מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

חיקל

משתמש רשום
אני קניתי דירה בפרויקט של רייסדור בד' 3, ולפי מה שאני מריח נראה לי שהוא הולך לפשוט רגל, האם מישהו יודע איך אני יכול לבר דבר כזה ?
זה כבר שנה אחרי תאריך האכלוס וחצי שנה אחרי האכלוס בפועל והעירייה עדיין לא מפנה את האשפה כי הקבלן עדיין לא גמר לבנות את הפחים, חודשים לא היה מענה בשירות, וככה כמעט כולם התייאשו יש עדיין בניינים שעדיין לא חיברו את הקולטים אפי שזה כבר מאוכלם לגמרי כמה חודשים, החברה של המטבחים לא נותנים שירות כי לא שילמו להם, והעירייה לא גומרת את המערבת ועדיין לא התחילה את הגן העיר, כי עדיין לא קיבלה מהקבלן את הוצאות פיתוח, הקבלן מנהל מאבק עיקש אם הלקוחות על השכירות בגין איחור של חצי שנה, מריבות ממש בתת רמה, עכשיו התגלה שחלק מהשכנים קיבלו מרפסות (סוכה) חצי ופחות ממה שהיה אמורים לקבל עד כדי כך שאחרים נשארו בלי סוכה הוא רוצה לפצות בסכום מגוחך של 10.000 ש"ח ברגע שעלות הדירה יורד ב100.000 +
אשמח לקבל המלצה איך אני יכול לדעת אם החברה הולכת לפשוט רגל או שזה סתם חברה שמרגע שאתה חותם חוזה אתה השונא מס' 1

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני קניתי דירה בפרויקט של רייסדור בד' 3, ולפי מה שאני מריח נראה לי שהוא הולך לפשוט רגל, האם מישהו יודע איך אני יכול לבר דבר כזה ?
זה כבר שנה אחרי תאריך האכלוס וחצי שנה אחרי האכלוס בפועל והעירייה עדיין לא מפנה את האשפה כי הקבלן עדיין לא גמר לבנות את הפחים, חודשים לא היה מענה בשירות, וככה כמעט כולם התייאשו יש עדיין בניינים שעדיין לא חיברו את הקולטים אפי שזה כבר מאוכלם לגמרי כמה חודשים, החברה של המטבחים לא נותנים שירות כי לא שילמו להם, והעירייה לא גומרת את המערבת ועדיין לא התחילה את הגן העיר, כי עדיין לא קיבלה מהקבלן את הוצאות פיתוח, הקבלן מנהל מאבק עיקש אם הלקוחות על השכירות בגין איחור של חצי שנה, מריבות ממש בתת רמה, עכשיו התגלה שחלק מהשכנים קיבלו מרפסות (סוכה) חצי ופחות ממה שהיה אמורים לקבל עד כדי כך שאחרים נשארו בלי סוכה הוא רוצה לפצות בסכום מגוחך של 10.000 ש"ח ברגע שעלות הדירה יורד ב100.000 +
אשמח לקבל המלצה איך אני יכול לדעת אם החברה הולכת לפשוט רגל או שזה סתם חברה שמרגע שאתה חותם חוזה אתה השונא מס' 1
חשבתי שאני גר בפרויקט הכי גרוע...

חיקל

משתמש רשום
בכל פרויקט יש מאוכזבים
אבל ש 95 % ידברו ככה על הקבלן זה משהו נדיר
מתוך 4 בניינים רק שכן אחד מרוצה ! זה נראה לכם הגיוני. כשאנחנו מתקשרים לעירייה הם אומרים שמבחינתם אין עדיין טופס 4, רק משרד השיכון אישר לו ללא ידיעתם, כששאלתי האם הוא שילם כדי לקבל טופס 4 לא ענו לי, בקיצור סיפור מטורף

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מוזר מאוד
לא מאמין שהוא הולך לפשוט רגל יקי רייסנר נחשב לאדם אמיד מאוד
כנראה זה נובע מזלזול ולא מקושי כספי

טקטית

משתמש פעיל
מוזר מאוד
לא מאמין שהוא הולך לפשוט רגל יקי רייסנר נחשב לאדם אמיד מאוד
כנראה זה נובע מזלזול ולא מקושי כספי
יקי רייסנר לא בכוון של פשיטת רגל.
כשמדובר על מחיר למשתכן- צריך להבין שכמעט כל היזמים לא יתנו בורג מעבר למה שמתחייב אותם המפרט והחוק.- אפשר להבין אותם.
המפרט לשעצמו הוא סביר- לא מעבר לכך כמו שניסו לפמפם באשכול זה ובאחרים.

די

משתמש סופר מקצוען
כשמדובר על מחיר למשתכן- צריך להבין שכמעט כל היזמים לא יתנו בורג מעבר למה שמתחייב אותם המפרט והחוק.- אפשר להבין אותם.
בפרויקט הזה חצי הוא שוק חופשי, וכל הדברים שנכתבו אין להם קשר למחיר למשתכן (פחים, קולטים, הוצאות פיתוח).

ייד

משתמש מקצוען
יקי רייסנר לא בכוון של פשיטת רגל.
לא נכון!
יש קבלנים שבנו למחיר למשתכן באיכות טובה,
יש קבלנים שנתנו מפרט טוב יותר,
ובאזורים חילוניים נתנו גם שידרוגים חינם כמו מרצפות גדולות יותר,
צבעים שונים בין החדרים, מטבחים טובים יותר, ועוד ועוד

טקטית

משתמש פעיל
לא נכון!
יש קבלנים שבנו למחיר למשתכן באיכות טובה,
יש קבלנים שנתנו מפרט טוב יותר,
ובאזורים חילוניים נתנו גם שידרוגים חינם כמו מרצפות גדולות יותר,
צבעים שונים בין החדרים, מטבחים טובים יותר, ועוד ועוד
נו נו,
אני מתעסקת עם המון יזמים.
יש נדירים שנתנו מעט יותר. (חזון גלילי למשל)
הרי היזם לא יקבל על הדירה שקל יותר במקרה כזה,
והדירה תמכר בכל מקרה.
למה שייתן מכספו- זה ארגון חסד???

ייד

משתמש מקצוען
נו נו,
אני מתעסקת עם המון יזמים.
יש נדירים שנתנו מעט יותר. (חזון גלילי למשל)
הרי היזם לא יקבל על הדירה שקל יותר במקרה כזה,
והדירה תמכר בכל מקרה.
למה שייתן מכספו- זה ארגון חסד???
טריסון
חזון את גלילי
ואפי קפיטל
נתנו איכות ומפרט יותר מהאחרים,
ואני מכיר פרויקטים בערים חילוניות שנתנו יחס vip בדיוק כמו בחופשי,
נתנו בחירת אריחים בחנות, עם מבחר גדול, איכות טובה וגדלים שונים
נתנו סניטריה במבחר ואיכות ובאופן כללי נתנו יחס שמוכר מתורבת נותן ללקוחות שלו,
בסוף הוא מרויח הרבה כסף מהעיסקה הוא נכנס לזה מסיבות כלכליות והוא יודע שהוא צריך לתת שירות,
אני לא רוצה לקטרג, אבל לפעמים יש תחושה שככל שהקבלן יותר קשור אלינו מגזרית... השירות והאיכות יורדים..

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טריסון
חזון את גלילי
ואפי קפיטל
נתנו איכות ומפרט יותר מהאחרים,
ואני מכיר פרויקטים בערים חילוניות שנתנו יחס vip בדיוק כמו בחופשי,
נתנו בחירת אריחים בחנות, עם מבחר גדול, איכות טובה וגדלים שונים
נתנו סניטריה במבחר ואיכות ובאופן כללי נתנו יחס שמוכר מתורבת נותן ללקוחות שלו,
בסוף הוא מרויח הרבה כסף מהעיסקה הוא נכנס לזה מסיבות כלכליות והוא יודע שהוא צריך לתת שירות,
אני לא רוצה לקטרג, אבל לפעמים יש תחושה שככל שהקבלן יותר קשור אלינו מגזרית... השירות והאיכות יורדים..
ספציפית על טריסון בד'2 אני יודע שהם לא נתנו מפרט יותר טוב בדירות של מחיר למשתכן
הם נתנו יותר מפרט בנראות של הבניין ובלובי
נתיב נתן הרב יותר אופציות ריצוף למשתכנים

estyr

משתמש מקצוען
מישהו יודע איזה עוד חנויות הולכים לפתוח בשדרות האמוראים?
יש כמה וכמה חנויות שעובדים בהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה