מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני רואה שקבלן זכה
בפרויקט של דיור מוגן
בד1 במגרש 56
דבר אחד אני לא מבין
למה כדאי לקבלן לבנות דיור מוגן בשכונה צעירה
מצ"ב המיקום

קבצים מצורפים

• image.png
    image.png
    1.2 MB · צפיות: 57

די

משתמש סופר מקצוען
אני רואה שקבלן זכה
בפרויקט של דיור מוגן
בד1 במגרש 56
דבר אחד אני לא מבין
מצ"ב המיקום
בשביל חוצניקים מבוגרים. (יש דיור מוגן בדולב רמה א' ונראה שזה עובד בצורה שכל אחד קונה דירה ויש איזו תחזוקה מצד ההנהלה ולא ממש בית אבות כמו שמדמיינים...)

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
אני רואה שקבלן זכה
בפרויקט של דיור מוגן
בד1 במגרש 56
דבר אחד אני לא מבין
מצ"ב המיקום

לא סתם זה יצא למכרז משהו 4 או 5 פעמים....
אבל כנראה שמישהו חושב שהוא יצליח להביא הורים ליד הילדים...

איפה זה יוצא?

בכניסה לשכונה ד1 מצד שמאל

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי שמעוניין להשכיר שם דירה, יש לכם המלצות לאן לפנות?
(חוץ מתיווך)
תודה!

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
מי שמעוניין להשכיר שם דירה, יש לכם המלצות לאן לפנות?
(חוץ מתיווך)
תודה!

יש לי קבוצה בווטצאפ לדירות להשכרה בשכונה.
אפשר לשלוח לי מייל ואשלח קישור אם אין לכם ווטצאפ אפשר לשלוח אלי את הפרטים של הדירה בצורה מסודרת עם טלפון וכו ואפרסם שם.
‏‪barditchev.rbsd @ gmail.com‬‏

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
שימו לב בעקבות מוסדות החינוך שנוספו בתחילת רחוב רבינא הופכים את קטע הרחוב עד רבא לחד סיטרי ואת רחוב רבא גם הוא יהיה חד סיטרי
IMG-20220828-WA0318.jpg

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש לי קבוצה בווטצאפ לדירות להשכרה בשכונה.
אפשר לשלוח לי מייל ואשלח קישור אם אין לכם ווטצאפ אפשר לשלוח אלי את הפרטים של הדירה בצורה מסודרת עם טלפון וכו ואפרסם שם.
‏‪barditchev.rbsd @ gmail.com‬‏
תודה רבה!
שלחתי מייל

אני1000

משתמש מקצוען
מי יודע פרטים על הבית ספר הנוסף לבנות שנפתח ברמה ד' בשד' האמוראים?

ראפי

משתמש חדש
פרויקט פסגות מציע עקב איחור במסירת הדירות תשלום של 100 אחוז שכירות במקום 150 , באמירה שזה לקראת הרוכשים והיא לא חייבת כלום בטענה שאיחרנו בתשלומים וזה יום כנגד יום. השאלה איך יתכן שחברה נותנת כסף שהיא לא חייבת ? וגם למה על חודשיים הראשונים היא לא רוצה לשלם

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בשביל חוצניקים מבוגרים. (יש דיור מוגן בדולב רמה א' ונראה שזה עובד בצורה שכל אחד קונה דירה ויש איזו תחזוקה מצד ההנהלה ולא ממש בית אבות כמו שמדמיינים...)
זה כל הרעיון,מגורים בתוך הקהילה,רק שהדירות מותאמות לצרכים שלהם,וחברה שנותנת שירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה