מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

@Simcha

משתמש מקצוען
מישהו יודע איך אפשר לברר בעיריה אם אמור להינתן אישורים לפרויקט של פרץ לוזון או שהם לא מוסרים את המידע הזה לציבור ?
יש להם אתר https://www.handasabs.org.il/newengine/Pages/request2.aspx בו ניתן להתרשם היכן הדברים אוחזים מבחינת התקדמות בקשת ההיתר, אם הוגשה בכלל..

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
דחוף ביותר- למישהו יש מושג על אחד מהשמאים דלהלן האם הוא נותן מחיר גבוה על דירת 4 חדרים (עדיף אם מישהו יודע על שמאות של אחד מאלה על מחיר למשתכן) שפרינצלס בני-אבי עזרי 10 מודיעין עילית. ניסים טובול- זנגויל 11 ירושלים. יריב סיקרון- גדעון האוזנר 55 ירושלים וכן מעניין אותי מה המהירות שהם נותנים את השמאות כי אני צריך את זה מאוד דחוף

הר הבשן

משתמש מקצוען
את יודעת על איזה פרוייקט פורסם?
כי יש גולדן פארק ויש גולדן גארדנס, הגרלה 761 זה גולדן פארק

פורסם על גולדן פארק
אני כמעט בטוח לצערי שפרסומי אפי קפיטל הם על מגרש 800 ולא 700 ובקיצור לא על 761 ועוד משהו ,לזוכי אפי קפיטל היקרים אולי צריך להרים את הכפפה לארגן איזה עצומה או החתמות למשרד השיכון או חברת הבקרה או כל גורם אחר שאנו הזוכים נדע את אשר לפנינו איפה בדיוק עומד הפרויקט מבחינת היתקדמות כי כבר כשנה הם אומרים שאוטוטו ורק יקח עוד זמן עד שיהיה האישורים הסופים וכנס רוכשים אבל מה לעשות. המשכיר שרוצה כל חודש את הכסף הוא לא צריך אישורים וכל חודש הולכים אלפי שקלים בפח לעניות דעתי צריך שיהיה מינימום של יחס כמו נגיד עידכון במייל לזוכים פעם בחודשיים שלוש על מצב ההיתקדמות אחרי הכל אנחנו''בני אדם'' ולא רק ''רוכשים'' עד מתי ניתייבש?

השמנמן

משתמש מקצוען
אני כמעט בטוח לצערי שפרסומי אפי קפיטל הם על מגרש 800 ולא 700 ובקיצור לא על 761 ועוד משהו ,לזוכי אפי קפיטל היקרים אולי צריך להרים את הכפפה לארגן איזה עצומה או החתמות למשרד השיכון או חברת הבקרה או כל גורם אחר שאנו הזוכים נדע את אשר לפנינו איפה בדיוק עומד הפרויקט מבחינת היתקדמות כי כבר כשנה הם אומרים שאוטוטו ורק יקח עוד זמן עד שיהיה האישורים הסופים וכנס רוכשים אבל מה לעשות. המשכיר שרוצה כל חודש את הכסף הוא לא צריך אישורים וכל חודש הולכים אלפי שקלים בפח לעניות דעתי צריך שיהיה מינימום של יחס כמו נגיד עידכון במייל לזוכים פעם בחודשיים שלוש על מצב ההיתקדמות אחרי הכל אנחנו''בני אדם'' ולא רק ''רוכשים'' עד מתי ניתייבש?
לצערי הבעיה הזאת היא לא רק אצל אפי קפיטל אלא אצל הרבה הרבה חברות

GVol

משתמש פעיל

התקשרתי עכשיו לאפי קפיטל, מרכז מכירות, לגבי מחיר למשתכן, לא ידעו לענות לי, הוא טען שהוא משווק פרטי של הפרוייקט, ושאני אפנה לחברה,
אבל כששאלתי איזה פרויקט הוא משווק הוא ענה ש״גולדן פארק״
ככה שזה כן מגרש 700, אז יש תקווה..

הר הבשן

משתמש מקצוען
התקשרתי עכשיו לאפי קפיטל, מרכז מכירות, לגבי מחיר למשתכן, לא ידעו לענות לי, הוא טען שהוא משווק פרטי של הפרוייקט, ושאני אפנה לחברה,
אבל כששאלתי איזה פרויקט הוא משווק הוא ענה ש״גולדן פארק״
ככה שזה כן מגרש 700, אז יש תקווה..
התמונה שהם פירסמו ביתד זה ממגרש 800 אבל בכל אופן תודה וצריך לשאול אותם מתי מתחילים לבנות ומתי מסירת מפתיחות

GVol

משתמש פעיל
בשירות לקוחות אומרים שעדיין אין אישור סופי, הם סוגרים הכל מול משרד השיכון, ושככל הנראה תוך חודש וחצי-חודשיים יעשו כנס מסודר

הר הבשן

משתמש מקצוען
בשירות לקוחות אומרים שעדיין אין אישור סופי, הם סוגרים הכל מול משרד השיכון, ושככל הנראה תוך חודש וחצי-חודשיים יעשו כנס מסודר
בקיצור תחילת הקיץ אבל כל הכבוד לך שהצלחת להוציא מהם טווח זמנים כי אני תמיד שאלתי והם לא רצו לתת לי טווח זמנים אלא אמרו שכיהיה כנס נעדכן

GVol

משתמש פעיל
גם לי עד היום לא התחייבו על כלום ולא אמרו שום תאריך יעד,
אבל כשיוצאים לשיווק זה כנראה כשהם באמת כבר רואים את הסוף, אז יש להם יכולת לתת הערכת זמן.

אני מאמינה שיהיה יותר פרטים בכנס,
אבל תכלס לגבי מסירת מפתחות, צריך לבדוק מה הם מתחייבים ללקוחות בשוק החופשי.

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונה מיום שישי האחרון של טריסון - צולם מכוון הגשר...
11.PNG

יש גם תנים וכלבי בר... צולם מהפרוייקט של קניג ברמה ד' 1 (היו שם קבוצה...)
22.PNG

תפארת שיש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבניינים הרחוקים יותר זה קניג ד1
אין לי תמונות של קניג מבחוץ יש לי של הדירה שלי ומה שצולם מהמרפסת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה