מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
שמעתי בבחירות האחרונות דיבורים שחייבים smsלמשרת מזכיר קלפי אז אתה יודע אם זה נכון?
זה ממש לא נכון יש כזה דבר טל-קלפי מערכת רובוטית טלפונית ששואלת אותך שאלות והתשובות ע"י מקשים מיועד במיוחד למי שיש לו טלפון כשר.
כמה טיפים חשובים (מבפנים ;)):
  1. הפעם הזאת בשונה מפעם קודמת יש להביא צ'ק מבוטל או אישור פרטי חשבון, זה כתוב במייל אבל חשוב לשים לב לכך.
  2. לבעלי טלפון כשר, בראיון אסור להם לשאול אותכם בתכלית האיסור איזה סוג טלפון יש לכם, הם רק ישאלו האם יש לכם טלפון שמקבל הודעות, וזה לא אמור למנוע אותם מלקבל אתכם לעבודה כי כאמור יש את הטל-קלפי, אז כדאי להצהיר במפורש שיש לכם טלפון כשר וזהו. לא קריטי אבל מקל על העבודה.
  3. בהדרכות אמרו לנו לשים לב לדיוק בזמנים של מועמדים למזכירות, אם הוא מאחר לראיונות אז שימו לב שהוא גם יאחר ביום הבחירות לקלפי, אז מי שרוצה להתקבל בואו בזמן!
  4. בפעם הזאת רק מגיל 21 ומעלה מתקבלים למזכירות.
  5. על כל שאלה אשמח לענות בשמחה (חוץ מפרוטקציות...).
בהצלחה לכולם

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

שירה ט

משתמש מקצוען
לא מספיק כרטיס אשראי?
בועדת פתח תקווה שלחו במפורש שאפשר.

"
יש להגיע לראיון מצוידים ב: 1.תעודה מזהה בתוקף (תעודת זהות\רישיון נהיגה ) 2.אישור על ניהול חשבון בנק (כרטיס אשראי בנקאי\צילום דף חשבון \איושר מהבנק )

שירה ט

משתמש מקצוען
תוכלו לעדכן בבקשה מתי נפתח הרישום למזכיר קלפי?
ביום שלישי הבא. כך מופיע באתר ועדת הבחירות
gius_mazkirim_begin_date.png

משה ביק

משתמש מקצוען
מזכירים וותיקים יצטרכו לעבור שוב הדרכה?
מתישה של 3 שעות?
המראיין במקום שאל אותי--מה נראה לך צריך לשפר בהליך הגיוס וההדרכה של מזכירי הקלפי.
עניתי לו- שצריך לבטל או לעשות הדרכה מקוצרת למזכירים וותיקים.
הוא אמר לי--גם אני חושב ככה אבל לצערי לא מקבלים את עמדתי-- יש הדרכה גם למזכירים וותיקים.
כביכול--גם החוקים משתנים מבחירות לבחירות.

מבסוט

משתמש רשום
הייתי היום בראיון (ועדת ירושלים) והם אותי 4-5 שאלות דיי בסיסיות, כך שכדאי להיזכר בנהלים קצת לפני שנכנסים לראיון.
שאלו:
1. כשיש שאלה לגבי זיהו של מישהו בקלפי, מי מכריע? (המזכיר)
2. מה זה טופס 1000? (סימון המצביעים ב-X לפי מספרם באלפון)
3. מה זה זהותון? (רשימת המצביעים בקלפי לפי סדר עולה של מספרי הזהות שלהם)
4. מי צריך להגיע עם הטפסים בסוף יום הבחירות לוועדה האזורית? (המזכיר והיו"ר או חבר ועדת קלפי אחר)
5. מה הם שעות העבודה בקלפי? (מלפני 7:00 כדי לארגן את הקלפי ועד לסיום הספירה והגשת הטפסים לועדה)
6. איזה תכונות יש בך שנדרשות למזכיר קלפי? (אסרטיביות, היצמדות לכללים, יכולת התנהלות בתנאי לחץ, וכדו')
בהצלחה לכל המתראיינים....

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש למישהו מידע אם ועדה מרכז צפון (הוד השרון) כבר התחילו להתקשר גם לקולטים

חחח

משתמש סופר מקצוען
המראיין במקום שאל אותי--מה נראה לך צריך לשפר בהליך הגיוס וההדרכה של מזכירי הקלפי.
עניתי לו- שצריך לבטל או לעשות הדרכה מקוצרת למזכירים וותיקים.
הוא אמר לי--גם אני חושב ככה אבל לצערי לא מקבלים את עמדתי-- יש הדרכה גם למזכירים וותיקים.
כביכול--גם החוקים משתנים מבחירות לבחירות.
גם אני ציינתי להם שצריך לעשות הדרכה מקוצרת למזכירים הותיקים.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בטוח? זכור לי שלפי החוק צריכים שני חברי ועדה שממנה היו"ר
לפי הכללים בבחירות ה-22
הוחלט שצריך גם את היו"ר וגם חבר וועדה נוסף.

למעיישה, לא ראיתי אף שלישיה שבאה להגיש במרכז קליטה...

מיותר לגמרי!
והם סידרו רק 2 כיסאות לשבת מול הקולטים, מה הם יעשו עם חבר נוסף שם?
אין שום צורך בזה, ואפי' בהדרכה המורה טענה שאם יבואו המזכיר והיו"ר זה מספיק... זה נועד כדי שהמזכיר לא יבוא לבד...

אגב, האחריות מוטלת עליהם, ובעיקר על היו"ר, אבל הם יכולים להחליט בניהם מי יבוא

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתה בטוח?
תודה מראש!
עיינו כאן
בדגל התורה טוענים למחטף ב'וועדת הבחירות המרכזית', במהלך שבוצע ללא הודעה מוקדמת ועלול להשפיע על יום הבחירות הקרוב - בעיקר בריכוזים החרדיים.

בדיון שהתקיים בועדת הכספים, בראשות חבר הכנסת משה גפני, דרש חבר הכנסת אורי מקלב לדעת מהיכן מגיע מקור השינוי. "ראינו שהעלו את השכר לעובדי ועדת הבחירות", פתח מקלב את דבריו בועדת הכספים, "אבל ועדת הבחירות לא הדגישה את השינוי המהותי של העלאת גיל מזכירי הקלפי".

"יו"ר קלפי יכול להיות בן 17, אדם מבוגר בן 80 יכול להיות מזכיר קלפי - ואדם בן 20 אינו יכול להיות מזכיר?" תהה מקלב.

מקלב, שחשף את המחטף בועדת הכספים, טען: "שאלת קבלת תפקיד מזכיר הקלפי היא שאלה של מיון ובחירה. כאשר במדינות רבות אנחנו רואים צעירים בני עשרים מטיסים מטוסים. כאן הם לא יכולים לכהן כמזכירי קלפי?"

בשלב זה הציג מקלב חוק שהתקבל בכנסת לפני 19 שנה, שחוקק במיוחד במטרה להוריד את גיל התעסוקה במקצועות חשובים כמו עריכת דין וכדומה.

"על סמך מה שיניתם את גיל מזכירי הקלפי?", , תקף מקלב את הנהלת ועדת הבחירות, שיזמה את השינוי. "האם היו עדויות לכך שהיו כשלים כלשהם בגלל הגיל? אתם לא נותנים כל הסבר לדרישה המוזרה הזו, משפטנים ציינו בפנינו כי דבר זה אינו חוקתי".

במענה לניסיונות ועדת הבחירות לטעון כי זה נעשה לבקשת המשטרה, דרשו חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב להציג בפני הוועדה, בכתב, את דרישת המשטרה ולנמק על סמך מה היא ניתנה.

"יש רבים מתחת לגיל 21 שעבדו בבחירות האחרונות, והצליחו בכך, וכעת לא יוכלו לעבוד", הפטיר מקלב.

מקור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה