מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
הם לא הכי זולים בשוק
יש לי דירה עם חצר אז זה הקפיץ את המחיר
ויש כמה אינטרסנטים שמפרסמים על פלס כל הזמן כאילו זה החברה היחידה שקיימת
אז מעניין אותי לשמוע שמות נוספים

מישמשית

משתמש מקצוען
הם לא הכי זולים בשוק
יש לי דירה עם חצר אז זה הקפיץ את המחיר
ויש כמה אינטרסנטים שמפרסמים על פלס כל הזמן כאילו זה החברה היחידה שקיימת
אז מעניין אותי לשמוע שמות נוספים
הא ..
חשבתי מבחינת שירות ואיכות
כי חשוב לנו חברה טובה ואמינה
אפי' שאני לא באמת יודעת כמה זה משנה לקבלן כ"כ החוות דעת הזאת הוא ממילא לא מתייחס להכל
מעניין לשמוע פה בפורום אנשים שהתנסו בחברות בדק בית מול הקבלן
והאם הקבלן עשה בדיוק לפי החוו"ד

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
גם מהבחינה הזאתי לא שמעתי שהם וואי
דוקא יש לי שם אחר של מישהו
שנותן בחינם מכתב התראה מעורך דין אם החברה לא מתקנת
כשיש חברת בדק בית גם הקבלן יותר מתייחס וגם זה פחות זמן
גיסי לא לקח חברת בדק בית ולקח לו 3 שעות לעבור על הכל
בעוד שלנו החברה נותנת שעה וחצי בלבד

מישמשית

משתמש מקצוען
דוקא יש לי שם אחר של מישהו
שנותן בחינם מכתב התראה מעורך דין אם החברה לא מתקנת
מי זה ?
ואיך הוא מבחינה מקצועית?
הוא מוציא חוו"ד מסודרת ומצולמת?
כשיש חברת בדק בית גם הקבלן יותר מתייחס וגם זה פחות זמן
מה פחות זמן?
תיקון הליקויים?

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
קוראים לו תורג'מן
הבנתי שהוא מאד סבלן ונותן חוו"ד מצולמת
הוא שלח לי דוגמא ודווקא התרשמתי מאד
לגבי הזמן התכוונתי כשלא לוקחים בדק בית בן אדם פרטי הוא לא מהנדס ואין לו את המכשירים וממילא לוקח יותר זמן לעבור על הדירה והחברה נותנת למסירה ראשונית רק שעה וחצי
וזה סיכון שלא יעברו על הכל

שלמה 7151

משתמש חדש
למי יש מידע על חברת גז.
הבנתי שאפשר לעבור חברה ולהרויח כסף. בהתקנה ובחודשי.
אשמח למידע

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
בחברת 'נופי עלית' (ד2), לא הירשו לאף בן אדם להיכנס למסירה ראשונית , מלבד זוג הקונים,
יש מידע למישהו האם זה חוקי?

estyr

משתמש מקצוען
שואלת בשביל קרובי משפחה-
מדובר בזוג צעיר שמעוניין להירשם למחיר מופחת של נתיב בד'5.
יש מיהו שיודע מה הפרוצדורה? או שעשה את זה כבר?
נשמח לכל מידע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה