רעה פנו לתקשורת עוד לפני שפנו לעירייה.

גדליה הזקן

משתמש חדש
אפשר לקרוא את הטור של ישראל א. גרובייס ב'משפחה' ולהבין בדיוק מה קורה בבני ברק כל אחד חושב רק על עצמו ועל הכסא שלו ובחירות וכו'

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
השיח סביב גדולי ישראל חייב להיפסק.
איך אמרה לי פעם רבנית מאד מוכרת: גדולי ישראל לא צריכים לכוון את החץ למטרה, הם זורקים חץ לקיר, והשם מסובב סביב החץ שלהם את המטרה. אם גדולי ישראל אומרים משהו השם יעשה שזה יהיה הכי טוב!

ובלי קשר אם הנציגים לא נותנים מענה אנחנו נציף את זה.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
מציאות שלפני שדיברו בתקשורת בחודש האחרון, הם לא עשו כלום!!
לא נכון!!
כבר לפני שנה קיבלתי כמה וכמה הודעות מהעירייה+ חומר הסברה בתיבת הדואר + מייל נציגי בנינים ראיתי בעיניים איך הם פעלו במלוא המרץ למיגור התופעה, הם עשו הדברות רציניות בכל אזור גבעת סוקולוב (בכל בניין היה מלכודת והדברה) הם הוסיפו והחליפו וחידשו את כל הפחים הטמונים הם ביקשו מהתושבים לעזור להם בפינוי גזם וגרוטאות מהחצרות ואני די בטוחה ששום תושב לא עשה את זה.
אני לא יכולה לומר שזה הצליח במאה אחוז אבל בבנין שלי לא ראיתי עכברים כבר כמה חודשים טובים ולפני היה והרבה.

באמת שכיף לקטר, אבל תשאלו את עצמכם קודם, אם כשראיתם פגר של חתול על הכביש עלה בקצה דעתכם להרים טלפון ל106, תנסו פעם אחת ותיראו איך תוך שעה, זה כבר מפונה כנ"ל סתימה בביוב,(שעתיים שלש) כנל מדרכה שבורה (24 שעות)

227

משתמש מקצוען
ברחוב יהודה הלוי עומד לקום פרויקט ענק של 5-6 בניינים שכל אחד יהווה מפלצת של ממש, כי יבנו מהמפלס של רחוב רבי עקיבא, ואת 7 הקומות שבד"כ מאשרים לבניה, יתחילו לחשבן רק מהמפלס של יהודה הלוי. ז"א שבכל בניין יהיו 10 קומות לפחות (יתכן שזה יהיה יותר מ10) .
כל מי שקצת מכיר את האיזור יודע שזו הפקרות מוחלטת. אין מינימום של תשתית שתומכת בהוספת כ"כ הרבה תושבים באיזור הכי צפוף בב"ב. אין גני ילדים, אין בתי כנסת, אין בכלל גינות ושטחי ציבור, אין צרכניות, אין חניות, וכו' וכו'.
אבל ככה זה שהיזם מגיע מחסידות ידועה ולכן מאשרים לו כל מה שבא לו, ושבני ברק תלך לכפרות..
אז לומר שהעירייה לא אשמה בעומס על התשתיות זו היתממות.

פ.נ

משתמש מקצוען
עברתי בריפרוף ממש קצר על האשכול
את האמת שום תגובה של דובר לא מצדיקה את תופעה
כבר חודשיים שלמים שהנושא כבר על סדר היום(\בתקשורת החרדית) ולא נעשה כלום בשטח(לפי המראות)
ואיך אתם מסבירים את זה שזה מגיע לרמה שפעוטה קטנה נינשכת ומפונה לבית חולים???!!!!!(וזה לא מקרה ראשון)
העירייה כשלה לחלוטין!!!
חבל שהם לקחו את זה רציני אחרי המקרה הזה
המקרה הזה היה יכול להימנע עם היו פועלים לטובת העניין הזה לפני כמה חודשים

גולש בנט

משתמש מקצוען
האמת צריכה להיאמר,
העיר מוזנחת, מלוכלכת, כבישים ומדרכות שבורים, פסי האטה שגורמים נזק לרכבים.
תכנית מטומטמת של הכנסת תחבורה ציבורית בין עירונית לרחוב סוקולוב והרב שך שהעבירה את הפקקים מרבי עקיבא לסוקולוב והרב שך וגם ז'בוטינסקי נהיה פקוק בגלל זה.

וההפקרות הזו שראש העיר לא מטפל בבנייה הלא חוקית - תתפוצץ לנו בפרצוף, כי זה לא בטיחותי ומסכן חיים.
ועם כל הכבוד לזו"צ שיתכבדו ויגורו בפריפריה ולא יסכנו חיים.

ואם בתקופת ראשי העיר בויאר ואירנשטיין העיר הייתה זוועה כי לא היה כסף, אז כעת שהעיר מלאה בכסף מה התירוץ?
אפילו זייברט היה יותר טוב מהמצב היום.
שלא לדבר על פרנקנטל, קרליץ ויעקב אשר שניהלו מצוין את העיר.

בושה שמריצים אנשים שלא מתאימים לתפקיד והכל בגלל שהנכד של הרב הבטיח לו.

נערך לאחרונה ב:

ציפור כחולה

משתמש מקצוען
העיר בני ברק נראת מזעזעה, כל פעם שאני מגיע לשם אני שואלת את עצמי מה הסיפור שאנשים מסכימים לגור שם...
יש גם מקומת בטל אביב מצחינים, מה השיגעון לגור במרכז ?? ארץ ישראל כל כך יפה למה צריך לגור מצפיפות במקום זה יש אפשרות לגור מול נוף יפה, מזוכיסטים!!!

אבו מאיר

משתמש מקצוען
במחשבה שנייה..
רבוסיי ערב שב''ק פרשת קורח!!
כידוע שהרב שטיינמן זצוק''ל היה חושש בפרשת קורח להתפרצות של מחלוקת
ואמר שזה זמן מסוגל למחלוקות!
בא ננסה להתגבר למרות כל החילוקי דעות ונכבד אחד את השני למרות הקושי והכאב...
וכן, גם ניתן לעיריית בני ברק הזדמנות ולא נתווכח מה היה.. אולי בכל אופן הייתה טעות..
בכל אופן מדובר באנשים משלנו אנשים טובים ויר''ש . ואל תדון את חבירך עד שתגיע למקומו...
שבת שלום!
נ.ב. אני מבקש מהאחראים להוריד את ההודעות שלי .

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה