מחפש נוסחה באקסל

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
יש לי קובץ שאני מזין בו נתונים שוטפים של תאריך וסכום, ומדי פעם אני מזין סכום שלילי.
איך אני מסכם את הסכומים שאחרי הסכום השלילי האחרון?

iFax

משתמש רשום
תצטרך לעשות ביטוי בעמודה חדשה בכל שורה שיבדוק את השורה שמעליה אם היא מתחת ל0 פשוט להציג את הערך שלה ואז זה ירד הלאה והלאה אלא"כ יהיה ערך חדש,
מקווה שהבהרתי את עצמי נכון

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
בצד באיזשהו מקום

יש לי עכשיו משבצת של סיכום כל הטור, אני רוצה סיכום של הפעולות האחרונות, שיתעדכן כל פעם מהשלילי האחרון.

נערך לאחרונה ב:

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
א. תמיר את כל המינוסים, יש בהם שגיאה, בכל מקרה בקובץ שנמצא אצלי, וייתכן שבחישוב שיש לך כעת הוא לא מפחית את המינוסים.
ב. יש אפשרות לסכם את כל המספרים החיוביים: להשתמש בנוסחה SUMIF, להגדיר שייחשב את הטור של הסכומים, בתנאי הראשון, <0 דהיינו שייחשב רק מה שגדול מ-0.
מקוהה שסייעתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה