דיון מחירי הדירות לאן?

בקבוק מים

משתמש פעיל
נראה לי בלי אופציה, המשרד היה ריק וממש רדפו אחרינו שנקנה
רק לא מסכימים לרדת מהמחיר ההזוי
הדירות שלהם פיציותתת ותכנון זוועה מכירה מד2

צמיחה

משתמש רשום
נראה לי בלי אופציה, המשרד היה ריק וממש רדפו אחרינו שנקנה
רק לא מסכימים לרדת מהמחיר ההזוי
הדירות שלהם פיציותתת ותכנון זוועה מכירה מד2
בתור אחד שקנה שם, אני לא חושב שנכון להשוות מהדירות שלהם בד2
מדובר בדירות 3 חדרים ענקיות (94 מ"ר) עם מעטפת לחדר רביעי (13 מ"ר) כולל יחידת הורים + חנייה מקורה ומחסן גדול, שני מעליות, מיזוג אוויר מרכזי, לובי גדול, כל הבניינים יושבים רחוק מהכביש (מעולה לילדים)
גם הפיתוח הסביבתי שם הולך להיות ליגה אחת מעל כל מה שהציבור החרדי מכיר.
תנאי תשלום פנטסטיים של 20/80 ללא הצמדה למדד, רק ההטבה הזאת שווה 300K ש"ח, (מעולה למי שאין לו כעת יותר מהון עצמי, או למי שרוצה להמתין עם המשכנתא לימים טובים יותר)
אני במקומם הייתי מפטר את משרד הפרסום שלהם, הפרסום שלהם ממש גרוע.
הם השקיעו בסרטון וידיאו, אבל לא דאגו להוציא אותו לציבור.

עבר הירדן

משתמש רשום
נו,
עכשיו באמת,
להיכן נעלמו כל האינדיקציות על ירידות מחירים מפתיעות?
כבר שנה שאנחנו שומעים את זה? האם יש עוד אדם ריאלי שמאמין בזה?
בבקשה שיוכיח ירידה מעבר לאחוזים בודדים ומקומיים,
אני לפני רכישת דירה ומעניין אותי מאד להיכן זה הולך.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני מעונין לקנות במודיעין עילית דירה גדולה 5+
ולא מצליח להבין להיכן השוק הולך
מי יודע?

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בתור אחד שקנה שם, אני לא חושב שנכון להשוות מהדירות שלהם בד2
מדובר בדירות 3 חדרים ענקיות (94 מ"ר) עם מעטפת לחדר רביעי (13 מ"ר) כולל יחידת הורים + חנייה מקורה ומחסן גדול, שני מעליות, מיזוג אוויר מרכזי, לובי גדול, כל הבניינים יושבים רחוק מהכביש (מעולה לילדים)
גם הפיתוח הסביבתי שם הולך להיות ליגה אחת מעל כל מה שהציבור החרדי מכיר.
תנאי תשלום פנטסטיים של 20/80 ללא הצמדה למדד, רק ההטבה הזאת שווה 300K ש"ח, (מעולה למי שאין לו כעת יותר מהון עצמי, או למי שרוצה להמתין עם המשכנתא לימים טובים יותר)
אני במקומם הייתי מפטר את משרד הפרסום שלהם, הפרסום שלהם ממש גרוע.
הם השקיעו בסרטון וידיאו, אבל לא דאגו להוציא אותו לציבור.
זה נראה שאתה קשור איכשהוא
אבל לענייננו אני יודע טיפה מה קורה בפנים
הם לא הצליחו למכור כמעט כלום, הם עושים קומבינות (חלקם מטופשות להחריד) שבכמה אלפי שקלים בודדים אפשר לתפוס דירה לפרק זמן מסוים ואז כאילו נהיה לחץ דירות נתפסות נתפנות הם עושים "מצב"
בפועל המצב שלהם עגום הרבה יותר
גריידינגר פעל לרכישת הקרקע הנוכחית במחיר מופקע שהוא בעצמו גרם בכל הכתבות השיווקיות שהוא פינק בהם את הציבור באגרסיביות מבלי להרפות
עכשיו בקיפאון הנוכחי התבדו תקוותיו שהמחיר יעלה עוד והם מנסים בכל הכוח לנסות להטריף את המחירים כמימים ימימה
בינתיים הם לא מצליחים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הם לא הצליחו למכור כמעט כלום, הם עושים קומבינות (חלקם מטופשות להחריד) שבכמה אלפי שקלים בודדים אפשר לתפוס דירה לפרק זמן מסוים ואז כאילו נהיה לחץ דירות נתפסות נתפנות הם עושים "מצב"
גריידינגר פעל לרכישת הקרקע הנוכחית במחיר מופקע שהוא בעצמו גרם בכל הכתבות השיווקיות שהוא פינק בהם את הציבור באגרסיביות מבלי להרפות
עכשיו בקיפאון הנוכחי התבדו תקוותיו שהמחיר יעלה עוד והם מנסים בכל הכוח לנסות להטריף את המחירים כמימים ימימה
בינתיים הם לא מצליחים
לפי נתוני רשות המיסים נתיב מכר בחצי השנה האחרונה 18 דירות 3 חד' בד'5 במחירים במחירים הנעים בין 1.9 מיליון ל2.5 מיליון!
מצ"ב צילום מסך
1702821972670.png

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

צמיחה

משתמש רשום
בינתיים הם לא מצליחים
אינני קשור בכי הוא זה לחברה, הקשר היחיד שלי הוא שקניתי שם דירה, אם אתה ממש לא מאמין, אשלח לך צילום חוזה בפרטי,
כל טענותיך אינם מן העניין, נכון שהם עושים תרגילים מסריחים כמו כל משווק, ונכון שיש עוד כמה דברים רעים לומר עליהם, אבל כשאני בא להשוות בין דירת 3 חדרים שהם מוכרים כרגע לבין דירת 3 חדרים של יזמים אחרים, אני רואה כאן הרבה יתרונות שאין לאחרים, ולכן קניתי שם.
בינתיים הם מכרו שם 40 דירות במחירים אסטרונומיים.
1.png
2.png
3.png
4.png

נערך לאחרונה ב:

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אינני קשור בכי הוא זה לחברה, הקשר היחיד שלי הוא שקניתי שם דירה, אם אתה ממש לא מאמין, אשלח לך צילום חוזה בפרטי,
כל טענותיך אינם מן העניין, נכון שהם עושים תרגילים מסריחים כמו כל משווק, ונכון שיש עוד כמה דברים רעים לומר עליהם, אבל כשאני בא להשוות בין דירת 3 חדרים שהם מוכרים כרגע לבין דירת 3 חדרים של יזמים אחרים, אני רואה כאן הרבה יתרונות שאין לאחרים, ולכן קניתי שם.
בינתיים הם מכרו שם 40 דירות
האם יש לך הסבר ל2 העסקאות של ה2.52 מיליון ל3 חד' 89 מ"ר?
זה מחיר ממש מטורף לדירות כ"כ קטנות.
עריכה: עכשיו אני רואה שמדובר בדירה עם חצר ענקית של 96 מ"ר.
1702845357233.png

גולש בנט

משתמש מקצוען
נו,
עכשיו באמת,
להיכן נעלמו כל האינדיקציות על ירידות מחירים מפתיעות?
כבר שנה שאנחנו שומעים את זה? האם יש עוד אדם ריאלי שמאמין בזה?
בבקשה שיוכיח ירידה מעבר לאחוזים בודדים ומקומיים,
אני לפני רכישת דירה ומעניין אותי מאד להיכן זה הולך.
10-15% ירידה עד כה של דירות חדשות.
מי בדיוק זה שמנותק ולא ריאלי?
בקרוב עוד 10-15% ירידה.

מי שחושב שיהיו עליות עם ריבית כזו, מלחמה נוראה, המון מובטלים - שיחשוב עוד הפעם.

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בינתיים הם מכרו שם 40 דירות במחירים אסטרונומיים.
40 דירות מתוך 1070 זה לא מאוד הרבה..
הם מפרסמים עכשיו באגרסיביות חסרת תקדים והרסנית (לא מסתפקים בכתבות שיווקיות כבעבר) כשלעצמה מה שמעיד על החוסר אונים שלהם
(משקיעים רציניים ואנשים ממולחים יותר כשהם רואים הרבה פרסומות הם נסים על נפשם, הם מבינים שיש למפרסם בעיה שלכן הוא מוזיל מכיסו מליונים כבדים לפרסום והם לא מעוניינים להיות "חלק מהבעיה")
"חזקה על תעמולה שאינה חוזרת ריקם" מצאו 40 פרייארים אברכים תמימים זה עוד לא פותר להם את הבעיה.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה