דרוש מידע מכירים ספר הלכות שבת מצויר לילדים?

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת ספר הלכות שבת, עם ציורים יפים שניתן ללמוד בו הלכה בכל סעודה, עם הילדים
אשמח להמלצות, תודה רבה

ננה בננה

משתמש רשום
לי
מחפשת ספר הלכות שבת, עם ציורים יפים שניתן ללמוד בו הלכה בכל סעודה, עם הילדים
אשמח להמלצות, תודה רבה
לי יש את "מלאכות שבת" של מלכות וקסברגר, הילדים ממש אוהבים.
ל"ט מלאכות
ראיתי את החוברת בחנות פלדהיים ברבי עקיבא ב"ב ב-10 שקלים.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
1707397094542.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יצא לי להיפגש בשולחן שבת שמלמדים עם ילדים מכמה ספרים, כמו הספר של הרב ברוך חייט הנ"ל, וכן עיטורי הלכה של הרב גרינוולד (מחולק לשני חלקים, אחד על המלאכות ואחד על סדר יום השבת), וכן השבת בתפארתה של הרב עדס, וכן יש ספר בחו"ל עם תמונות אמיתיות גדול (איני זוכר את שמו) בשם שבת שלו'ם, וכן יש את ספר "השבת" כמדומני שזה השם) של הרב שטרן.
וכן יש את הספר לאבות ובנים "מלאכת שבת" של הרב אברהם ישעיהו בן הג"ר שלמה קניבסקי.
כל הנ"ל עם תמונות או איורים, וכן יש ספר של תיאורים של שאלות בהלכות שבת בלי תמונות, שנקרא מעשה שבת (כמדומני).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה