מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

YOELI

משתמש חדש
אני מקווה שהכל יתקדם כשורה אני חושב אבל שמגיע תודה רבה לגולדקנופף ובעיקר לעוזר שלו בבצי'ק שהשמועות אומרות שהוא זה שהביא בסוף את הכסף

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הודעה שעלתה עכשיו באיגוד הרוכשים:
התקיימה היום פגישה בעיריה,
הרב חנוך זייברט מ"מ ראש העיר בישר שאושר תקציב ממשרד האוצר
ואם הכל ילך כמתוכנן כבר במהלך ינואר יהיה טופס 4 לחלק העליון של הפרויקט,
במהלך החודשים הקרובים, כשיתקבלו אישורים מהגופים הרלוונטים כמו רכבת ישראל וכו' יאושרו שאר הדירות
בתקווה שכולם יעמדו בהתחייבות והכל ילך כשורה.

מאחר וב"ה חלה התקדמות באכלוס הפרויקט,
אנחנו לקראת סגירת רכישות מרוכזות בכלל התחומים
נבקש מאלו שאמורים להתאכלס בתקופה הקרובה להשיב למייל זה.
ככל שהקבוצה תהיה מגובשת וגדולה - המחירים יהיו זולים יותר.

המייל שלהם למי שלא מכיר A0733571517@וכו'
וואו כל הכבוד.

שווה

משתמש רשום
אני מקווה שהכל יתקדם כשורה אני חושב אבל שמגיע תודה רבה לגולדקנופף ובעיקר לעוזר שלו בבצי'ק שהשמועות אומרות שהוא זה שהביא בסוף את הכסף
לא מדויק, אז בוא נשים דברים על דיוקם, יש כאן את גפני ששלח מכתבים לפני כינוס ועדת הכספים ולכן גולדקנופף היה צריך להכנס לסיפור כדי שלא יצטרך לעמוד בועדת הכספים ולגמגם, ועוד היה כאן מאמץ ולחץ ציבורי שעשה את שלו, זה אני יודע מידיעה ברורה, וחלק גדול מהכסף עצמו מגיע מהכיס של הרוכשים בפרויקטים הבאים שבמתחם הסופרים,
[גלוי נאות אני לא נמנה על מצביעי דגל]

YOELI

משתמש חדש
אני לא רוצה להיכנס חלילה לויכוחים עדתיים וכבודו של גפני במקומו מונח ויכול להיות שהוא פעל רבות בענין ציינתי בן אדם שמגיע לו תודה ענקית ולא באתי להוריד חלילה מערכו של מישהו

ברוך 2

משתמש פעיל
מה אם בניינים 20-27 ו 1-3

משה רחמנוב:
בהמשך לנ"ל ובעקבות פניות רבות לגבי בניינים ספציפיים:

ההתייחסות היא רק מה שזייברט אמר, בלי התחייבות רשומה שלו וללא התחייבות מצד הקבלן

מגרש 800, בניינים 1-3 הם חלק מהשורה הצפונית. לכאורה לא תהיה מניעה לאכלס אותם בתאריך החוזי (5/9/24).

מגרש 801a, בניינים 4-13 כנ"ל. תאריך האכלוס שלהם עבר. לגבי האכלוס בפועל - תלוי באישורים של כלל הגורמים (לא ידוע לי על אישור של כב"א שם לדוג').

מגרש 803a, בניינים 14-19 כנ"ל. לגבי האכלוס בפועל אם יהיו אישורים של כלל הגורמים, מבחינת העירייה יהיה אכלוס (עדיין לא ברור לי אם פיקוד העורף אישרו את הממ"דים ומה הפתרון לדלתות המתנגשות. יש אישור כב"א).

מגרש 806a, בניינים 20-27 הם חלק משורת האמצע. האכלוס הצפוי הוא 5/9/24 ואם נושא המסילה יוסדר, העירייה לא תעכב אותם.

מגרש 807, בניינים 28-31 חלק מאותה השורה ותאריך האכלוס שלהם עבר. להבנתי כמעט בצורה הכי רשמית אמרו להם שיהיה עיכוב מה-1/2/24. הקבלן מן הסתם יעדכן בדקה ה-99... לא לבנות על אכלוס בתחילת פברואר.

מגרש 808, בניינים 1-7 חלק מהשורה האמצעית והם בדיוק כמו מגרש 806a. תאריך האכלוס 14/12/24.

מגרש 810, בניינים 8-11 ממתין להיתר בניה (הזוכים ממתינים לבחירת הדירות). לכאורה העירייה תעכב את זה עד שנושא הקירוי יוסדר. אולי ישחררו קודם ‍♂️

מגרש 811, אביסרור. יחד עם כל השורה האמצעית וכל מי שקיבל היתר בניה. אחרי הוזזת המסילה, העירייה לא תמנע אכלוס.

מגרש 812, בניינים 32-33 כמו מגרש 807 בדיוק. יצא שהם גם אותה הגרלה.

מגרשים 813+814 (אולי זה כבר 813a) - נוספים של אביסרור, להבנתי קיבלו היתר בניה ולכן ההתייחסות אליהם כמו כולם. אם נושא המסילה יוסדר, לא תהיה מניעה לאכלס במועד.

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, עכשיו דיברתי עם המשרד של ארזי הנגב הם טוענים שלא התחילה בחירה רשמית של הדירות,
כן יש התקדמות באישורים ובשבועות הקרובים יבחרו שמה דירות
מישהו יודע מה מתקדם עם הבחירה של הדירות ?
תודה רבה

לצורך גדול

משתמש חדש
של הגרלה 1863
משה רחמנוב:
בהמשך לנ"ל ובעקבות פניות רבות לגבי בניינים ספציפיים:

ההתייחסות היא רק מה שזייברט אמר, בלי התחייבות רשומה שלו וללא התחייבות מצד הקבלן

מגרש 800, בניינים 1-3 הם חלק מהשורה הצפונית. לכאורה לא תהיה מניעה לאכלס אותם בתאריך החוזי (5/9/24).

מגרש 801a, בניינים 4-13 כנ"ל. תאריך האכלוס שלהם עבר. לגבי האכלוס בפועל - תלוי באישורים של כלל הגורמים (לא ידוע לי על אישור של כב"א שם לדוג').

מגרש 803a, בניינים 14-19 כנ"ל. לגבי האכלוס בפועל אם יהיו אישורים של כלל הגורמים, מבחינת העירייה יהיה אכלוס (עדיין לא ברור לי אם פיקוד העורף אישרו את הממ"דים ומה הפתרון לדלתות המתנגשות. יש אישור כב"א).

מגרש 806a, בניינים 20-27 הם חלק משורת האמצע. האכלוס הצפוי הוא 5/9/24 ואם נושא המסילה יוסדר, העירייה לא תעכב אותם.

מגרש 807, בניינים 28-31 חלק מאותה השורה ותאריך האכלוס שלהם עבר. להבנתי כמעט בצורה הכי רשמית אמרו להם שיהיה עיכוב מה-1/2/24. הקבלן מן הסתם יעדכן בדקה ה-99... לא לבנות על אכלוס בתחילת פברואר.

מגרש 808, בניינים 1-7 חלק מהשורה האמצעית והם בדיוק כמו מגרש 806a. תאריך האכלוס 14/12/24.

מגרש 810, בניינים 8-11 ממתין להיתר בניה (הזוכים ממתינים לבחירת הדירות). לכאורה העירייה תעכב את זה עד שנושא הקירוי יוסדר. אולי ישחררו קודם ‍♂️

מגרש 811, אביסרור. יחד עם כל השורה האמצעית וכל מי שקיבל היתר בניה. אחרי הוזזת המסילה, העירייה לא תמנע אכלוס.

מגרש 812, בניינים 32-33 כמו מגרש 807 בדיוק. יצא שהם גם אותה הגרלה.

מגרשים 813+814 (אולי זה כבר 813a) - נוספים של אביסרור, להבנתי קיבלו היתר בניה ולכן ההתייחסות אליהם כמו כולם. אם נושא המסילה יוסדר, לא תהיה מניעה לאכלס במועד.

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
הודעה זו נשלחה לזוכים

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-01-13 225927.png
    צילום מסך 2024-01-13 225927.png
    KB 127.6 · צפיות: 43
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה