מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

רואה את A

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ועדת הבחירות יהודה
13:42 ‎(לפני שעה)‎​
cleardot.gif

cleardot.gif

cleardot.gif

למזכיר הקלפי הותיק

שלום רב,

נוכחת בראיון ונקבע לך הדרכה על-פי בחירתך.

אם תקבל הודעת מייל מועדת הבחירות המרכזית לבצע רישום או שיבוץ מחדש להדרכה ראה עצמך כפטור מלבצע שיבוץ מחדש מאחר והינך משובץ כמצוין לעיל.

סמוך למועד ההדרכה אליה שובצת, תשלח אלייך תזכורת.

העסקתך תקבע לאחר עמידתך במבחן ההסמכה אשר יתבצע במסגרת יום ההכשרה אליו תוזמן.

בברכה,

ועדת הבחירות האזורית יהודה

חחח

משתמש סופר מקצוען
שלום רב

הודעה זאת מהווה אישור להרשמה להדרכה הפרונטלית אשדוד-מזכירים

להלן פרטי ההדרכה הפרונטלית:

התחלה:
סיום:

מקום ההדרכה: אשדוד-מקיף ו' רחוב חרמון 3

כתובת: אשדוד, חרמון 3

אנו מודים לכם על השתתפותכם בתהליך, ומאחלים לכם הצלחה בהדרכה הפרונטלית!

ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה - 23
לי קבעו תאריך דרך הטלפון. לא קיבלתי שום מייל בעניין.
אולי ניפגש ;)

תמר 85

משתמש רשום
יש למישהו מושג מה התהליך של קולט, למי שהיה עד עכשיו מזכיר. (ועדת רמלה-לוד)
וכן, מי יכול להעתיק לכאן את הקישור לקביעת מועד הדרכה למזכירים.

תודה

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש למישהו מושג מה התהליך של קולט, למי שהיה עד עכשיו מזכיר. (ועדת רמלה-לוד)
וכן, מי יכול להעתיק לכאן את הקישור לקביעת מועד הדרכה למזכירים.

תודה
קולט ניגש לראיון כמזכיר קלפי ושם מבקש להיות קולט וכמובן זה בתנאי שהוא היה מזכיר קודם

saraAharon

משתמש חדש
קולט ניגש לראיון כמזכיר קלפי ושם מבקש להיות קולט וכמובן זה בתנאי שהוא היה מזכיר קודם

אליי התקשרו בבחירות הקודמות אם אני רוצה להיות קולטת במקום מזכירה כמובן שהסכמתי. וזה היה רק אחרי שהייתי פעם אחת מזכירה. פשוט נראה לי צריך מזל... כי אוטומטית הם פונים לכל הקולטים מהפעם הקודמת ואם חסר להם הם מתקשרים למזכירים עם ציונים טובים.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אליי התקשרו בבחירות הקודמות אם אני רוצה להיות קולטת במקום מזכירה כמובן שהסכמתי. וזה היה רק אחרי שהייתי פעם אחת מזכירה. פשוט נראה לי צריך מזל... כי אוטומטית הם פונים לכל הקולטים מהפעם הקודמת ואם חסר להם הם מתקשרים למזכירים עם ציונים טובים.
דווקא אני מעדיפה להיות מזכירה.
לא אכפת לי לעבוד יותר ביותר שכר.
אם כבר הקדשתי את היום הזה לעבודה אז עד הסוף.

saraAharon

משתמש חדש
דווקא אני מעדיפה להיות מזכירה.
לא אכפת לי לעבוד יותר ביותר שכר.
אם כבר הקדשתי את היום הזה לעבודה אז עד הסוף.

אז זהו שההפרש בשכר הוא 400 ש"ח ואין לך אחריות גדולה, וגם לא צריך לבא לקחת חומר לפני,וכל היום פנוי עד 8 בערב.
לדעתי הרבה יותר משתלם.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אז זהו שההפרש בשכר הוא 400 ש"ח ואין לך אחריות גדולה, וגם לא צריך לבא לקחת חומר לפני,וכל היום פנוי עד 8 בערב.
לדעתי הרבה יותר משתלם.
כך גם לדעתי. התקשרתי עכשיו לוועדה של האיזור שלי וביקשתי להיות קולט. נקווה שיאשרו...

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אז כנראה היה ציונים טובים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה