דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
*חדשות העיר:*
מספר מתווכים החליטו באופן שרירותי לגרום לעלייה בלתי פרופורציונלית של מחירי השכירות בבית שמש, בדגש על שכונת רמה ד'. גם קומץ בעלי דירות החליט לרכוב על הגל ולהעלות גם את המחירים.

קבוצת תושבים החליטה לצאת במאבק חריף נגד אותם מתווכים, שלרובם אין אפילו רישיון תיווך. מובילי המאבק פתחו קבוצה, אליה הצטרפו כבר מאות רבות של תושבים, ובה הם פועלים בימים אלו לשרטט את קווי המאבק.

אחת משיטות המאבק תהיה הגשת תלונות נגד המתווכים שפועלים ללא רישיון, ולטובת האינטרס האישי הצר הם מוכנים "לגזול" את פת לחמם של תושבים שהגיעו לשכונה כדי לשכור דירות במחירים הגונים, וכעת יצטרכו לשלם עוד אלפי שקלים כדי להאריך את החוזה. הם מזכירים כי לפני מספר שנים *הוגש כתב אישום נגד מתווך ללא רישיון, במסגרתו נפסק לו שנת מאסר וקנס בסך 904 אלף שקל.*

מובילי המאבק מתמקדים גם בבעלי דירות שמעלים עצמאית את מחירי הדיור, ופועלים בשיטות שונות, כשכל כמה ימים יתמקדו באחד מהמתווכים או בעלי הדירות ש"חונקים", לדבריהם, משפחות שמבקשות בסך הכול דירה למגורים.

*מחירי השכירות ברמה ד' בשנתיים האחרונות, היו כדלהלן:*
- דירת 3 חדרים - כ-3,000 ש"ח.
- דירת 4 חדרים - כ-4,000 ש"ח.
- דירת 5 חדרים - כ-5,000 ש"ח.

בחצי השנה האחרונה, המחירים עלו בכ-1,000 ש"ח, אבל בשבועות האחרונים, אותן דמויות מפוקפקות *החליטו להעלות את המחירים לממדים מפלצתיים:*
- דירת 4 חדרים - 6,500 ש"ח
- דירת 5 חדרים - בין 7,500 ל-12,000, תלוי באטימות הלב של המתווך/בעל הדירה.

בשלב הראשוני, *מובילי המאבק מבקשים מכל מי שמחפש דירה, שלא יתפתה להיכנס לדירה שמחירה חורג מהמקובל:*
- דירת 3 חדרים - בין 3,500 ל-4,300 אלף ש"ח.
- דירת 4 חדרים - בין 4,500 ל-5,300 אלף ש"ח.
- דירת 5 חדרים - בין 5,500 ל-6,300 אלף ש"ח.

מערכת *'חדשות העיר'* תומכת במאבק החשוב והנחוץ, ותמשיך ללוות את מובילי במאבק בכל צעד.
אני מנסה להבין ללא הצלחה מה הקשר בין מה שאיכפת ל"חדשות העיר" לבין מחירי השכירות העולים.

רחלה 123

משתמש מקצוען
במודיעין עילית 3 חדרים לא יותר מ4000, ובאזורים הישנים יותר פחות
היום כבר משכירים בארבע פלוס
ואין דירות שלושה חדרים בפחות מזה, רק יחידות.
כמובן מדברת על דירות שיצאו עכשיו להשכרה, מי שלא נשאר במחירים די נמוכים.

נתנאל ...

משתמש רשום
ממש נשמע נסיון נואש של המערכת והתושבים לנסות להוריד את מחירי השיכרות
מה זה זממה של המתווכים? נשמע כמו אגדה קצת... בפועל יש לי דירה ברמה ד' העלתי את המחיר מ3600 ל4200 וזה אחרי התחשבות גדולה כי יכולתי גם לקבל 4,700 [ואולי גם טיפה יותר] בקלות כזאת שהייתי צריך להזמין עשרות אנשים ופשוט לברור.. הציעו לי כסף מזוזמן לשנתיים מראש, הציעו לי להיכנס לדירה בלי לראות אותה ולסגור איתי מרחוק, התקשרה אליי אשה אמריקאית מאמריקה רצתה לסגור לעוד חודש בלי לראות ולהעביר לי תשלום מיידית עכשיו.
לא ראיתי כזאת קטסטרופה בחיים בשום איזור בארץ.. ודווקא כל המתווכים שדיברו איתי אמרו לי שהמחיר לא כל כך גבוה ו4,500 זה חנוק לא תקבל יותר.. אם זאת הייתה מזימה שלהם ביחד עם בעלי הדירות הוא לא היה מדבר איתי ככה..
בפועל מה שקורה שכל הנפלטים של ירושלים והסביבה הם פשוט המון ובפרט שגם פה עלו המחירים בשנתיים האחרונה במעל 1,000 ש"ח !! אז רובם המוחלט עף לבית שמש, לכן המחירים עלו כל כך, זאת מצוקה קשה ובאמת המציאות לכאורה גרמה אותה, ממש הזוי הכתבה הזאת בעיתון, מה הם יכולים לעשות ואת מי יכולים להאשים בכך? אני מבין את הדיירים מאוד זאת מצוקה אמיתית, אנחנו גם גרים בשכירות בירושלים ברמות והכל פה עולה גם בהגזמה.. [דירת 3 חדרים אמיתית- +6,000] צריך תפילה לבורא עולם שהמצב יסתדר לטובת כולם !!!

מקצועיות

משתמש פעיל
בואו לחריש
לשכור 4 חדרים חדשה ב3200 ש"ח בלבד!!!!
המרחק לבני ברק ולמרכז הוא שווה למרחק של בית שמש לבני ברק ולמרכז, כך שמבחינת עבודה אין הבדל
חצי מהעיר הם דירות שעומדות להשכרה (אמיתי, לפי הלמ"ס מקום ראשון בארץ)
וגם בעלי הדירות חצי מהם מחכים לרגע שהם יוכלו לעזוב את העיר
מספיק שרבע מתעניינים בבית שמש יעברו לחריש ויש לנו עיר חרדית חדשה...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בפועל מה שקורה שכל הנפלטים של ירושלים והסביבה הם פשוט המון ובפרט שגם פה עלו המחירים בשנתיים האחרונה במעל 1,000 ש"ח !! אז רובם המוחלט עף לבית שמש, לכן המחירים עלו כל כך.
זה נכון. אבל יש גם עוד סיבה מהותית, והיא העיכוב המתמשך במסירת הדירות החדשות עקב המחסור בפועלים, כך שרבים רבים מבעלי הדירות הללו צריכים להמשיך לגור בשכירות, מה שמזניק דרמטית את הביקושים על חשבון ההיצע המתדלדל והולך.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
זה מלחמה חד צדדית, אין שום סיבה שהמשכירים ישתפו פעולה עם זה. מבחינתם להרוויח כמה שיותר
עם מאבק אמיתי (לא רק מתוקשר, כמו שהביאו פה אלא-) עם שיתו"פ עם רבני העיר וכו'
הם לא צריכים שיתוף פעולה של המשכירים
להזכירכם כבר היו בעבר כאלה מאבקים שהצליחו

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ממש נשמע נסיון נואש של המערכת והתושבים לנסות להוריד את מחירי השיכרות
מה זה זממה של המתווכים? נשמע כמו אגדה קצת... בפועל יש לי דירה ברמה ד' העלתי את המחיר מ3600 ל4200 וזה אחרי התחשבות גדולה כי יכולתי גם לקבל 4,700 [ואולי גם טיפה יותר] בקלות כזאת שהייתי צריך להזמין עשרות אנשים ופשוט לברור.. הציעו לי כסף מזוזמן לשנתיים מראש, הציעו לי להיכנס לדירה בלי לראות אותה ולסגור איתי מרחוק, התקשרה אליי אשה אמריקאית מאמריקה רצתה לסגור לעוד חודש בלי לראות ולהעביר לי תשלום מיידית עכשיו.
לא ראיתי כזאת קטסטרופה בחיים בשום איזור בארץ.. ודווקא כל המתווכים שדיברו איתי אמרו לי שהמחיר לא כל כך גבוה ו4,500 זה חנוק לא תקבל יותר.. אם זאת הייתה מזימה שלהם ביחד עם בעלי הדירות הוא לא היה מדבר איתי ככה..
בפועל מה שקורה שכל הנפלטים של ירושלים והסביבה הם פשוט המון ובפרט שגם פה עלו המחירים בשנתיים האחרונה במעל 1,000 ש"ח !! אז רובם המוחלט עף לבית שמש, לכן המחירים עלו כל כך, זאת מצוקה קשה ובאמת המציאות לכאורה גרמה אותה, ממש הזוי הכתבה הזאת בעיתון, מה הם יכולים לעשות ואת מי יכולים להאשים בכך? אני מבין את הדיירים מאוד זאת מצוקה אמיתית, אנחנו גם גרים בשכירות בירושלים ברמות והכל פה עולה גם בהגזמה.. [דירת 3 חדרים אמיתית- +6,000] צריך תפילה לבורא עולם שהמצב יסתדר לטובת כולם !!!
אם זה אמת מה שאתה כותב

זה יהיה בשורה גדולה לקרית גת, במצב של שכירות יקרה בבית שמש, קרית גת תתחרד!

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
צריך לבדוק מה מחירי השכירות בביתר/מודיעין עילית להשוואה.
אני לא בטוח שהמחירים שם לדירת 3 חדרים אמיתית (לא יח"ד) היא פחות מ4300 ש"ח.
אם יש מישהו ששוכר בביתר ומשכיר ברמה ד' אין סיבה שהוא יקבל מהדירה שלו פחות ממה שהוא משלם.
באלעד דירת 3 חדרים (לא יח"ד) ישנה במצב סביר מתחילה מ 5,000 ש"ח

חוחית

משתמש סופר מקצוען
זה מלחמה חד צדדית, אין שום סיבה שהמשכירים ישתפו פעולה עם זה. מבחינתם להרוויח כמה שיותר
אני חושבת שגם למשכירים אמורה להיות הגינות בסיסית.
ומעבר לכך יש הלכה ויש מושג של הפקעת מחיר אסורה!

המליונרית

משתמש מקצוען
אני חושבת שגם למשכירים אמורה להיות הגינות בסיסית.
ומעבר לכך יש הלכה ויש מושג של הפקעת מחיר אסורה!
יש משכירים ששוכרים בעצמם וגם הריביות עלו
זה לא נקרא הפקעה פשוט עד לפני שנתיים המחירים היו זולים יותר מיחידת דיור בבני ברק כי זה היה שכונה בלי פיתוח כלל
אין שום סיבה הגיונית שהמחירים ישארו ככה עכשיו זה משתווה למחירים של כל הארץ

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
ממש לא קשור, כי מחירי הדיור באלעד כבר היו יקרים לפני שנתיים
כאן דיברו על עלייה דרסטית שהתרחש תוך תקופה קצרה
עלתה בקשת ההשוואה בין מי שגר ושוכר בריכוז חרדי אחר ומשכיר בבית שמש.,
כדי להבין מדוע יש עליה בבית שמש...
לכן הבאתי נתון מאלעד שגם בה יש קפיצות מחירים בחודשים האחרונים, אם כי לא באותם אחוזים כמו בבית שמש.

אני אגב, מצד השוכר, ואשמח אם המחיר יהיה זול יותר.

מקצועיות

משתמש פעיל
כנראה שהגענו לפיק מסוים בערים החרדיות
בהמשך יהיו משפחות שיעזבו את בית שמש לפריפריה גם לשכירות ולא רק לקניה
שזה לעצמה תופעה טובה וחיובית

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אין שום סיבה הגיונית שהמחירים ישארו ככה עכשיו זה משתווה למחירים של כל הארץ
יש הגינות בסיסית שמחירי השכירות יעלו על המשכנתא, וסתם ככה הגינות בסיסית היא להרוויח!
זאת לא נקראת הפקעה, אכן. במצב העכשווי לא.
רבני העיר יכולים ובכוחם לקבוע מה נקרא הפקעה, ולשם הם חותרים. פשוט קובעים מחירים.
הפקעת מחיר, נחשבת גם כשההעלאה היא לא חוקית ואכמ"ל!
--
הם מדברים פה על תופעה של כמה מתווכים ידועים שמשתמשים בשלל שיטות פסולות ולא חוקיות ופליליות.
בנוסף מדובר במתווכים ללא רישיון תיווך.
הם יפעלו בעיקר נגדם.
ללא כל קשר לחוק שכירות הוגנות שלא עבר.
וללא כל קשר לחוק להגנת הדייר.

בשלב הראשוני, *מובילי המאבק מבקשים מכל מי שמחפש דירה, שלא יתפתה להיכנס לדירה שמחירה חורג מהמקובל:*
- דירת 3 חדרים - בין 3,500 ל-4,300 אלף ש"ח.
- דירת 4 חדרים - בין 4,500 ל-5,300 אלף ש"ח.
- דירת 5 חדרים - בין 5,500 ל-6,300 אלף ש"ח.

מערכת *'חדשות העיר'* תומכת במאבק החשוב והנחוץ, ותמשיך ללוות את מובילי במאבק בכל צעד.
לא מצליח להבין את זה בכלל !!!
תחפש היום דירת 3 חדרים בבביתר עילית לא תמצא בפחות מ 4,700 נקודה .
תחפש היום דירת 3 חדרים אלעד לא תמצא בפחות מ 4,800 נקודה .

אז למה שברמה ד' שיש פחות או יותר דירות שהם יותר חדשות והם עם מעליות ומחסן וחניה
ישלמו 3,500 שקל
??????

נשמע מגוחך

אולי זה סתם רעיון של חדשות בית שמש ליצור באזז מסביבם ...

נכון שעכשיו יבואו ויסירו כאן יש בעיה של פועלים
וכאן יש קירבה לרכבת
וכאן אין את חסידות פלונית (לךא מתכוון ספציפית לקהילה מסויימת ,רק מאמין שלשלם הדיון יגלוש .)
אבל בואו נדבר על המאקרו

ממש לא קשור, כי מחירי הדיור באלעד כבר היו יקרים לפני שנתיים
כאן דיברו על עלייה דרסטית שהתרחש תוך תקופה קצרה
כן קשור

כי ברור שיהיה עליה ושזה יהיה לפחות כמו אלעד

כי לפני שלוש שנים אכן היה אפשר לשכור 3 חדרים באיזור ה3,000 שקל
כי לא היה מוסדות ולא היה קהילות מסודרות , ולא היה ... וגם לא היה ...

ועכשיו שברוך ה' יש הכל , אז ברור שהמחיר יהיה כמו אלעד !!!
ואפילו יותר , כי ברמה ד' זה דירות חדשות !!!!

(ובבקשה כמו שכתבתי למעלה, לא להתחיל להתקטנן , ולהתחיל להתווכח האם באלעד הזמן נסיעה לרכבת הוא יותר מרמה ד' או פחות
היו על זה אשכולות אחרים
אנחנו מדבים על המאקרו

והמציאות שיש ביקוש !!!
וזו השורה התחתונה
אז למה שזה לא יהיה כמו אלעד ? או כמו ביתר ?

ואני חושב שזה דיי פשוט וברור !!!

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כרגע בבית שמש יש הכי הרבה אוכלוסים של דירות חדשות
ובלי המחסור בפועלים לא היה מתרחש עלייה כל כך חדה.
ועם יש קשר בין אלעד לבית שמש, היא שהדירות החדשות של אלעד ישפיעו על המחירים בבית שמש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה