דרוש מידע מכירות את קו הישועות?!

יפית98

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כעת ניתן להצטרף לבד!
אני לא מחפשת התחייבות יומית.
אלא רק להכיר לך את הקו, כי הוא אויר לנשימה!
לכל בעיה שומעים סיפור ישועה בשלוחה 72 ורואים ישועות!!!
מלבד ההלכה והסיפור,
להצטרפות: מעלה לכאן פלייר
תשמעי את ההלכה והסיפור בשלוחה 1
ושלוחת 72 מתי שאת בנסיעה, מקפלת כביסה וכו....-
וכל פעם תקדישי להצלחה אחרת ותראי ישועות קו הישועות2-01 (1).jpg
קו הישועות2-01 (1).jpg

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך זה מצנטק לי?

זזזז

משתמש פעיל
וואו ראיתי מהקו מלאאאאאא ישועות
לא מגזימה!!

אביגיל י

משתמש פעיל
לא לתלות את הבטחון בקו אלא רק בה'. זה ההשתדלות אבל לא מה שמביא את הישועה.

עריכה:
אבל ממליצה בחום להתחבר, אני מחוברת כבר המווווון זמן.

$bsd

משתמש פעיל
מצו"ב העלון

קבצים מצורפים

• לך לך .pdf
    KB 201.3 · צפיות: 171

$bsd

משתמש פעיל
@יפית98
הפלייר שפרסמת מאד יפה !
יש לך אולי גם פלייר באנגלית ובאידיש?
אני רוצה להפיץ אותו בחו"ל,
תודה רבה מראש

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
אני מחוברת לקו הישועות כבר יותר משנה..
וראיתי ישועות מעל גדר הטבע....ממש

מה שהיה לי היום (לפני שעה קלה) שהבטחתי לפרסם ברבים

לפני כחצי שנה אחרי תהליך איטי מאד , החלטתי להיפרד מהטלפון החכם עבור ישועה ענקית שקבלתי ב"ה..(את הברכה הגדולה שראיתי בעבודתי ללא קשר לישועה זה אין לתאר ואין לשער...)
היה לי המון דברים חשובים ששמורים לי רק בטלפון (אז לא זרקתי רק שמתי בכמה שקיות והעליתי את זה לבוידם)
במקרה שיהיה לי חסר מידע עבור עבודתי אוכל להוציא ולהחזיר מיד, זה קרה לי פעמיים במשך החצי שנה..

ביום שישי האחרון היה חסר לבעלי מסמך דחוף ביותר שהיה בתוך הטלפון, אז הוא הוריד את זה וזה היה ממש לפני שבת ואני כבר לא אחזתי מה קורה עם זה..
ביום ראשון התינוק שלי פיתח הפרשות בעין, טיפלתי בו שוב ושוב וזה לא עבר, היום בבוקר חשבתי להזמין תור לרופא
משפחה, רציתי בשביל זה אישור זמני, פתאום אני רואה מול העיניים שלי ככה מעל המקרר את הטלפון החכם, שבעלי שכח להחזיר לבוידם (היה לי קונפליקט עם עצמי שרק לפתוח את האפליקציה של מאוחדת ולהוציא אישור, הרבה יותר קל) לא התגברתי פתחתי רק את מאוחדת ומיד סגרתי כמובן..שמתי בתוך 2 שקיות.. וככה הייתי עם הילדים חשבתי שהעלה את זה יותר מאוחר...
הרופא נתן לי טיפול לעין טיפלתי הכל..והעין התחיל להחמיר נהיה לו אדום חזק מסביב לעין עד לאף...זה היה נראה מחריד..
ואז נזכרתי בטלפון, בקשתי מהבן שלי שיעלה את זה דחוף הרגע. ואם זה יעזור ואדמומיות ירד לו מהפנים אפרסם!!!!!!
וככה היה
אבל ממש לא נשאר זכר
הודו להשם כי לעולם חסדו!

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
אני מחוברת לקו הישועות כבר יותר משנה..
וראיתי ישועות מעל גדר הטבע....ממש

מה שהיה לי היום (לפני שעה קלה) שהבטחתי לפרסם ברבים

לפני כחצי שנה אחרי תהליך איטי מאד , החלטתי להיפרד מהטלפון החכם עבור ישועה ענקית שקבלתי ב"ה..(את הברכה הגדולה שראיתי בעבודתי ללא קשר לישועה זה אין לתאר ואין לשער...)
היה לי המון דברים חשובים ששמורים לי רק בטלפון (אז לא זרקתי רק שמתי בכמה שקיות והעליתי את זה לבוידם)
במקרה שיהיה לי חסר מידע עבור עבודתי אוכל להוציא ולהחזיר מיד, זה קרה לי פעמיים במשך החצי שנה..

ביום שישי האחרון היה חסר לבעלי מסמך דחוף ביותר שהיה בתוך הטלפון, אז הוא הוריד את זה וזה היה ממש לפני שבת ואני כבר לא אחזתי מה קורה עם זה..
ביום ראשון התינוק שלי פיתח הפרשות בעין, טיפלתי בו שוב ושוב וזה לא עבר, היום בבוקר חשבתי להזמין תור לרופא
משפחה, רציתי בשביל זה אישור זמני, פתאום אני רואה מול העיניים שלי ככה מעל המקרר את הטלפון החכם, שבעלי שכח להחזיר לבוידם (היה לי קונפליקט עם עצמי שרק לפתוח את האפליקציה של מאוחדת ולהוציא אישור, הרבה יותר קל) לא התגברתי פתחתי רק את מאוחדת ומיד סגרתי כמובן..שמתי בתוך 2 שקיות.. וככה הייתי עם הילדים חשבתי שהעלה את זה יותר מאוחר...
הרופא נתן לי טיפול לעין טיפלתי הכל..והעין התחיל להחמיר נהיה לו אדום חזק מסביב לעין עד לאף...זה היה נראה מחריד..
ואז נזכרתי בטלפון, בקשתי מהבן שלי שיעלה את זה דחוף הרגע. ואם זה יעזור ואדמומיות ירד לו מהפנים אפרסם!!!!!!
וככה היה
אבל ממש לא נשאר זכר
הודו להשם כי לעולם חסדו!
גם אני זכיתי לראות ישועות גדולות בזכות הקבלות והתחזקות בצניעות!!!!!!!!!כל החיים שלי ישתנו לטובה בזכות הצניעות ה' אוהב את הצניעות ומשלם בזמן ובמזומן!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה