התייעצות מחנה לינה ללא לינה

מצב
הנושא נעול.

איזה יום יפה

משתמש חדש
מה עושים עם התופעה החדשה במחנות הקיץ בסמינרים שאין להם בכלל זמן לישון בלילה-כלומר התכניה מסודרת כך שבשעות הלילה יש תכניות ברצף טיולים וכו' ורק בבוקר נותנים קצת לישון לי זה נראה די מטורף... וקצת לא אנושי הבעיה שהבנתי מהצוות שהסיבה לכך היא לא חוסר תכנון אלא בכוונה תחילה כי הלילה מועד לפורענות כשהבנות בחדרים ואין השגחה צמודה השאלה האם זה הפיתרון היחיד? פשוט להשאיר את הבנות כולן ערות... אשמח לשמוע אם המחשבה שלי נובעת מיקיות או שזו דעה נרחבת

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אז מה הבעיה שתהיה השגחה ושמדריכות/מורות יסתובבו בין החדרים?
באמת מאוד לא בריא בגיל הזה להפוך את היום והלילה

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מי שמכירה מקרוב זה לא עובד בשטח, הפתרון הוא רק תוכניות בלילה
או משהו שהשנה החליטו בסמינר של הבת שלי לעשות יומיים מלאים בלי לינה, חוזרים הביתה לישון
יש לציין שהבנות מאוכזבות

שירה שקד

משתמש רשום
זה חכם מאוד מאוד מאוד. לא עושים את זה סתם. אם תחשבו על זה, זול הרבה יותר להחליט שאין תוכניות משתים עשרה בלילה עד שמונה בבוקר...
הנזקים שיכולים לקרות מלילה אחד בלי שינה, לעומת הנזקים שאותם מנסה הסמינר למנוע - הם בדיחה.
אגב, הבנים שלכם (בגיל המקביל לבנות הסמינר) לא נשארים ערים בליל שבועות?

s.arcit

משתמש צעיר
אוי נו
לילה אחד לא לישון
אפשר לחשוב שבנות בגילאי הסמינר לא עושות לילה לבן סתם כך בשביל ללמוד למבחן או לדבר בטלפון
זה הכי חכם שיש
מלבד זאת לבנות ודאי אין תלונה על זה כיך להם שיש תוכניות כל הלילה
זה בדיוק ההואי של מחנה

איזה יום יפה

משתמש חדש
זה בדיוק ההואי של מחנה
רשמתי את מה שרשמתי מתוך הכרות עם בנות סמינר ועם עצמי שלא רחוקה מזה כל כך, שהכיף וההוואי של המחנה זה דווקא בלילה בחדרים... וביום רוצים תכניות וטיולים וכו וכו וזה כן מאוד מפריע להן שלקחו להן את החויה הזו אני כמובן לא מתכוונת להנאה לא חיובית אלא שעצם השינה עם חברות היא נעימה ומחברת
אגב, הבנים שלכם (בגיל המקביל לבנות הסמינר) לא נשארים ערים בליל שבועות?
אפשר לחשוב שבנות בגילאי הסמינר לא עושות לילה לבן סתם כך בשביל ללמוד למבחן או לדבר בטלפון
אני לא חושבת שזה נתון להשוואה תחשבו על זה שהבנות במחנה אחרי לילה ללא שינה צריכות את כל הכוחות הפיזיים והנפשיים לעוד יום מלא אטרקציות וחויות ובנות שהגוף שלהן לא עומד בזה-ויש כאלו רבות מפסידות את החוויה וההנאה ולפעמים מגיעות להתמוטטות אמיתית -בשונה מפעם שבנות כאלו יכלו לבחור לישון בלילה ובנות שיותר שורדות נשארו ערות היום אין בכלל בחירה...

הדס99

משתמש מקצוען
מדובר בסך הכל על 2 לילות.. לא נזק בריאותי מתמשך
כנגד הלילות יש בוקר דליל ריק שאז ישנות בד"כ
התנאים לא משהו וקשה להרדם בלילה 15 בנות בחדר,
אחרי לילה לבן הם נופלות שדודות גם בלי תנאים ומשלימות שינה בבוקר...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
רשמתי את מה שרשמתי מתוך הכרות עם בנות סמינר ועם עצמי שלא רחוקה מזה כל כך, שהכיף וההוואי של המחנה זה דווקא בלילה בחדרים... וביום רוצים תכניות וטיולים וכו וכו וזה כן מאוד מפריע להן שלקחו להן את החויה הזו אני כמובן לא מתכוונת להנאה לא חיובית אלא שעצם השינה עם חברות היא נעימה ומחברת

אני לא חושבת שזה נתון להשוואה תחשבו על זה שהבנות במחנה אחרי לילה ללא שינה צריכות את כל הכוחות הפיזיים והנפשיים לעוד יום מלא אטרקציות וחויות ובנות שהגוף שלהן לא עומד בזה-ויש כאלו רבות מפסידות את החוויה וההנאה ולפעמים מגיעות להתמוטטות אמיתית -בשונה מפעם שבנות כאלו יכלו לבחור לישון בלילה ובנות שיותר שורדות נשארו ערות היום אין בכלל בחירה...
אני במחנה הייתי משלימה שינה באוטובוסים בנסיעות לאטרקציות ולמסלולים
זה הרבה זמן...

צודקים הסמינרים! בהחלט ושמחה לשמוע שקיבלו את השכל
אבל השאלה עד כמה זה אחראי ברור שלא מדובר בסכנה ואפשר להשלים שינה אבל בסה"כ הבנות משלמות את המחנה וזה לפעמים סוג של התעללות
(-בהגזמה כמובן)
כי הבנתי שהרבה מהבנות לא מסוגלות בכלל אח"כ להצטרף לאטרקציות ששילמו עליהן מראש רק בגלל סחרחורת וחולשה לאחר לילה נטול שינה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אוי נו
לילה אחד לא לישון
זה הכי חכם שיש
זה בדיוק ההואי של מחנה
זה בדיוק הנקודה. הלוואי שזה היה מסתכם בלילה אחד בשנה.
גם את אומרת את זה, שבנות בגילאי סמינר נוטות להישאר ערות בלילה הרבה פעמים...

hilasg

משתמש פעיל
מה עושים עם התופעה החדשה במחנות הקיץ בסמינרים שאין להם בכלל זמן לישון בלילה-כלומר התכניה מסודרת כך שבשעות הלילה יש תכניות ברצף טיולים וכו' ורק בבוקר נותנים קצת לישון לי זה נראה די מטורף... וקצת לא אנושי הבעיה שהבנתי מהצוות שהסיבה לכך היא לא חוסר תכנון אלא בכוונה תחילה כי הלילה מועד לפורענות כשהבנות בחדרים ואין השגחה צמודה השאלה האם זה הפיתרון היחיד? פשוט להשאיר את הבנות כולן ערות... אשמח לשמוע אם המחשבה שלי נובעת מיקיות או שזו דעה נרחבת
מיקיות
זה כולה לילה פעם בשנה...
הכי נכון ככה, גם אם הבנות יהיו בחדרים, הם לא ילכו לישון
כל הקטע זה לחזור צרודים ולא לישוןן

עושה שליחות

משתמש צעיר

בתור בוגרת סמינר בעבר הלא רחוק בכלל, מרשה לעצמי לומר לך שאת צודקת באמת!
יש מלא הוואי דווקא בחדרים עצמן ובשינה המשותפת....
אבל תאמיני לי, מנסיון אישי שהייתי מעדיפה להימנע ממנו,
שההחלטה הזאת נכונה כ"כ!!! וחשובה! סופר חשובה!!
לא קורה אולי תמיד ולא אצל כולן,
אבל יש כ"כ הרבה בעיות שיכולות להתעורר- דווקא בלילה האחד והחוויתי הזה....
אני לא כותבת סתם, אני כותבת מנסיון על בשרי, אחרת לא היתה לי זכות דיבור בעניין.
ההחלטה הזאת חכמה מאוד ובטוח לי שתעזור למגר הרבה בעיות עתידיות...
(אגב למי שכתב, אצלנו לא הייתה מציאות שהצוות או המדריכות נכנסו בלילה "לבדוק שהכל בסדר".)
זה פתח ענק של: "לעשות מה שבא לי" ולא תמיד הפתח הזה חכם ונכון בגיל כזה.

בננות:)

משתמש צעיר
התוכניות בלילה זה הזמן הכי כיף במחנה!!!!
ומה עם בנות שקשה להם להירדם מחוץ לבית?
בתור אחת כזאת תמיד נתנו לנו 2-4 שעות לישון בלילה ואני הייתי מתחרפנת, שוכבת שעה וחצי במיטה ואז מחפשת בנות כמוני להעביר את הזמן כי כמה אפשר לשכב בלי להירדם????

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אפשר לעשות לינת שטח בשקי שינה במתחם סגור אחד גדול
יפתור את כל הבעיות.
עד היום אני זוכרת את עצמי מסתובבת טרוטת עיניים ביום השני של המחנה
מנסה להנות מהתכניות ולחטוף שינה בין לבין.
לא חבל?
כל כך הרבה טורחים (ומשלמים)
בשביל שהחדרים בסוף יהיו מקום איחסון למזוודות ומוקד מריבה מי בחדר עם מי
ולא כדי לישון??

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מילא לילה עם תכניות ותעסוקה רגועה בקטנה...
אבל עכשיו אחייניות שלי היו במחנה שב-3 לפנות בוקר העירו אותן אחרי שישנו אולי שעה ואחרי יום שלם של פעילויות ובריכה וכו'
למסלול הליכה!!!!!!!!!!
ואז חזרו ונחו והיה להם פעילות בחוץ בחום אימים בלי שתיה מספקת.....בקיצור, אצל אחינית אחת שלי זה נגמר בהתייבשות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה