התייעצות מחנה לינה ללא לינה

מצב
הנושא נעול.

מהללאל מקאן.

משתמש רשום
חברה אתם מדברים שטויות.
לנו היה הנה בחורף מחנה בלי לילה- בוקר אחד הלילה חוזרים לישון בבית ואז בוקר עד לילה
התעצבנו ברמה לא נורמאלית
ופשוט עשינו לילה לבד באחד הבתים
ובבוקר חזרנו לסמינר.
ומה הסמינר הרוויח?
גם ככה עשינו לילה אבל פה הוא היה בבית בלי השגחה של מורה ותבינו לבד
לא אנחנו, כן?
וחוצמזה שתמיד תמיד תמיד בנות הולכות לישון
חלק מתחילת הלילה וחלק באמצע וחלק בסוף
ומי מסוגלת להיות ערה מגוונת בחברו ונשארת ערה כל הלילה
אבל בנות הולכות לישון!!!
גם באמצע המחנה גם באוטובוסים
אני עצמי נשארת ערה במחנות
וברוך ה' הכל בסדר איתי
תדה רבה שהקשבתם

• תודה
Reactions: liv
2. ברור שלא מכריחים אף אחתת להגיע למחנה וברור שזה לא הורג לא לישון לילה אחד וברור שכל אחת אחראית לדאוג לעצמה, אבל! כשמוציאים קבוצה שלמה צריך להתחשב שלכל הסגנונות -כן, גם אלו ה"מוזרות" שמשום מה לא מצליחות להינות באטרקציות אם הם ערות מ7 בבוקר של יום האתמול ושינה באוטובוס משום מה לא מתאפשרת להן או לא עושה להן טוב שזה מניסיון כחמישים אחוז מהבנות יהיה חויה ולא רק שיעברו את המחנה בלי לגמור אותו בבי"ח
איזה יום יפה התייחסה בדיוק לזה!

מהללאל מקאן.

משתמש רשום
הלואי רק מסלול הליכה...
טיפוס על הג'רמק ב5 לפנות בוקר ומייד אח"כ קייאקים כשהבנות יושבות על הקיאק בעיניים טרוטות ולא באמת מצליחות לעשות משהו נוסף חוץ מלכופף את הראש בכל פעם שנתקעות בקוצים...
דרך אגב- בדיוק דיברנו על זה אתמול
בכיתה ט' היה לנו לילה לבן במוצש היינו באולם עשו לנו קולולם מטורף הרקדה
אחכ נסנו למירון להתפלל תיקין ואחכ לקיאקים- כולןןןןןןןןןן ארו שהיה מושלםםםםם
הרבה יור מכל מחנה לא נסענו.
מי שרוצה שתישן באוטובוס

מהללאל מקאן.

משתמש רשום
וסתם בקשר למסלולים.
זה כלל מטורף של מטיילי משרד החינוך!
בשביל לאשר למוסד לימודי לצאת למחנה/טיול
חייבים גם מסלול - כדי ללמוד ולהכיר את הארץ.

זה באמת אחד הדברים שהייתי מנסה לפנות לגורמים הנכונים,
והלוואי - אולי תרימו אתם את הכפפה!
שבקיץ במיוחד - לא חייבים מסלולים.
יש דרכים נוספות להנות עם הבנות בלי מסלולים והכרת ארץ ישראל.
אבל בשביל זה צריך לפנות לגורמים הנכונים,
לא נראה לי בפרוג.

מאד היה מעניין אותי לשמוע פרטים מדויקים על הסיפור עם הילדה שאיבדה את ההכרה,
כי זה נשמע סיפור ממש ממש הזוי!
זה לא סיפורים ששומעים כמעט.
כן שומעים על התייבשויות שמגיעים לבית חולים - אבל לא איבוד הכרה של שעה.

לצערי, אני נחשפתי כן לילדות עם בעיות בריאות וההורים חותמים כאילו אין לילדה בעיית בריאות,
ואז מגיעים צרות. (מספיק שיש לה אלרגיה לסוג של פרח - וכדו'.)
לנו אין מסלולים בשום מחנה

מי שרוצה שתישן באוטובוס
אולי ישנתם לפני זה ואחרי זה? זה ממש לא אותו דבר

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה עושים עם התופעה החדשה במחנות הקיץ בסמינרים שאין להם בכלל זמן לישון בלילה-
בלת"ק חלקי
רק חייבת לדייק, לדעתי זו לא תופעה חדשה בכלל,
גם בזמני (לפני 15 שנה) לא ישנו בכלל כל הלילה! והיו תכניות.... היו כאלה שנרדמו על הכסאות ואגרו כח להמשך.
נהננו עד הגג.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
מי שרוצה שתישן באוטובוס
טוב שכתבת.
במוצ"ש...
חוצמזה, לילה לבן זה לילה אחד אחרי שביום יכלת לישון

dinaday

משתמש פעיל
חברה אתם מדברים שטויות.
לנו היה הנה בחורף מחנה בלי לילה- בוקר אחד הלילה חוזרים לישון בבית ואז בוקר עד לילה
התעצבנו ברמה לא נורמאלית
ופשוט עשינו לילה לבד באחד הבתים
ובבוקר חזרנו לסמינר.
ומה הסמינר הרוויח?
גם ככה עשינו לילה אבל פה הוא היה בבית בלי השגחה של מורה ותבינו לבד
לא אנחנו, כן?
וחוצמזה שתמיד תמיד תמיד בנות הולכות לישון
חלק מתחילת הלילה וחלק באמצע וחלק בסוף
ומי מסוגלת להיות ערה מגוונת בחברו ונשארת ערה כל הלילה
אבל בנות הולכות לישון!!!
גם באמצע המחנה גם באוטובוסים
אני עצמי נשארת ערה במחנות
וברוך ה' הכל בסדר איתי
תדה רבה שהקשבתם
לא מסכימה איתך שהחברה כאן מדברים שטויות.
איפה תמיד תמיד תמיד הבנות ישנות? מדברים פה באשכול על מחנה שאין בו מקום לינה, לא שאין בו שעות פנויות ללינה. כך שגם מי שחשקה נפשה לידון, היא כרגע בחיק הטבע/אולם פעילות ואין לה מיטה בחדר לישון.
שמחה מאד בשבילך שברוך ה' הכל בסדר איתך. לא כולן יוצאות מזה כך, ואני מדברת מהיכרות אישית. תביני שלא כולן אותו דבר ויש שונות ממך בכל תחום כולל בתחום צריכת שינה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מה עושים עם התופעה החדשה במחנות הקיץ בסמינרים שאין להם בכלל זמן לישון בלילה-כלומר התכניה מסודרת כך שבשעות הלילה יש תכניות ברצף טיולים וכו' ורק בבוקר נותנים קצת לישון לי זה נראה די מטורף... וקצת לא אנושי הבעיה שהבנתי מהצוות שהסיבה לכך היא לא חוסר תכנון אלא בכוונה תחילה כי הלילה מועד לפורענות כשהבנות בחדרים ואין השגחה צמודה השאלה האם זה הפיתרון היחיד? פשוט להשאיר את הבנות כולן ערות... אשמח לשמוע אם המחשבה שלי נובעת מיקיות או שזו דעה נרחבת
אז שיבטלו את הלילות וחלאס.

dinaday

משתמש פעיל
מה עושים עם התופעה החדשה במחנות הקיץ בסמינרים שאין להם בכלל זמן לישון בלילה-כלומר התכניה מסודרת כך שבשעות הלילה יש תכניות ברצף טיולים וכו' ורק בבוקר נותנים קצת לישון לי זה נראה די מטורף... וקצת לא אנושי הבעיה שהבנתי מהצוות שהסיבה לכך היא לא חוסר תכנון אלא בכוונה תחילה כי הלילה מועד לפורענות כשהבנות בחדרים ואין השגחה צמודה השאלה האם זה הפיתרון היחיד? פשוט להשאיר את הבנות כולן ערות... אשמח לשמוע אם המחשבה שלי נובעת מיקיות או שזו דעה נרחבת
הדעה שלי היא שצריך שאלת רב האם מותר שימוש בגזל שינה של בנות שזקוקות לשינה, כפתרון למניעת לילה מועד לפורענות לבנות שזקוקות להשגחה צמודה.

רביעיה

משתמש מקצוען
למה שינה באולם גדול עם שקש"ים לא יכולה להיות פתרון?
יש מקומות רשמיים שבנויים לארוח כזה.

כנראה זה אמור להיות גם יותר זול.
אוי, הציעו את זה כפתרון באשכולות שהלינו על העלות הגבוהה של המחנות.
ביקשו לנסות לחסוך בתנאים.
איזה עליהום הלך שם, הבנות לא יבואו אם לא יהיה להן לפחות בית ההארחה ,שלא לומר מלון .עם תנאים ונקי וכו'

בלדה

משתמש פעיל
הבנות לא יבואו אם לא יהיה להן לפחות בית ההארחה ,שלא לומר מלון .עם תנאים ונקי וכו'
אז שיהנו מהחדרים הנעולים, בטח הדלתות בעיצוב מדהים :)

מנסיון, זו חוויה עוצמתית בפני עצמה.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אוי, הציעו את זה כפתרון באשכולות שהלינו על העלות הגבוהה של המחנות.
ביקשו לנסות לחסוך בתנאים.
איזה עליהום הלך שם, הבנות לא יבואו אם לא יהיה להן לפחות בית ההארחה ,שלא לומר מלון .עם תנאים ונקי וכו'
חחחח
ראית פעם תלמידה שלא הגיעה למחנה בגלל השטויות האלו?
קוראים לזה מחנה אטרקטיבי עם לינת שטח, ועוד שמות מפוצצים והכל טוב.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני טיפוס שכן חייב כמה שעות שינה בלילה,
ואני זוכרת את היום השני של המחנה כסיוט,
בחילות איומות מרוב עיפות, אין איפה להניח ראש כי באוטובוס בנות צורחות את ההמנון,
ובלילה הייתי מוכנה בכיף לוותר על הסרט, אבל החדרים נעולים....
אני רואה לנכון לציין שמניעת שינה היא סוג של עינוי שעושים אותו למחבלים בחקירות.
חד משמעית - עינוי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה