מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שמעתי בבחירות האחרונות דיבורים שחייבים smsלמשרת מזכיר קלפי אז אתה יודע אם זה נכון?
זה לא נכון בכלל!
אין מה לדאוג!!!

(היה איזה סיפור, שלמזכירים הוותיקים שלחו מסרון להודיע על הרצון לקבלם שוב כמזכירים, ועשו מזה רעש 'איך לא דאגו לחרדים' וכו', אבל זה הסתדר מיד...
חוץ מזה, תוך כדי יום הבחירות, יש צורך לחלק מזכירים לדווח לוועדת הבחירות על אחוזי ההצבעה, וזה נעשה בSMS, אבל אין חובה, הם עושים את זה גם בהתקשרות טלפונית, והכי הרבה לא תדווח, זה יוריד ממך עוד משהו...)

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
אין מה להתרגש מזה, קלי קלות
אותי לא קיבלו אחרי הראיון האישי.
או שלא עשיתי רושם טוב (אולי כי אני נראה צעיר) או בגלל שאין לי רכב ? או בגלל ששאלתי אותם אם יש הפסקות לתפילות והם אמרו לי שלא או בגלל שעל כמה שאילות שלא היו בחומר לימודים לא ידעתי לענות.
בקיצור נראה לך ששווה לנסות שוב? (רכב עדיין אין לי.)

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אותי לא קיבלו אחרי הראיון האישי.
או שלא עשיתי רושם טוב (אולי כי אני נראה צעיר) או בגלל שאין לי רכב ? או בגלל ששאלתי אותם אם יש הפסקות לתפילות והם אמרו לי שלא או בגלל שעל כמה שאילות שלא היו בחומר לימודים לא ידעתי לענות.
בקיצור נראה לך ששווה לנסות שוב? (רכב עדיין אין לי.)
בהחלט כן.
לא יכול להבטיח, אבל ברגע שתחשוב מה הם רוצים לשמוע יהיה לך יותר קל להרשים אותם...
לדעתי העיקר הוא שיש לך אחריות, שאתה מבין מה מוטל עליך, והוא האחריות על שמירת טוהר הבחירות בקלפי שלך.
וכן שיש לך יכולת לנהל יום שלם, שימת לב לפרטים, יכולת למידה מהירה (אין חרדי שאין לו את זה, לרגע אף הסברתי לו איך אני לומד דף גמרא ומה זה אומר...) וכו'

לגבי רכב, גם לי אין, שאלו אותי איך אגיע וכו' ואמרתי שיש לי חבר שיקח אותי, ובזה זה נגמר... (בסוף באמת מצאתי טרמפ)

אני לא יודע אם הם שומרים על תוצאות הראיונות בפעמים קודמות, לא חושב.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
בהחלט כן.
לא יכול להבטיח, אבל ברגע שתחשוב מה הם רוצים לשמוע יהיה לך יותר קל להרשים אותם...
לדעתי העיקר הוא שיש לך אחריות, שאתה מבין מה מוטל עליך, והוא האחריות על שמירת טוהר הבחירות בקלפי שלך.
וכן שיש לך יכולת לנהל יום שלם, שימת לב לפרטים, יכולת למידה מהירה (אין חרדי שאין לו את זה, לרגע אף הסברתי לו איך אני לומד דף גמרא ומה זה אומר...) וכו'

לגבי רכב, גם לי אין, שאלו אותי איך אגיע וכו' ואמרתי שיש לי חבר שיקח אותי, ובזה זה נגמר... (בסוף באמת מצאתי טרמפ)

אני לא יודע אם הם שומרים על תוצאות הראיונות בפעמים קודמות, לא חושב.
דווקא הם זרמו איתי ואני איתם. אולי צריך לעשות רושם יותר קשוח..
בכל אופן תודה על העידוד.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
חייבים ללמוד את כל המאה דף?? וכמה אחוז מהפונים מתקבלים?
לא צריכים ללמוד כרגע כלום (חוץ מתורה כמובן)
תיכף יהיה לומדה מעודכן ועליו יהיה המבחן

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
על פי נתוני ועדת הבחירות לכנסת רק 52 יום לפני הבחירות מתמנים ועדות אזוריות
ועל כן אין שום חשש שיפתחו לפני את התהליך הרישום למזכירים
וזה יוצא ביום ו' י"ג טבת עד אז אין שום סיבה להקפיץ את האשכול

ברויאר

משתמש צעיר
אני רוצה לעבוד בתור מזכיר איפה נרשמים?
הסתכלתי בקישור שהביאו למעלה אין שם שום הצעה למזכיר?

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
אני רוצה לעבוד בתור מזכיר איפה נרשמים? הסתכלתי בקישור שהביאו למעלה אין שם שום הצעה למזכיר?
על פי נתוני ועדת הבחירות לכנסת רק 52 יום לפני הבחירות מתמנים ועדות אזוריות
ועל כן אין שום חשש שיפתחו לפני את התהליך הרישום למזכירים
וזה יוצא ביום ו' י"ג טבת עד אז אין שום סיבה להקפיץ את האשכול

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
לא אז היה החלטה של שופט שאסור שישמש מזכיר ביישוב שבו הוא מתגורר ולכן עשו בלאגן
הפעם כבר משובצים כולם לא במקום הקלפי שלהם אז לא אמור להיות בעיות
ההחלטה היתה לשנות את הקלפי, אני נשארתי בעירי אבל באשכול אחר.

א.ש.א.

משתמש פעיל
קיבלתי את המייל הנ"ל ובחרתי בראיון ביום רביעי הקרוב בין 12:00-15:00 האם הם אמורים להתקשר אלי לקבוע שעה מדויקת א שפשוט לבוא בשעות הנ"ל?
תודה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קיבלתי את המייל הנ"ל ובחרתי בראיון ביום רביעי הקרוב בין 12:00-15:00 האם הם אמורים להתקשר אלי לקבוע שעה מדויקת א שפשוט לבוא בשעות הנ"ל?
תודה.
לבוא בשעות הנ"ל
זה לא שקובעים ראיון לכל אחד בדקה מסוימת,
אלא בשעות הנ"ל מגיעים מס' אנשים ולפי ההגעה שלך למקום אתה מחכה בתור להיכנס לראיון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה