דרוש מידע מיזם חדש של מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א למניעת חולדות ועכברים

צבי וינר

משתמש רשום
עכברים הם ממש לא רק בעיה של בני ברק
ניו יורק מוצפת בעכברושים וכנ"ל עוד מכה ערים צפופות בעולם.
אין פתרון אמיתי בלי שיתוף פעולה של התושבים
ציטוט מדה מרקר:
חברי הפרלמנט הבריטי מתמודדים עם בעיה עיקשת שפוגעת במרקם החיים הפוליטיים בבריטניה, ואין לה פתרון באופק. לשם שינוי, לא מדובר בברקזיט. העכברים בארמון ווסטמינסטר עולים על שולחנות לאור יום והופכים ניירות ישנים למאורות שלהם. הבעיה נמשכת כבר שנים, אף שהרשויות מוציאות מאות אלפי ליש"ט כדי להילחם בה.
וציטוט נוסף מהמחדש

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למי אפשר לפנות כדי לבקש לנקות אזורים ספציפיים, או לרוקן פחים?
לאגף התברואה.
העירייה בשלב זה מאד קשובה ומתעסקת בנושא.
המצב באיזור שלנו השתפר מאד בשבועות האחרונים. [של הנקיון והפחים, לא של העכברים.]

הנשר הגדול

משתמש צעיר
מאז העבודות על הרכבת הקלה כל האזור נהיה מלא עכברים כל העיריות התגברו על זה ובני ברק לא אבל יכול להיות שאם באמת יש שם הזנחה (אני לא בני ברקי ולא מבקר שם הרבה) זה יקשה על ההתגברות גם אם ינסו כמו כל העיריות האחרות אז בעיקרון זה מחדל של העיריה אבל גם אם רוצים לטפל בזה צודק הרב זילברשטין שצריך שיתוף פעולה מלא של התושבים ומי יודע אולי זה דרך מכובדת שלו כדי שבעיריה יתעוררו

ראיה נכונה

משתמש צעיר
זה סתם. קצת רעל לא ימנע פה עכברים. כל עוד המקלט מלא בסככים וקרשים , רהיטים ישנים וכורסאות מכונות ישנות וכו' וכניסת הבנין עגלות ישנות ואופניים מעלי חלודה - אחת ושתיים העכברים כאן בחזרה---
ובכל זאת היה מדביר כי זה תפקידו.
מוסיפה גם את ההודעה החביבה שפינוי הגרוטאות כולל מהמקלט יעזור לפתור את בעית האורחים הלא קרואים.
הפתרון למקלט מלא
תלונה לעריה...
מגיע פקח ושם התראה שאם לא מפונה מקבלים בומבה של קנס
בנוסף יגיעו פיקוד העורף ויפנו את הפסולת וגם על זה תחוייבו....
יש מקומות שרק ככה דברים זזים...

ראיה נכונה

משתמש צעיר
אני לא טועה.

אתה צריך הדברה רצינית +לעמוד על המשמר
ושכל זה יהיה בכל המקומות בו זמנית.
+לאתר את כל המקומות שהעכברים מתחבאים בהם ומתרבים שם
וכל זה צריך להיות בו זמנית
לא נכון הדברה טובה
ומיד אח"כ סתימת כל החורים בצורה מקצועית
בנוסף שימת לב שלא יהיה להם גישה לאשפה/שאריות מזון
ולא יהיה להם מה לחפש אצלכם יותר

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יש לי רעיון חדש לפתרון:
עיריית בני ברק יוצאת למבצע מיגור הלכלוך, כל ילד שיצליח לתפוס עכבר או 5 מקקים יקבל נקודה...
וכל עכברוש שיצליח לתפוס 5 ילדים, יקבל נקודה שלילית.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מכירים את תיאוריית החלונות השבורים?
היא אומרת שבמקום עם חלון שבור, יש סיכוי גבוה יותר שיישברו חלון נוסף.
וליתר דיוק:
להעניש על שבירת חלון בשיא החומרה..
זה היה עיקר החידוש של שיטת ראש עיריית נ.י. שנלחם בפשיעה הגואה
בבני ברק קצת יותר מורכב,
קנס 500 ש"ח על עטיפת מסטיק ברחוב? אולי זה החוק אבל לך תתחיל לעשות את זה (וברור שתיארוטית זה היה מועיל אם היה דרך לעשות זאת)

לעבדך

משתמש צעיר
לדוגמא: מודעות בכל העיר שכל בניין עליו לפנות את כל החצרות והמדרכה סביב וכל המסתעף עד לתאריך XXX.
בתאריך המדובר יסתובבו מאות פועלי ניקון/גינון/סבלים בכל העיר ויפנו את כל כל הגרוטאות (גם עגלות רהיטים הכל! כל מה שלא נמצא בבתים הפרטיים או בתוך הבניין) למגרש בקצה העיר ושם הגרוטאות יעמדו עוד חודש אם מישהו בכל אופן צריך אותם.
מכאן והלאה יסתובבו פקחים ומי שיניח גרוטאות בחצרות ייקנס.
אני מדמיין את האשכול בפרוג על הפקחים האכזרים שנותנים קנסות

ע"ע האשכלות על הפקחים של אגד שמעיזים לתת קנס למי שנוסע בתח"ץ בלי לשלם

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אנחנו ביקשנו מהעירייה הדברה
החזיק מעמד פחות משבוע והחולדות חזרו בכפליים...

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני באתרוג, ועמוד מספר 7 באשכול חסום פתאום?
מדוע?
אולי מישהו כתב מילה לא ראויה???

[להגיב אני יכול כי אני מגיב בעמוד 6 וזה עולה ל 7.
גם לקרוא את התגובות אני לא יוכל, לכן מי שכן פתוח לו שיעבור ויראה אם יש משהו בעייתי וידווח למנהלים. תודה!]

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צריך לשמור על סדר וניקיון גם בלי קשר לעכברים.
מי שקרא את המכתב- היו שם עוד כמה עניינים כמו החיוב לשמור על ארץ ישראל נקיה ומחילול ה' ועוד.

YASMIN

משתמש פעיל
אל תשכחו שגם כמות הילדים על השטח הקטן מוסיפה לעניין.
ולגבי יוזמת העיריה:
יש איזה פרוייקט שהעירייה משום מה מטפחת אותו בזמן האחרון ולא מובן לי כ"כ למה.
קשור לנציגי בניין שהיו בתקופת הקורונה שלא ברור עדיין מה תפקידם (רק קיבלנו 100 ש"ח בפוד אפיל-הספיק לקניית סכין חדש למטבח :)
היה איזה כנס עכשיו עם תוכניות מושקעות ואוכל .
אולי פשוט צריך לכוון שם בעירייה (למי שיש לו יד ורגל) לכיוון המתאים?:unsure:

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הבעיה הגדולה והעיקרית של עיריית בני ברק זו שיטת הבחירות בעיר התורה.
כל חמש שנים מתחלף ראש עיר ברוטציה, כך שכמעט ניתן לדעת מראש מי יהיה ראש העיר בעוד 20 שנה...
עיריית בני ברק היא העירייה עם הכי הרבה עובדי עירייה בארץ (!!!), ואין לה שום סיבה לעבוד קשה לפני הבחירות כמו כל עירייה אחרת (טוב, אולי חוץ מלבנות עוד כמה גינות...).
אם יבוא איום מהציבור שיפתחו מעין פריימריז חרדי (ע"ע...), אולי יהיה למישהו שם טיפה יותר אמביציה לעבוד...
אדגיש: אין בכוונתי לערער על סמכות גדו"י וב"ב לבחור את שלוחי הקהל, מדובר רק באיום, שאולי כך ישתנה כאן משהו בעיר הזו...
אכן, צרו צעדינו מלכת ברחובותינו...

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כעת העמוד נפתח ב"ה, כנראה טיפלו בזה ההנהלה, ויישר כח!

מה אתם אומרים, למי יש מיילים של חברי עירייה ומועצה פה בעיר כדי שחברי פרוג יוכלו לשלוח להם מיילים?
בעיקר לכתוב להם לפתוח במיזם מיוחד של נקיון העיר וכו', לאור קריאתו של מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה