דרוש מידע מיזם חדש של מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א למניעת חולדות ועכברים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי שמתבונן סביבו רואה שהתחילו לנקות יותר את איזורי הפחים, לפנות גרוטאות ולשים שילוט.
נראה לי משהו כמו שבועיים. כנראה באמת התחילו לזוז.

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
חשיפה: אחד מבכירי העירייה כתב לי במייל, שבעוד שבוע עומד להיות קמפיין מסיבי רחב מאד בכל העיר בנושא!!!
אני רק מקווה שהקמפיין יכלול את מכתבו של מורינו ורבינו הרב זילברשטיין שליט"א, הוא זה שהתחיל את הכל במכתבו המיוחד, ובלי ספק שאם המכתב יתפרסם בכל העיר, זה יגרום לחיזוק גדול לתוכנית ולקמפיין, כשיראו שגדול הדור ככה מתייחס לנושא ברצינות.

כתר מלוכה

משתמש פעיל
אני רק מקווה שהקמפיין יכלול את מכתבו של מורינו ורבינו הרב זילברשטיין שליט"א, הוא זה שהתחיל את הכל במכתבו המיוחד, ובלי ספק שאם המכתב יתפרסם בכל העיר, זה יגרום לחיזוק גדול לתוכנית ולקמפיין, כשיראו שגדול הדור ככה מתייחס לנושא ברצינות.
השם של הרב מספיק גדול.
ממש אין צורך ששמו יהיה קשור למיזמי איסוף זבל.
יש מספיק מה לשכנע את התושבים בצורך להיות נקיים מעכברים גם בלי לשרבב רבנים חשובים לנושא כזה.
זה לא כ"כ מכובד.

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
השם של הרב מספיק גדול.
ממש אין צורך ששמו יהיה קשור למיזמי איסוף זבל.
יש מספיק מה לשכנע את התושבים בצורך להיות נקיים מעכברים גם בלי לשרבב רבנים חשובים לנושא כזה.
זה לא כ"כ מכובד.
ממש לא נכון. ברגע שרבנים וגדולי ישראל מצטרפים לנושא, ומעודדים את זה, זה יעורר את אלה שמלאים בעצבים וכעס על העירייה ועל העסקונים וכו' וכו' וכו', ברגע שזה מגיע מגדולי ישראל, אז עושים כי ככה הרבנים אמרו, זהו זה, נקודה. גדולי ישראל מורים לנו את הדרך בכל הדברים, גם בדברים "לא מכובדים" כמו נקיון העיר...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
ממש לא נכון. ברגע שרבנים וגדולי ישראל מצטרפים לנושא, ומעודדים את זה, זה יעורר את אלה שמלאים בעצבים וכעס על העירייה ועל העסקונים וכו' וכו' וכו', ברגע שזה מגיע מגדולי ישראל, אז עושים כי ככה הרבנים אמרו, זהו זה, נקודה. גדולי ישראל מורים לנו את הדרך בכל הדברים, גם בדברים "לא מכובדים" כמו נקיון העיר...
לצערי זה לא מספיק.
הרב זילברשטיין הוא שייך לזרם אחד בלבד
וכדי באמת שהציבור יהיה ממושמע
צריך לגייס את כל הרבנים מכל העדות ומכל החוגים

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לצערי זה לא מספיק.
למרות שאני מסכים איתך שתמיד טוב וצריך לגייס את כ---ל הרבנים מכל העדות והחוגים, אבל דווקא בקטע הזה מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א הוא דווקא יוצא דופן מהבחינה הזו, שלמרות היותו ליטאי, ולמרות היותו חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', בכל אופן הוא מאחד סביבו מגוון עצום של קהל שומעי לקחו, החל מהמגזר החסידי (עיין ערך גור, ויזניץ, ועוד חסידויות ענקיות שמרן עמוד ההוראה מגיע לשם כסדר לבחון ולדרוש וכו', גם נדמה לי שמוצאו של הרב קצת חסידי, אבל לא מידיעה!). גם מהמגזר המזרחי, שכידוע מגיעים לשיעוריו מכל היישובים של הדת"ל מכל הארץ, גם כמובן מהציבור הליטאי, וגם מהציבור הספרדי. אבל לא משנה, בא לא נהפוך את האשכול ונסיט אותו לאישיותו של הרב זילברשטיין שליט"א, למרות שאני חסיד מושבע שלו, ומאושר שזכיתי לדור בשכונתו.

פ.נ

משתמש מקצוען
למרות שאני מסכים איתך שתמיד טוב וצריך לגייס את כ---ל הרבנים מכל העדות והחוגים, אבל דווקא בקטע הזה מרן עמוד ההוראה הגר"י זילברשטיין שליט"א הוא דווקא יוצא דופן מהבחינה הזו, שלמרות היותו ליטאי, ולמרות היותו חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', בכל אופן הוא מאחד סביבו מגוון עצום של קהל שומעי לקחו, החל מהמגזר החסידי (עיין ערך גור, ויזניץ, ועוד חסידויות ענקיות שמרן עמוד ההוראה מגיע לשם כסדר לבחון ולדרוש וכו', גם נדמה לי שמוצאו של הרב קצת חסידי, אבל לא מידיעה!). גם מהמגזר המזרחי, שכידוע מגיעים לשיעוריו מכל היישובים של הדת"ל מכל הארץ, גם כמובן מהציבור הליטאי, וגם מהציבור הספרדי. אבל לא משנה, בא לא נהפוך את האשכול ונסיט אותו לאישיותו של הרב זילברשטיין שליט"א, למרות שאני חסיד מושבע שלו, ומאושר שזכיתי לדור בשכונתו.
פליז
שלא יגלוש....

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
לצערי זה לא מספיק.
גם הרה"ג ר"ג אדלשטיין שליט"א שייך לזרם אחד.
והחרם על אנג'ל פשט בציבור כולו, ללא הבדלים.
הבן שלי, בישיבה חסידית- הפסיקו להביא אנג'ל.
הציבור ממושמע, ומתגייס לכבוד שמים בלי הבדלי עדות וחוגים.
אשרינו.

דודי אהרן

משתמש צעיר
חשבו פעם שאם יכתבו בפרוג זה יעזור משהו.

זה עוזר רק לפרוק את העצבים על ראשי הערים של אנבחרים ולכן לא עושים {כלום כלום} לטובת העיר עצמה אלא לג'ובים לחברים ולידידים.
תשכחו שיתקדם משהו .

משתמש סופר מקצוען

זה עוזר רק לפרוק את העצבים על ראשי הערים של אנבחרים ולכן לא עושים {כלום כלום} לטובת העיר עצמה אלא לג'ובים לחברים ולידידים.
תשכחו שיתקדם משהו .
אוטוטו בחירות...
זה הזמן שלהם להוכיח את עצמם.
לא בגינות,
אלא בנושאים שחשובים לנו.

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

תשכחו שיתקדם משהו .
נכתב ע"י רמת אלחנני:
חשיפה: אחד מבכירי העירייה כתב לי במייל, שבעוד שבוע עומד להיות קמפיין מסיבי רחב מאד בכל העיר בנושא!!!

משתמש סופר מקצוען
בחירות בפתח...
(מילא "נבחרי הציבור" לא ישנים עכשיו- הם בלחץ מהבחירות,
אבל למה אני לא ישן עכשיו? :unsure:
פרשתי, לילה טוב)

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
גם הרה"ג ר"ג אדלשטיין שליט"א שייך לזרם אחד.
והחרם על אנג'ל פשט בציבור כולו, ללא הבדלים.
הבן שלי, בישיבה חסידית- הפסיקו להביא אנג'ל.
הציבור ממושמע, ומתגייס לכבוד שמים בלי הבדלי עדות וחוגים.
אשרינו.
אתה באמת משווה מישהו שמתריס נגד גדול ישראל (שבמקרה היה ליטאי)
לבין רב חשוב ככל שיהיה
שיתן הוראה לציבור?

אני מוכן להתערב על כסף שלא יצא מיזה כמעט שום דבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה