דיון מחירי הדירות לאן?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שכל הזמן אומרים יש ירידה ותהיה ירידה דרסטית וחכו עוד מעט יהיה פיצוץ וכו' וכו',
אני שומעת את זה כבר 14 שנה...
ואז הייתי יכולה לקנות דירה בירושלים 3 חדרים ב1,200,00
:(

ברכה וישועה

משתמש פעיל
נראה לי שהויכוח די מיצה את עצמו, וכל אחד חוזר על דבריו בלי להוסיף שום דבר.

בחצי מילה אומר, שאני מסכים לחלוטין עם 'כמו הרוח'. ככל הידוע לי, ירידות מחירים זעירות היו רק בדירות שנמכרו ע"י הקבלנים, שבסה"כ קיצצו טיפה משומני הרווחים שלהם... וגם אם היו אי אלו ירידות בדירות יד שניה, הם מתקזזות בקלות עם עליית הריבית, כלומר, כשהריבית עולה, הכסף מתייקר, וכשהכסף מתייקר, יכולת הרכישה יורדת, כי ההחזרים גדלים בשל עלות הכסף. מובן??
ממש ממש לא נכון המחירים בבני ברק יורדים הקבלנים מורידים מחירים של עד % 10 אם אתם רציניים אוכל לתווך לכם כאלה דירות חדשות וגדולות

כמו הרוח

משתמש מקצוען
ממש ממש לא נכון המחירים בבני ברק יורדים הקבלנים מורידים מחירים של עד % 10 אם אתם רציניים אוכל לתווך לכם כאלה דירות חדשות וגדולות
דירת 3 חד' ב1.6 ???
א י רוצה עכשיו 2 דירות כאלו
10% מ1.8 זה 180 אל"ש
יש לך כאלו דירות אשמח מאוד
משלמת תיווך +

כמו הרוח

משתמש מקצוען
הירידות ביינתיים רק על דירות גדולות
שלאור הריביות הגבוהות הם הראשונות שיורד להם הביקוש
אה
אני יכולה לספר לכם שגם בשיא היה בעיות עם דירות גדולות אני אישית נתקעתי עם דירה גדולה
ומכרתי ב200 אל"ש פחות
זה לא נקרא ירידה
ולא בשורה!!!

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אה
אני יכולה לספר לכם שגם בשיא היה בעיות עם דירות גדולות אני אישית נתקעתי עם דירה גדולה
ומכרתי ב200 אל"ש פחות
זה לא נקרא ירידה
ולא בשורה!!!
לדעתך כמה עולה דירה בבני ברק של חמש חדרים חדשה בכל אופן מארבע חדרים את יכולה לפנות אלי

גולש בנט

משתמש מקצוען

מחירי הדירות בישראל בדרך לירידה חדה: "אל תמהרו לקנות"​

השמאי אוהד דנוס, לשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, חשף כי מחירי הדירות בישראל עומדים בפני ירידה חדה, הסביר את הקשר והסיבות והמליץ לא למהר לקנות כרגע דירות חדשות: "לא הייתי ממהר ורץ לקנות. אני מעריך שיהיו עוד ירידות מחירים ועוד הנחות שיקבלו אצל יזמים וקבלנים"

גולש בנט

משתמש מקצוען
דירת 3 חד' ב1.6 ???
א י רוצה עכשיו 2 דירות כאלו
10% מ1.8 זה 180 אל"ש
יש לך כאלו דירות אשמח מאוד
משלמת תיווך +
אם את "קצת" מבינה במחירי הדירות בבני ברק
אז את יודעת שדירות בפרדס כץ הגיעו למחיר של 2,000,000 ש"ח לפני מספר חודשים וכעת הם ירדו בכ-10%.

לארג'

משתמש מקצוען

מחירי הדירות בישראל בדרך לירידה חדה: "אל תמהרו לקנות"​

השמאי אוהד דנוס, לשעבר יו"ר לשכת שמאי המקרקעין, חשף כי מחירי הדירות בישראל עומדים בפני ירידה חדה, הסביר את הקשר והסיבות והמליץ לא למהר לקנות כרגע דירות חדשות: "לא הייתי ממהר ורץ לקנות. אני מעריך שיהיו עוד ירידות מחירים ועוד הנחות שיקבלו אצל יזמים וקבלנים"
חסום
תוכל להעתיק לכאן?

גולש בנט

משתמש מקצוען
אה
ומכרתי ב200 אל"ש פחות
זה לא נקרא ירידה
ולא בשורה!!!
אז אם כמוך, יש עוד הרבה
אז מדובר בירידה כללית
ולא רק ב"כמו הרוח"

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אז אם כמוך, יש עוד הרבה
אז מדובר בירידה כללית
ולא רק ב"כמו הרוח"
זה היה בתקופת השיא לפני עליית הריבית
ואגב מכירה טוב את מחירי הדירות
והיה ב1.8 ואפילו ב17.5 דירות חדשות על הנייר (ויד 2 היה הרבה ב1.8 ופחות, בדנגור גם היה ב1.45 אתה יכול לבדוק ברשות המיסים)
די לבלבל את הציבור עם עובדות לא נכונות

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה