דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

לארג'

משתמש סופר מקצוען
והמציאות שיש ביקוש !!!
לא מכיר בפרוטרוט את רמה ד',ומפרגן למשכירים שיהנו
אבל לא זכור לי זינוק כזה חד במחירי השכירות תוך תקופה קצרה
ואם מישהו יודע על דרכים לא כשרות שיכתוב אותם פה בלי שמות.

דרך אגב סתם מעניין השוכרים שמשלמים 4.700 ל3 חדרים הם שוכרים ומשכירים או זוצים ללא דירה?

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
ללא כל קשר לעבריינים שפועלים גם הם בשוק השכירות
נוף לפח, נוף למקווה, נוף לגינה, דרישות הגיוניות
אך לא רק, גם- נוף לכינרת לחרמון ולים המלח... גם אלה משפטים שנשמעו היטב באוזני רוכשים פוטנציאלים בעיר.
כן כן. הרבה מלח זרו בעיני משקיעים שמיהרו לקנות דירות כמו לחם (שחלקם מוחזרים לחברה)
? וזה מוצדק!! בןאדם קונה דירה שהוא ישתמש איתה להרבה ימים ושנים, ומשריין לעצמו כל מעלה וכל נוף!
--
ומה אני שיאמר, מי אני שישכנע אתכם, לא לקנות דירות כי אין מחסור, שכאילו אין מצוקת דיור??
ההיפך! ידוע לי שיש המצפה כבר לדירה הקב"ה לבית המקדש! כבר כמעט 2000 שנה!! ויבא איזה [B]יעקב [/B][U]מאיזה [/U][B]הרמתי[/B], ויכריז אין מצוקת דיור??!
ח"ו!
--
כנס נא למשרד תיווך הקרובה לביתך תוודא האם הוא פעיל? בדוק ותמצא- האורות דלוקים המחשבים פעילים מכונות הקפה זורמות!! הכל פעיל כסדרם!
--
זה לא סוד ולא מסובך להבין שהשוק קפוא מדשדש, ולא נמכר.
אנשים יושבים על הגדר, ומחכים ומנסים לנחש את המספרים בלוטו.
אך האם בגלל שיענקל חצקל ואבריימל, החליטו ביניהם פה אחד ללא מתנגדים וארגנו קרטל ככה פשוט!
'קרטל' ולא לקנות דירות, אז אני צריך לסגור את משרד התיווך שלי??

האם בגלל שאף אחד לא קנה את הדירה, ההוא עם הנוף לים המלח, אז אני צריך להפסיק את המנוי על תוכנות ניהול,
לפטר את המזכירות, את העו"ד, ואת היועץ משכנתאות??
ובגלל שבכל השכונה נרשמו בחודש האחרון רק 2 עסקאות? מה פתאום לסגור! הכל יפעל כסדרם! הארות יפעלו, המחשבים ימשיכו לתקתק מטר, נוף ביקורי לקוחות תיאום פגישות חתימות צ'קים חוזים מדידות, לחמניות, תמונות, גרפיקה פרסום בעיתון-בעלון-במקווה-- אין אצלי דברים כאלה הכל יפעל!
פשוט מילים חדשים למילון הנדל"ן--
במקום להגיד את המילה-
למכור, נחליף אתו ל-להשכיר.
במקום 'לקנות' -לשכור,
חוזה מכר,/חוזה שכירות.
יועץ משכנתא,
/קופה של צדקה.
במקום 10/90, / 90/10
שוק
השכירות, חטף שוק
לא הכיר את המושגים ולא את הפרקטיקה, כששוק הנדל"ן פרח, רוב עסקאות השכירות נגמרו בלי תיווך והרבה מאוד גם בלי ביקורים, ובוודאי בלי תמונות, ותצלומים בעיתונים!
עכשיו כל שוכר, מזמין תיווך במקום לסגור עם טלפון אחד, הנייד של המשכיר מצלצל כפול שישה, כל משרדי התיווך מצלצלים בלי הפסקה!
ועל מה? על איזה שהוא תיווך על שכירות? ככה זה כשאין מכירות הכל מתגלגל על השכירות.
לשוכרים החשובים לדעת, שאם היו מחליטים כל השוכרים להישאר ברחוב, ולא לשלם תיווך, השוק היה מתעגל לאלף שקל פחות!, אין סיכוי!
ולמשכירים היקרים לדעת ''שמה שטוב לאגד טוב לישראל'', ו''טוב שההגה בידיים של המתווכים'
סיכום: הפרקטיקה ואופי העבודה של המתווכים הועתק כמעט במלואו לשוק השכירות, וזה מה שהעלה כל כך את המוטיבציה להעלות מחירים, וזה מצטרף כמובן לעליית הריבית,
ולכן יש פתאום כל כך הרבה טלפונים על כל דירה להשכרה

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כתבתי פה כבר ברמז, אני יכתוב עכשיו ברור יותר: (ועדיין בגדר רמז).
לחדשות בית שמש איכפת דברים אחרים ממה שלמשל ל @יעקב הרמתי איכפת...
ואם הם מגיעים להילחם במתווכים ללא רשיון תיווך (קרי: שכן שמוצא שוכר לדירה של שכנו ועושה פרנסה מהצד, אברך שמוצא דירה לאח שלו כנ"ל, או מי שדואג לחפש דירות פנויות סביבו ולמצא להם שוכרים וכדומה) אז שיהיה לכולם ברור שלא מחירי הדירות איכפת להם.
ומי שמכיר אותם יודע טוב מה אני מתכוון!
ואגב, מחירי השכירות העולים נזקפים לביקוש ולפיתוח, אבל אם למתווכים זה נזקף הרבה יותר למשרדי התיווך המאובזרים מאשר למתווכים ללא רשיון תיווך.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כתבתי פה כבר ברמז, אני יכתוב עכשיו ברור יותר: (ועדיין בגדר רמז).
לחדשות בית שמש איכפת דברים אחרים ממה שלמשל ל @יעקב הרמתי איכפת...
ואם הם מגיעים להילחם במתווכים ללא רשיון תיווך (קרי: שכן שמוצא שוכר לדירה של שכנו ועושה פרנסה מהצד, אברך שמוצא דירה לאח שלו כנ"ל, או מי שדואג לחפש דירות פנויות סביבו ולמצא להם שוכרים וכדומה) אז שיהיה לכולם ברור שלא מחירי הדירות איכפת להם.
ומי שמכיר אותם יודע טוב מה אני מתכוון!
ואגב, מחירי השכירות העולים נזקפים לביקוש ולפיתוח, אבל אם למתווכים זה נזקף הרבה יותר למשרדי התיווך המאובזרים מאשר למתווכים ללא רשיון תיווך.
יש אמת בדבריך, אין לי שום מקור מידע על כוונתם של 'חדשות בית שמש'

די

משתמש סופר מקצוען
אני לא מבין את הטענה של "זינוק חד בתקופה קצרה"
אם המחירים היום הוגנים ביחס לערים אחרות, מה איכפת לי מה היה לפני שנתיים?
אולי לפני שנתיים המחיר היה מוזר?
אולי לפני שנתיים הייתה הצפה של דירות והיום לא?

ברוך אדלר

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהו יודע על רוכשים דירה בפרוייקט פסגת גלבוע של פרץ לוזון בד'4 בבניינים 1-2-3

רבקי 1234

משתמש צעיר
האם לחפש דירה ללא תיווך יותר זול?
והאם זה בכלל אפשרי ?
ואם כן איפה אני מוצאת
אני מחפשת לחברה ברמה ד' או ה' דירת ארבע חדרים
ומה אמור להיות המחירים

אילה מינה

משתמש מקצוען
האם לחפש דירה ללא תיווך יותר זול?
והאם זה בכלל אפשרי ?
ואם כן איפה אני מוצאת
אני מחפשת לחברה ברמה ד' או ה' דירת ארבע חדרים
ומה אמור להיות המחירים
לשכירות?
אנחנו חיפשנו המון זמן
מצאנו בסוף בעזרת מכרים שגרים בד' וחיפשו שוכר שעוזב
קיבלנו את הטלפון של המשכיר והתקשרנו אליו לפני שהדירה עלתה ליד 2/תיווך

בונה אתרים

משתמש פעיל
מה נסגר שם עם המחירים?
גיסי היה צריך לעבור דירה בדחיפות
והוא מצא רק יחידה קטנה ב 3600
אשתו עזבה את העבודה שהיה לה בירושלים והיא עובדת במעון
יש איזשהו קשר בין המחירים שם לעבודות שיש שם?
איך הציבור החסידי יוכל לשלם כאלה סכומים?

הדסה כהנא

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש בדירומט כמה דירות .
אולי שווה לנסות
תבקשו שישלחו לכם במייל רשימה של דירות - הם שולחים רשימות בלי טלפונים בשביל התרשמות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה