התייעצות מחנה לינה ללא לינה

מצב
הנושא נעול.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
צודקים הסמינרים.
רק חושבת שעדיף שלא יהיה לינה וזהו יום אחד 24 שעות ולבית לישון
יש סמינרים שעושים את זה
אצל אחותי זה ככה, יש תוכניות מהקבוקר, חוזרים הביתה ב11, וחוזרים ליום של טיול. או להפך
לילה אחד, יומיים של חוויה, והן נהנות מאוד! (סמינר באיאן בירושלים)

איזה יום יפה

משתמש רשום
שעה ואחרי יום שלם של פעילויות ובריכה וכו'
למסלול הליכה!!!!!!!!!!
הלואי רק מסלול הליכה...
טיפוס על הג'רמק ב5 לפנות בוקר ומייד אח"כ קייאקים כשהבנות יושבות על הקיאק בעיניים טרוטות ולא באמת מצליחות לעשות משהו נוסף חוץ מלכופף את הראש בכל פעם שנתקעות בקוצים...

progit2003

משתמש חדש
גם אני בתור נשואה טריה, יכול להעיד שאני טיפוס שהולך לישון מאוחר, אבל צריך להספיק לישון לפחות את המינימום!
קחו בחשבון את השעה 04:30/05:00 שכבר נותנים סוף סוף ללכת לישון, ואז מתחלי סאגת הרעש בחדרים וההמנונים והצרחות, וואו את בחדר הזה?
אפשר לישון אתכם??
המקום להתחיל את כל הרעש בשעה נורמטיבית מתחילים בשעות הזויות!!!
תמיד היום השני של המחנה - הלך לי!!
הייתי בלי כח ורק רוצה לישון והביתה!

בננות:)

משתמש צעיר
אני אף פעם לא הרגשתי את כל התחושות שאתן מתארות....
אני תמיד אמרתי למה צריך לישון עכשיו (אבל באמת בכללי אני יכולה לילות שלמים להיות ערה במיטה-כי אני לא נרדמת והיום למחרת רגיל בלי הרגשה של עייפות...)

progit2003

משתמש חדש
ככה אני הייתי עושה הולכת לישון לפני הזמן, ואז שעה אח"כ כולן מגיעות וכמו שתיארתי לא היה חסר טיפת רעש, מריבות מקלחות/מריבות חדרים - פותחים וסוגרים את הדלת של החדר ואת כולך גמורה מעייפות ורוצה רק דבר אחד
תנו לי ל-י-ש-ו-ן!!~!!!

איזה יום יפה

משתמש רשום
חייבת להוסיף עוד רעיון בשביל הבנות העיפות,
אני זוכרת את עצמי בשעה אחד בלילה עוזבת את הסרט באמצע כי העיניים נעצמו ופשוט הולכת לחדר לישון...
החדרים לא נסגרים בלילה מי שעייפה- יכולה ללכת לישון!
זה הבעיה שהיום יש יציאות בלילה -לא מדברת על תכניות רגועות שיש לך בחירה לישון...

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
זה הבעיה שהיום יש יציאות בלילה -לא מדברת על תכניות רגועות שיש לך בחירה לישון...
זה כבר קשוח...
מצד שני הבנות צריכות לישון בבית טוב.. וזה יכול להיות גם חוויה.
לנו בחורף היו עושים מחנה. ובקיץ היו עושים 3 פעמים אתחנתא שכוללת לילה בלי שינה ובבוקר חוזרים הביתה- זה היה קשוח אבל חוויה בלתי נשכחת!!

וחוצמזה שכל הקטע של בריאות לא רציני, לילה אחד או שניים לא נראה לי משפיע כל כך על הבריאות...

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש חדש
גם ככה רוב הבנות היום הולכות לישון בשעות לא שעות ומשלימות שנצ
וגם ככה מה שהם יעשו במחנה אם לא יהיה תוכניות זה להשאר ערות
אז לפחות נשארות עירות עם סיבה טובה

מיכל הולנד

משתמש צעיר
מילא לילה עם תכניות ותעסוקה רגועה בקטנה...
אבל עכשיו אחייניות שלי היו במחנה שב-3 לפנות בוקר העירו אותן אחרי שישנו אולי שעה ואחרי יום שלם של פעילויות ובריכה וכו'
למסלול הליכה!!!!!!!!!!
ואז חזרו ונחו והיה להם פעילות בחוץ בחום אימים בלי שתיה מספקת.....בקיצור, אצל אחינית אחת שלי זה נגמר בהתייבשות
גם אני שנאתי את זה שהעירו אותי אחרי שינה של שעתיים בשביל לראות זריחה.
אבל די. רוב הבנות מתות על זה.

וזה שהיא התייבשה? וואלה, באמת לא נעים. אבל יכל לקרות גם בצהריים של יום חם כשהיא יצאה עם האחים הקטנים שלה לגינה.
חבל שהיא לא שתתה כל הזמן. (המדריכות טיולים/מורות/חובשות אוכלות את הראש על שתיה מרובה וכובע שמש!)
יש סמינרים שעושים את זה
אצל אחותי זה ככה, יש תוכניות מהקבוקר, חוזרים הביתה ב11, וחוזרים ליום של טיול. או להפך
לילה אחד, יומיים של חוויה, והן נהנות מאוד! (סמינר באיאן בירושלים)
עשו לנו את זה פעם. לי זה הרגיש כאילו גנבו לי יומיים מהחיים. כי אין את הניתוק הזה של חופשה ומצד שני- יומיים בשבוע נעלמו.

הלואי רק מסלול הליכה...
טיפוס על הג'רמק ב5 לפנות בוקר ומייד אח"כ קייאקים כשהבנות יושבות על הקיאק בעיניים טרוטות ולא באמת מצליחות לעשות משהו נוסף חוץ מלכופף את הראש בכל פעם שנתקעות בקוצים...
מעט מאוד בנות נשארות עם פרצוף כרית ועיניים טרוטות אחרי ישיבה בין החברות בנסיעה של 45 דק'.
תמיד אפשר לישון באוטובוס (ויש מלא זמן באוטובוסים. ומקובל לשמור על שקט, ובנסיעות רוב הבנות ישנות), בד"כ אחרי שמתאוששים העייפות עוברת. וכן, תמיד יש בנות שזה מעיר אותם קצת על צד שמאל והן יושבות בקדימה לזמן שקט עם עצמן. וכשמגיעים לאטרקציה, למרות שהשעה יכולה להיות 5:00. ערניות כבר.

ולא, בקייאקים לא תראו בנות שרק רוצות לרדת. הבנות האלו פשוט נשארות להשתזף בחוץ.
צודקים הסמינרים.
רק חושבת שעדיף שלא יהיה לינה וזהו יום אחד 24 שעות ולבית לישון

זה באמת לא פייר. לא רק שאין איפה לישון, אין פינה פרטית, אין איפה לנוח, א"א להוריד לדקה נעליים, שרותים ציבוריים ל24 שעות.
צודקים הסמינרים! בהחלט ושמחה לשמוע שקיבלו את השכל
אבל השאלה עד כמה זה אחראי ברור שלא מדובר בסכנה ואפשר להשלים שינה אבל בסה"כ הבנות משלמות את המחנה וזה לפעמים סוג של התעללות
(-בהגזמה כמובן)
כי הבנתי שהרבה מהבנות לא מסוגלות בכלל אח"כ להצטרף לאטרקציות ששילמו עליהן מראש רק בגלל סחרחורת וחולשה לאחר לילה נטול שינה

בנות נרדמות על הדשא, במיטות של חברות, על הערסל ועל כסא באודיטוריום באמצע הרצאות.
ומי שמרגישה ממש דרוע, תפסיד אטרקציה אחת בשביל לא להפסיד יום שלם.

אני זוכרת את עצמי בשעה אחד בלילה עוזבת את הסרט באמצע כי העיניים נעצמו ופשוט הולכת לחדר לישון...
זה! בדיוק!

זה הכיף של כל השנה. במחנות תמיד נוצרות חברויות חדשות. לומדים על השניה דברים חדשים. לומדים לראות את המורה בצורה אחרת, לקבל ממנה בדרכי נעם ולא מתוך שיעור מוסר. זה זמן כ"כ מאחד ומגבש.
שנה אחת לא היתה לנו מחנה, וזה היה אחד האכזבות הגדולות שלנו.

אל תקחו להן את זה!

מליון

משתמש מקצוען
צודקים הסמינרים! בהחלט ושמחה לשמוע שקיבלו את השכל
אבל השאלה עד כמה זה אחראי ברור שלא מדובר בסכנה ואפשר להשלים שינה אבל בסה"כ הבנות משלמות את המחנה וזה לפעמים סוג של התעללות
(-בהגזמה כמובן)
כי הבנתי שהרבה מהבנות לא מסוגלות בכלל אח"כ להצטרף לאטרקציות ששילמו עליהן מראש רק בגלל סחרחורת וחולשה לאחר לילה נטול שינה

ממש ככה.
במחנה האחרון שלי ב2 הייתי עייפה ונכנסתי לישון. אבל רב הבנות היו ערות עד הזריחה אפילו שהתוכניות נגמרו ב4. והשלימו שינה בבוקר.
והסמינרים צודקים ועושים את זה עם המון מחשבה.
הרי בנות במחנה לא ילכו לישון בשעות סטנדרטיות... מחנה או לא?......;););)
והבטלה מביאה לידי חטא. כן, גם בסמינרים הטובים ביותר.

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
גם אני שנאתי את זה שהעירו אותי אחרי שינה של שעתיים בשביל לראות זריחה.
אבל די. רוב הבנות מתות על זה.

וזה שהיא התייבשה? וואלה, באמת לא נעים. אבל יכל לקרות גם בצהריים של יום חם כשהיא יצאה עם האחים הקטנים שלה לגינה.
חבל שהיא לא שתתה כל הזמן. (המדריכות טיולים/מורות/חובשות אוכלות את הראש על שתיה מרובה וכובע שמש!)
בצהריים של יום חם, לא כל כך יוצאים לגינה, יוצאים כשקצת פחות חם וגם אז לוקחים מים וחוזרים אחרי שעה שעתיים הביתה.
שם הוציאו אותם לפעילות בחוץ בשעות הכי הכי הכי חמות של היום, הן הצטיידו במים מהמקום שהיו בו, אבל המים נגמרו מתישהו והפעילות- לא!
והחום- גם לא!
והסמינר, לא הצטייד במים.
אז היא סיימה את המחנה בהתייבשות חמורה! וגם עוד חברה שלה ועוד כמה בנות חזרו הביתה במוניות כי..........
אל תגידי לי שזה מקרה נורמלי שכל מחנה סטנדרטי מסיים עם 2 תלמידות בבי"ח

בננות:)

משתמש צעיר
מה שהכי מצחיק אותי שלא נראה לי שהסמינרים מתייחסים למה שאנחנו כותבים כאן....
ככה שאבוד מראש....
למה נראה לכם שרכזות חברתיות לא קוראות את זה?? אני יודעת שיש רכזות שמאוד בודקות את דעת הקהל גם בדרך הזאת... וע"י כך בודקות איך להתייעל (ויש הרבה רכזות שמחוברות לפרוג-הוכחה: יש קבוצה סגורה כזאת...)

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כרכזת, שנמצאת בפורום של רכזות!
בדיוק זה מה שהסמינרים חושבים.
נראה לכם בא להם להפעיל כל הלילה?
הכל עולה פי 2 בלילה!
צריך להתחנן למורות, אמהות עם ילדים, שתסכמנה להיות ערות בלילה,
לפעמים מביאים צוות ליום וצוות ללילה.
הרכזות בעצמן קורסות!!!!!!!!!!!!
תעריכו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה מגיע נטו בשביל לשמור על הבנות שלכן!!!!!!!!!!!!
יוצאים למחנה כי חייבים! ועושים הכל כדי שהן תחזורנה בשלום גם פיזית וגם רוחנית!
(והיו סיפורים גם בסמינרים הכי הכי צדיקים ושמורים)

וכן - להתייבש אפשר גם מיום טיול אחד.
זה גם קורה
לא רק בגלל שלא ישנו בלילה.

מיכל הולנד

משתמש צעיר
בצהריים של יום חם, לא כל כך יוצאים לגינה, יוצאים כשקצת פחות חם וגם אז לוקחים מים וחוזרים אחרי שעה שעתיים הביתה.
שם הוציאו אותם לפעילות בחוץ בשעות הכי הכי הכי חמות של היום, הן הצטיידו במים מהמקום שהיו בו, אבל המים נגמרו מתישהו והפעילות- לא!
והחום- גם לא!
והסמינר, לא הצטייד במים.
אז היא סיימה את המחנה בהתייבשות חמורה! וגם עוד חברה שלה ועוד כמה בנות חזרו הביתה במוניות כי..........
אל תגידי לי שזה מקרה נורמלי שכל מחנה סטנדרטי מסיים עם 2 תלמידות בבי"ח
בכמה מים היא הצטיידה?
3 ליטר כמו שאמרו? כמעט אין סיכוי.
ואם היא הביאה, היא שתתה אותם? לבשה כובע?

זה גרוע לסיים בהתיבשות חמורה! ועצוב שככה נגמר לה הכיף. אבל להאשים את הסמינר?
על מה ולמה?

ואגב, מכל כיתה יש מישהי שהחליקה על קליפה של אבטיח, שקפצה עליה חברה ושברה מקפיים, שהקפצה גבוה מידי באיגאמפ ונקעה רגל, וכו' וכו'.

אין יותר מזה

משתמש רשום
אז ככה דבר ראשון
לא מכריחים שום בת לבוא למחנה או ללכת לתוכנית.
זה הבחירה שלה.
דבר שני
זה מחנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא מגיעים כדי לישון מ-8 עד 8
את זה תעשו בבית!!!!!!!!!!!
והצוות-
רוצות שיעמדו עליכם מורות בחדרים?
זה מחנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא לימודים....

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בכמה מים היא הצטיידה?
3 ליטר כמו שאמרו? כמעט אין סיכוי.
ואם היא הביאה, היא שתתה אותם? לבשה כובע?

זה גרוע לסיים בהתיבשות חמורה! ועצוב שככה נגמר לה הכיף. אבל להאשים את הסמינר?
על מה ולמה?

ואגב, מכל כיתה יש מישהי שהחליקה על קליפה של אבטיח, שקפצה עליה חברה ושברה מקפיים, שהקפצה גבוה מידי באיגאמפ ונקעה רגל, וכו' וכו'.
לא הבנתי את הגישה שלך, אבל סבבה....אני יענה.....
אז כפי מה שידוע לי לא אמרו להצטייד במים כי זה היה היום ה-שני של המחנה ולא כל כך היה איך להצטייד.
וגם אם אמרו והיא שכחה, זה דבר שקורה, אז הסמינר אמור לקחת בחשבון כאלו דברים ולהביא גם הוא בעצמו מים....
בכולופן מדובר פה בנערות לא באיזה נשים מבוגרות אחראיות ומידי מנוסות.
וכן, תתפלאי לשמוע, לא רק את יודעת ומבינה מה זה מחנה ואיך זה הולך, גמאני הייתי בכמה מחנות בחיי ב-2 סמינרים שונים! ותמיד גם הסמינר דאג להביא מים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ולגבי הפציעות שתארת, אני לא זוכרת אף אחת מאלו, צר לי.......
וודאי שלא 3 מקרים במחנה אחד!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה