מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היתאחדות ה''זוכים'' אבל ברוכשים בכל רמה ד' יש כ350
יש התאחדות זוכים בעלזא שנרשמים לשם עם מספר זכיה
ויש התאחדות רוכשים בעלזא שנרשמים לשם עם חוזה קניה
ועל פי הנתונים שלהם יש כ- 100 רוכשים שחתמו חוזה קניה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
איזה עוד חסידויות יש?
יש לכל החסידיות ציבור יפה
אני יכתוב מה שאני יודע
הנתונים לא סופיים כי זה לפני ההגרלה האחרונה
וגם כי יש בשוק החופשי מלאי ענק של אלפי דירות
והציבור החסידי קונה הרבה דירות שם
גור 300
בעלזא 100
תולדות אהרן 150
צאנז 80
ויזניץ 130
סלאנים(ב"ב) 70
מתמידים 100
דושינסקי 60
ויזניץ מונסי 10
סקווירא 15
מאכנובקה בעלזא 20
פינסק קרלין 20
ויש עוד

נערך לאחרונה ב:

אסתר ס

משתמש צעיר
מתווך מאוד גדול בעיר אמר לי שבשוק החופשי בד2 יש יותר חסידים מאשר בד3 ירמי אתה מכיר כזה נתון?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מתווך מאוד גדול בעיר אמר לי שבשוק החופשי בד2 יש יותר חסידים מאשר בד3 ירמי אתה מכיר כזה נתון?
זה נתון לא אמיתי
כי בד3 רוב הדירות עוד לא נמכרו

אסתר ס

משתמש צעיר
ודרך אגב לפי הרשימה שלך ירמי זה בערך כאלף משפ' חסידיות במחיר למשתכן ואם יש מספר זהה של רוכשים בשוק החופשי זה רק כשליש מהדירות המשווקות לבנתיים אז איך אנחנו יותר מחצי?
תודה על התשובות הנפלאות של כולם!

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
ודרך אגב לפי הרשימה שלך ירמי זה בערך כאלף משפ' חסידיות במחיר למשתכן ואם יש מספר זהה של רוכשים בשוק החופשי זה רק כשליש מהדירות המשווקות לבנתיים אז איך אנחנו יותר מחצי?
תודה על התשובות הנפלאות של כולם!
זה חצי ממה שנמכר
ויש עוד עשרות חסידיות
שיש להם עשרות משפחות
שלא כתבתי

יש מצב

משתמש צעיר
כך פורסם אני לא יודע על מה זה מבוסס
פילוח נתונים.png

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לציין שכל הנתונים לא מדויקים כי הם מגיעים מאוסף של גופים פרטיים ואין שום אפשרות לאמת במאה אחוז את כל הנתונים
על פי החוק אין לשום גוף רשמי כולל הקבלנים או נותני השירות שלהם להוציא נתונים כל שהם על הפרויקטים או הרוכשים.
עוד נקודה מחיר למשתכן מהווה 60% ושוק החופשי מהווה 40% אחוז מסך הדירות ברמה ד'.

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית

עוזש

משתמש חדש
היו אמורים להיכנס בסיון, אבל קיבלנו מכתב שדוחים את זה בחודשיים בגלל המצב... אם יש לכם מידע חדש יותר שזה בסוף מתקצר נשמח לעדכון.

פורומיסט

משתמש חדש
בכללי רמה ד זה גודל של כל ביתר ואם לדוגמא יש רק 15 אחוז ליטאים זה גם הרבה כי זה יוצא 1500
אבל לעיניננו יש מכל הציבורים ציבור גדול
אבל כן נראה לי שהקבוצה הכי גדולה זה חסידי וירושלמי
לדעתי, הליטאים לא נופלים במספרים מהחסידים. פשוט החסידים מאוגדים ברמה הארצית ולא רק ברמה האזורית. כך שהחסידים יש להם יכולת שיתוף הרבה יותר מהירה ואפקטיבית. כל הסקרים והנתונים שמתפרסמים הם פועל יוצא מזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה