מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

משה משה משה משה

משתמש פעיל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
"חלק מפרסומת על רמה ד זה שזה עשוי לאוכלוסיה חרדית למה הם לא ביררו לפני שרכשו???????"
כל אחד יכול לרכוש דירה היכן שהוא רוצה רק שהוא צריך לקחת בחשבון את צביון החשבון שיתפתח בשכונה
העירייה לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה הכל תלוי בתושבים המתגוררים באזור ונציגיהם (זה נכון לרמה ד' ולרמה ה')

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
כל אחד יכול לרכוש דירה היכן שהוא רוצה רק שהוא צריך לקחת בחשבון את צביון החשבון שיתפתח בשכונה
העירייה לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה הכל תלוי בתושבים המתגוררים באזור ונציגיהם (זה נכון לרמה ד' ולרמה ה')
הוא זכה בפסגות שרוב הזוכים חסידים והמרמור שלו יוצא החוצה...
הייתי מציע לו שילך לרמה ה'

חושב ממך

משתמש צעיר
אני בשוק החופשי, אך כאלו מהמשתכן סיפרו לי שמכירים אותו.
לא להתרגש, או שהם לא יודעים והם יראו מהר מאד שהמקום לא מתאים להם, או שזה סתם פרובוקציות ואנשים שמחפשים תשומת לב, ולא צריך לתת להם את זה,

קפיץ

משתמש פעיל
בJDN זה נהפך כבר ל'מאבק'...

לא צריך לתת להם כל כך הרבה תשומת לב.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין מה להתרגש
כדי לקבל הקצאה חייבים חתימות והוכחות לצורך העניין זה יכול להיות ת"ז עם כתובת של המקום (שזה עדיין לא קיים בד') או צילום של חוזה (מספיק הדף הראשון).

נערך לאחרונה ב:

שרילנקה

משתמש פעיל
בJDN זה נהפך כבר ל'מאבק'...

לא צריך לתת להם כל כך הרבה תשומת לב.
מאבק..... :cool: :cool: אהבתי. פטתי. אבל.........חרדי. שיש """מאבק"""זה צביון חרדי או כתבה חרדית לתשומת לבם של- jdn. לא להיסחף.... [אגב אני חרדית ב"ה].

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא סיפרתם שיש כזה אשכול
זה חדש מאד נפתח רק ביום שלישי האחרון
תלונות וכן תודות יש להעביר לגב' קונץ מעיתון 'בעניינים' (פתחה את האשכול)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה