מחיר למשתכן מחיר למשתכן בית שמש אפי קפיטל

קפיץ

משתמש פעיל
איי אס איי בונה יותר רחוק, מצו"ב מפת קבלנים. סימנתי בכחול את המיקום של אפי קפיטל, ובאדום את השטחים שלא מסומן מי בונה בהם, ידוע לכם אם אפי קפיטל בונה שם?
לגבי התחנה מרכזית, מי בונה אותה? אמור להיות שם עוד מרכז מסחרי בנוסף לקניונים שיש בד'1 ו2 + חנויות לאורך כל הציר הראשי?
תודה.
א. זה לא סוף השכונה אלא תחילת השכונה למי שמגיע מהכביש הראשי.
ב. גם השטח מתחת השטח שסומן בכחול הוא פרוייקט של אפי קפיטל ס"ה נבנים שם 9 בניינים.
שאר השטחים חלקם מבני ציבור וחלק אחד מסוף תח"צ.

וולול

משתמש רשום
שלום רב
לגבי התמונות מהפרויקט דיברתי עם שירה והיא אמרה לי שמעלים מידי פעם הבעיה שאני לא רואה אם מישהו כן רואה אשמח אם יעלה

די

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע האם יש צפי אכלוס לפני התאריך בחוזה (22\9) במתחם 800 (גולדן גארדנס) בארבעת הבניינים המתקדמים (808 809)?

מתעניין 10

משתמש פעיל
יש צפי להקדמה של כחצי שנה [על פי ההסכם עם קבלן המבצע יש לסיים מקסימום עד טבת. אך זה מאד תלוי בפיתוח האזור שעדין אינו ערוך כלל ואין שום תשתיות מוכנות.]

וולול

משתמש רשום
ומישהו יודע אם יהיה התקדמות בפרויקט 700 לגבי האיכלוס
לגבי הפיתוח זה נראה כבר די מוכן לאיכלוס

המשופשף

משתמש חדש
יש לי דירה באפי קפיטל בד4 ורציתי לשאול את הוותיקים אצלם מה המדיניות שלהם לגבי כיורים האם הם נותנים שתי כיורים נפרדים או שהם לא נותנים כזה דבר
וכן איזה מבחר הם נותנים לריצוף והאם אפשר לשדרג
וכן בשאר הדברים תודה רבה

Chips

משתמש פעיל
יש אופציה לכיורים נפרדים או אחד כפול
ריצוף - גודל 80*80 ובדירות "מיוחדות" יש גם מבחר של מטר על מטר או 60*120
בשוק החופשי אפשר לשדרג הכל...
לא יודעת לגבי מחיר למשתכן

די

משתמש סופר מקצוען
בבניינים המתקדמים במתחם 800 ריצפו את כל הדירות-כל החדרים, שמו תריסים וחלונות, מעקה וריצוף בחדרי מדרגות ושתי מעליות!

די

משתמש סופר מקצוען
ידוע לך מה הצפי שהם יסיימו ותהיה מסירה?
כי בפועל מדובר על ספטמבר 22
זה גם התאריך של ארבעת הבניינים "המתקדמים" (לאחרונה בפרסום של אפי קפיטל על דירות בהר יונה כתבו דרך אגב שברוב מוחלט של הפרויקטים שלהם הם מוסרים את הדירות לפני התאריך...)

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
לידיעת רוכשי הדירות בבנינים 808 ו809 בצד הצופה לנוף המדהים ישנו זוכה לקרקע מתחתינו ויש סיכוים רבים שזה יהרוס את כל הנוף.....כנראה שזה לא מיועד לנו משמים.......
אני נמצא בצד שממול בבנין האמצעי זה אומר שאני מפסיד את הנוף גם?

די

משתמש סופר מקצוען
אני נמצא בצד שממול בבנין האמצעי זה אומר שאני מפסיד את הנוף גם?
יש הפרש של 20 מטר בין קומת הכניסה שלך לקומת הכניסה של הבניינים שם (חזון את גלילי) שבונים רק 4 קומות מעל הקרקע. כך שלכאורה לא יסתיר.

מתעניין 10

משתמש פעיל
יש הפרש של 20 מטר בין קומת הכניסה שלך לקומת הכניסה של הבניינים שם (חזון את גלילי) שבונים רק 4 קומות מעל הקרקע. כך שלכאורה לא יסתיר.
מנין לך שבונים רק 4 קומות, ומאיפה הידיעה שההפרש הוא 20 מטר דהיינו 5 קומות, וכן יש לדעת שישנו עוד פרויקט מתחת לחזון גלילי של פרץ לוזון.

די

משתמש סופר מקצוען
מנין לך שבונים רק 4 קומות, ומאיפה הידיעה שההפרש הוא 20 מטר דהיינו 5 קומות, וכן יש לדעת שישנו עוד פרויקט מתחת לחזון גלילי של פרץ לוזון.
ממפת התב"ע. גם בפרויקט של פרץ לוזון יש אותו הפרש ואותו מספר קומות. (זה לגבי הבניין שלו יש כיוון שמאושר לבניה 5 קומות ואם יהיו הקלות אולי 6).

די

משתמש סופר מקצוען
ממפת התב"ע. גם בפרויקט של פרץ לוזון יש אותו הפרש ואותו מספר קומות. (זה לגבי הבניין שלו יש כיוון שמאושר לבניה 5 קומות ואם יהיו הקלות אולי 6).
לאחר בדיקה נוספת יש בניינים שמאושר 7 קומות ובחלק מהבניינים ההפרש הוא רק 10 מטר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה