מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

הר הבשן

משתמש מקצוען
בדיוק, הפיראטים. לא האמנתי לו. אמרתי לו שהיה ברור לי שזו מפלגה רק בפרסומות על האוטבוסים של ת"א.

בבחירות הקודמות היה לי חבר ועדה מודעם. באמצע היום הוא היה עייף נכנס לכיתה ליד, נשכב על הרצפה ונרדם...
פעם הבאה לא ''עובד'' אצל ג:confused: רק עופד בשינה אצל ''ודעם'' תגידו עבודה ערבית מה כפת לי

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ובעוד שהמפלגה שאני הייתי משקיף מטעמה שילמה 750 שח לחצי יום
הוא קיבל על אותו עבודה כמשקיף 700 שח ליום שלם !!
ישנם משקיפים בים שבכלל עובדים בהתנדבות...

אינו דומה חבר ועדה למשקיף
הן מבחינת העבודה
הן מבחינת היכולת ללכת כשרוצה
המשקיף גם לא צריך אישור מהמזכיר על עבודתו...
ובעיקר, כמו שכתבו, שחבר הועדה משולם מהמדינה, משא"כ המשקיף מכספי המפלגה, כך שזה לא קשור לאיזו מפלגה, כל מפלגה נותנת פחות למשקיפים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה