מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

דיו רושם

משתמש רשום
עדכון:
בפרויקט נתיב בשדרה רובן ככולן של הדירות נעולות.
בבניין 6 אוחזים בסיוד הדירות אבל עדיין אין דלתות וכלים סניטריים, רק אמבטיות.
בבניינים 1-4 יש מעקות זכוכית,
בבניינים 9-10 אוחזים במקלות של המעקות, עדיין בלי הזכוכית.
האם ידוע לכם לגבי מטבחים ב 9-10

חיקל

משתמש רשום
כל אלו שמעוניינים להצטרף לקבוצה של רייסדור בד' 3
נא לשלוח מייל ל A722722722723אין לכתוב כתובת מייל
כמובן להחליף את ה # ל @
ובעזהי"ת נסה להקים קבוצה תודה

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עדכון:

איך אפשר להכינס איך משיגים אישורים?

תודה

יש לכם אולי תמונות מבפנים?

3135yud

משתמש פעיל
יש למישהו מידע על רמת הבניה והגימור בפרויקט אבני דרך? [ד' 4] (הקבלן חברת בת של אבני דרך בשם גל אריאל)
תודה מראש!

ssarah

משתמש צעיר
תגידו, אם הצפי 4/22, וכרגע הם בשלב ריצוף + והקבלן בשטח אומר שעוד מעט מסיימים.
מה הצפי האמיתי?

מאיר530

משתמש פעיל
ירמי וולדמן כמה שווה דירה במסחרי ב וולפסון 5חדרים 120מטר מחסן 8מטר וחניה קומה 3 מעל המסחרי שזה קומה 5ברגיל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון. אבל הבנתי שרק בשעת הכניסה לדירה אם יש נכה אז החניה לא תהיה שלי. אבל לא אם עוד 10 שנים יהיה נכה אני אתן לו את החניה שלי. מה פתאום
רק כשהקבלן מוכר את הדירות זה רלוונטי
והוא צריך להביא לקבלן מסמכים וכו' ואז הקבלן מחליף בין החניות שלכם

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עדכון:
זהירות
אזהרה למבקרים במקום
ישנם דלתות אש בפרויקט שנפתחות מבחוץ ולא נפתחות מבפנים
כך שאני נכנסתי לבניין ולא יכולתי לצאת עד אשר השגתי משהו שיבוא לפתוח לי מבחוץ
הייתי תקוע בפנים שעה
עם קצת עגמת נפש כי תכננתי להסתובב ולצלם אבל נכנסתי כשהיה אור בחוץ יצאתי כבר החשיך כך שגם אתם הפסדתם
@ירמי וולדמן תודה על העזרה
איך אפשר להכינס איך משיגים אישורים?

תודה

יש לכם אולי תמונות מבפנים?
בבניינים המוכנים כל הדירות נעולות
בשעות אחר הצהריים אחרי שהפועלים יוצאים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה עדכונים משבוע שעבר
רשת גני החושן פותח
רחוב אביי
IMG_1988.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה