דיון מחירי הדירות לאן?

גולש בנט

משתמש מקצוען
זה היה בתקופת השיא לפני עליית הריבית
ואגב מכירה טוב את מחירי הדירות
והיה ב1.8 ואפילו ב17.5 דירות חדשות על הנייר (ויד 2 היה הרבה ב1.8 ופחות, בדנגור גם היה ב1.45 אתה יכול לבדוק ברשות המיסים)
די לבלבל את הציבור עם עובדות לא נכונות
אני זה שמבלבל את הציבור?
כשהאירוניה קפצה מהגג.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען

שירות קריינות

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכיר באופן אישי כמה בעלי דירות להשקעה
שנים מבחינתם הדירה הנוספת היתה הדבר היציב ביותר בחיים שלהם
רובם בתקופה האחרונה היו שמחים להתפטר מהדירה ולמכור אותה במהירות גם אם זה אומר התגמשות מסוימת במחיר
זה עובדות לא בלבולי מוח ואינטרסים של מתווכים, כל אחד מכם יוכל לבדוק זאת במעגל הקרוב.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
רובם בתקופה האחרונה היו שמחים להתפטר מהדירה ולמכור אותה במהירות גם אם זה אומר התגמשות מסוימת במחיר
זה עובדות לא בלבולי מוח ואינטרסים של מתווכים, כל אחד מכם יוכל לבדוק זאת במעגל הקרוב.
על זה דיברתי
וכתבתי שבד"כ רוב הציבור שלנו עם הדירות להשקעה זה בפריפרייה!
ולכן צפוי שם קצת ירידה.
ואגב האנשים שרצים למכור עכשיו
שלא ישימו את הכסף גם במניות כי ...

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וכן להפך,
אני מכיר באופן אישי המון בעלי דירות נוספות להשקעה, שמבחינתם הדירות מייצרות להם הכנסה פסיבית מדי חודש בחודשו.
זה שבחצי שנה האחרונה יש לדירה שלהם איזשהו stop בעלית המחיר, כרגע זה עדיין לא מזיז להם - השכירות ממשיכה לתקתק כל חודש.

ושוב תלוי כל אחד איזה עסקה מצוינת/או שלא הוא עשה, לא כל נדל"ן זה רווחי, צריך לדעת איך ואיפה...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
וכן להפך,
אני מכיר באופן אישי המון בעלי דירות נוספות להשקעה, שמבחינתם הדירות מייצרות להם הכנסה פסיבית מדי חודש בחודשו.
זה שבחצי שנה האחרונה יש לדירה שלהם איזשהו stop בעלית המחיר, כרגע זה עדיין לא מזיז להם - השכירות ממשיכה לתקתק כל חודש.

ושוב תלוי כל אחד איזה עסקה מצוינת/או שלא הוא עשה, לא כל נדל"ן זה רווחי, צריך לדעת איך ואיפה...
לא רק שהשכירות ממשיכה לתקתק כל חודש
מחירי השכירות עלו!!ובהרבה

אומנם המשכנתא עלתה ביותר מהשכירות
אבל זה רק לכאלה שמתחו את עצמם ממש ממש עד הסוף
ומשום מה מצטייר הרושם פה שכל המשקיעים

הם חבורת דיבילים שלא יודעים לחשב כמה כסף להשאיר לעצמם
ולחשב סיכונים
וכן מצטייר שכל המשקיעים הם כאלה שמתותחים את עצמם עד הסוף ממש

וזה ממש הכללה גורפת

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
איפה?
נתונים בבקשה
כמובן לא דוחו"ת רשמיים של הלמ"ס וכאלה שמשקפים עליה כללית בארץ
אלא ספציפי בריכוזי המגורים של החרדיים בערים כמו בני ברק בית שמש אלעד וכדו'
המשקיעים לא קונים שם דירות

אבל בפרייפריות המחירים עלו בכמה מקומות
חריש לדוגמה המחירים עלו בצורה משמעותית

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איפה?
נתונים בבקשה
מדברים על דירות להשקעה,(שבדכ לא מדובר על דירות ברכוזים חרדיים)
ושם יש עליה בשכירות...

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
חריש זה עיר בהתפתחות חיובית והגיוני שהשכירות תעלה יותר ויותר בקצב התפתחות העיר
השאלה מה קורה בקריות חיפה באר שבע דימונה בית שאן וכדו' שהם פריפריה עם הרבה משקיעים ?

מה שבטוח שברמה ד' שיש בה גם הרבה משקיעים מחירי השכירות לא ממריאים בלשון המעטה
ואין ספק שלמשקיעים ששמו כל יהבם בעתיד המקום עליית הריבית חונקת אותם עכשיו (בהנחה שלקחו משכנתאות גדולות)

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
חריש זה עיר בהתפתחות חיובית והגיוני שהשכירות תעלה יותר ויותר בקצב התפתחות העיר
השאלה מה קורה בקריות חיפה באר שבע דימונה בית שאן וכדו' שהם פריפריה עם הרבה משקיעים ?

מה שבטוח שברמה ד' שיש בה גם הרבה משקיעים מחירי השכירות לא ממריאים בלשון המעטה
ואין ספק שלמשקיעים ששמו כל יהבם בעתיד המקום עליית הריבית חונקת אותם עכשיו (בהנחה שלקחו משכנתאות גדולות)
בקריות , ובבאר שבע הבנתי שהמחירים עלו (אבל אני לא יודעת את זה מכלי ראשון),

והמשקיעים ברמה ד,
אם קנו את הדירה לפני שנתיים ושלוש,
הם בהחלט יכולים למכור את הדירה עכשיו, וגם בעתיד ברווח יפה מאדדדדד!
השכירות שם אכן לא עלתה, מכיון שיש שם אינפלצי של דירות להשכרה....

אלו שקנו שם בשנה האחרונה להשקעה הם בהלחט בבעיה,
אבל מי שיש לי כיסים ככ עמוקים של לקנות שם דירה להשקעה במחיר של 2 מיליון.. מדובר על משקיעים מבוססים מאד... שלא נראה שעוד אלף אלפיים שקל יפיל אותם,(והם בנו יותר על עליית ערך הנכס לטווח הארוך מאד , ולא על השכירות שאף פעם לא היתה גבוה..)
וטיפשים יש תמיד , ובכל מקום...

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נתונים בבקשה

אני עוקב אחרי מחירי השכירות,
אני יכול לומר באופן ברור שבקרית גת מחירי השכירות עלו ביותר מ-10%
ובי-ם גם עלה (כידוע לכל מי שמכיר) אבל האחוזים זה משתנה בין השכונות

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
אם את "קצת" מבינה במחירי הדירות בבני ברק
אז את יודעת שדירות בפרדס כץ הגיעו למחיר של 2,000,000 ש"ח לפני מספר חודשים וכעת הם ירדו בכ-10%.
לא היה !!!!
מחיר דירת שלושה חדרים בפרדס כץ אף פעם לא עבר את ה1,800,000!!!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איפה?
נתונים בבקשה
אח שלי שילם בירושלים עד לאחרונה 6000 ש"ח
עכשיו העלו לו את המחיר ל10,000 ש"ח

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה