מחיר למשתכן מחיר למשתכן בית שמש אפי קפיטל

מ ג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מישהו יודע מה השתבש לקבלן
קיבלתי הודעה אני אמור להגיע לבית שמש לאשר מחדש ריצוף לפני שמתחילים (הפרוייקט בד' 4 בניין 6)
הוא מתקשר אלי היום ורוצה שאני אבוא או מחר = יום בדיקת חמץ, או ביום ראשון של חול המועד, לא מסכים יותר מאוחר הם כבר צריכים להתחיל
א. למה עובדים בחוה"מ
ב. מה הוא חושב שאני יושב כעת רגל על רגל ואין לי מה לעשות חוץ מלהיסחב בנסיעות בינעירוניות?
ג. מה אני עושה תכל'ס ?

קפיץ

משתמש פעיל
מישהו יודע מה השתבש לקבלן
קיבלתי הודעה אני אמור להגיע לבית שמש לאשר מחדש ריצוף לפני שמתחילים (הפרוייקט בד' 4 בניין 6)
הוא מתקשר אלי היום ורוצה שאני אבוא או מחר = יום בדיקת חמץ, או ביום ראשון של חול המועד, לא מסכים יותר מאוחר הם כבר צריכים להתחיל
א. למה עובדים בחוה"מ
ב. מה הוא חושב שאני יושב כעת רגל על רגל ואין לי מה לעשות חוץ מלהיסחב בנסיעות בינעירוניות?
ג. מה אני עושה תכל'ס ?
עבדו בחוה"מ לצערנו גם בפרוייקטים בד' 3
תתעקש איתם שזה לא אפשרות להודיע התראה כל כך קצרה בכזה זמן.
לי זכור שאצלנו [בד' 3] לקח המון זמן עד שכולם הגיעו.

קפיץ

משתמש פעיל
האם מישהו יודע אם יש התקדמות לגבי התופס 4 במתחם 800 בבנינים המתקדמים ?
ההה.png

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כבר נכנסים לבניינים?
מתי יגורו שם בפועל?
ומה עם הפרוייקט השני (ליד רייסדור)?

די

משתמש סופר מקצוען
בניינים 808-1 ו808-2 (האמוראים 62 64) קיבלו טופס 4. הודעות ישלחו בקרוב.

שמחה ונחת

משתמש חדש
בנינים 808 ו809מחכים כבר חודשים לאישור מחברת חשמל(כך שמעתי מהמנהל עבודה) מישהו יודע כמה זמן זה עוד אמור לקחת

hashelet

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
אשמח שתצרפו אותי לקבוצת צאט b0543354909 גימל

אני יש לי דירה בפרויקט 800 באפי קפיטל אשמח להצטרף לאיזשהו קבוצת מייל או צאט לקבוצות רכישה ועדכונים וכדומה
אשמח לקבל מענה והוראות כיצד לפעול תודה רבה

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
יש לי דירה בצד של השלש
מישהו יודע מה קורה במתחם 800 בצד הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה