מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תבקשו
שאפילו אם לא עושים הדרכה "מקוצרת" למזכירים "וותיקים"
לפחות יעשו שיבוץ בכיתות נפרדות
בין הירוקים (והשאלות שלהם... )לוותיקים .
בועדת יהודה היה הבדל בכיתות בין מזכירים ותיקים לחדשים וזה היה תוכן לימוד שונה כי המדריך יותר התמקד בטעויות שהיו ולא בחזרה על כל החומר מהתחלה..

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא ימונה מזכיר אלא אם כן הצהיר כי לא היה חבר מפלגה ו/או כי לא נטל חלק בפעילות מטעם מפלגה כל שהיא בשלוש השנים שקדמו ליום הבחירות.

ואם השקפתי?
בראיון החתימו אותנו על הצהרה שלא היינו חברי קלפי או משקיפים בבחירות לכנסת ה21 ו/או ה-22,
כך שמי שהיה חבר קלפי או משקיף בשתי מערכות הבחירות האחרונות, לא יוכל לשמש כמזכיר.

פשוט מאוד

משתמש פעיל
בראיון החתימו אותנו על הצהרה שלא היינו חברי קלפי או משקיפים בבחירות לכנסת ה21 ו/או ה-22,
כך שמי שהיה חבר קלפי או משקיף בשתי מערכות הבחירות האחרונות, לא יוכל לשמש כמזכיר.

תודה על העדכון!
עוד מישהו היה צריך לחתום על הצהרה כזו?
או שאולי זה תלוי בוועדה?

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
תודה על העדכון!
עוד מישהו היה צריך לחתום על הצהרה כזו?
או שאולי זה תלוי בוועדה?
כמי שעובד בוועדה,
בפעם זו ריכזו לטופס אחד את כל הפרטים שהיו אפורים כמו החזר נסיעות אוכל, התחייבויות למינהם, וגם התחייבות של המועמד שהוא לא שייך לאף מפלגה, דבר שכולל גם חבר וועדת קלפי או משקיף.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
תבקשו
שאפילו אם לא עושים הדרכה "מקוצרת" למזכירים "וותיקים"
לפחות יעשו שיבוץ בכיתות נפרדות
בין הירוקים (והשאלות שלהם... )לוותיקים .
אני ממליץ ליצור מבול של פניות, כשמסיימים את הראיון יש מקום למראיין לשאול האם יש לכם בקשות מיוחדות, נא לציין זאת, יש מצב שוועדה יתחשבו בזה ויפצלו את ההדרכות.

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הייתי היום בועדת יהודה ולא ביקשו צילום צ'ק וכדו',
וכשאלתי אותם אם לא צריך את זה אז הם אמרו לי שצריכים את זה רק אם יש שינוי מפעם הקודמת.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
תגידו כששואלים בראיון: למה אתה רוצה להיות מזכיר קלפי?
צריך לענות בגלל המשכורת/כסף?..
(אני שואל ברצינות!)

נערך לאחרונה ב:

צ'ייסר

משתמש מקצוען
תגידו כששואלים בראיון: למה אתה רוצה להיות מזכיר קלפי?
צריך לענות בגלל המשכורת/כסף?..
(אני שואל ברצינות!)
תגיד להם שאתה מעוניין כיון שזה האופציה הכי טובה להשפיע על התוצאות ...

MDG

משתמש פעיל
ועדה איזורית קריות עברה מקום לק. אתא
ומזמנת את הותיקים לראיונות
התקשרה טלפונית ושלחה מיילים.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הייתי בראיון של מזכירים וותיקים, איך אני יודע אם קיבלו אותי??
יצרו איתך קשר טלפונית או במייל או SMS אם יש לך
יקח קצת זמן
אבל אם אין להם סיבה מיוחדת אין סיכוי שלא יקבלו, השאלה כמה חדשים הם צריכים אבל וותיקים הם ודאי צריכים

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה