מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
רישום בשבת? !!!
(אגב, חסר להם מזכירים מפעם שעברה?!, שהם צריכים להאריך את הרישום?)
לגבי שבת מדובר על יום שבת
היה יותר טוב עם היה כתוב עד מוצאי שבת בשעה 20?
ולגבי המחסור, יש מחסור
גם בגלל שהעלו את הגיל ל21 וגם בגלל שהפעם לא נותנים לאלו שהיו יו"ר ומשקיפים מטעם מפלגות בפעמים האחרונות

פשוט מאוד

משתמש פעיל
לגבי שבת מדובר על יום שבת
היה יותר טוב עם היה כתוב עד מוצאי שבת בשעה 20?
ולגבי המחסור, יש מחסור
גם בגלל שהעלו את הגיל ל21 וגם בגלל שהפעם לא נותנים לאלו שהיו יו"ר ומשקיפים מטעם מפלגות בפעמים האחרונות

לא. היה יותר טוב אם היה כתוב עד יום חמישי, או עד יום ראשון. למה שבת?
אפילו את "יום העצבנות" (יום העצמאות) ה"מקודש" הם דוחים אם זה יוצא בשבת או גורם לחילול שבת, ולא רק אותו...

ובקשר למחסור, כבר הוזכר כאן שלא ברור מה קריטי לא לאפשר למשקיפים מבחירות קודמות להיות מזכירים.
כאילו, מזכירים הם אנשים נטולי דעה.

א.ש.א.

משתמש פעיל
האם מישהו מהותיקים הצליח לקבוע מועד להדרכה בועדת דן ?
קיבלתי מייל עם קישור למערכת אך לא מופיעים שם מועדי הדרכה.
אני

נערך לאחרונה ב:

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
וועדת אשקלון אזור אשדוד-תיאמו הדרכה בינתיים רק לוותיקים.
איזה כיףףף בלי שאלות של מתחילים.
אני לא בטוח בזה, בירושלים אמרו לנו שעושים הדרכה נפרדת לוותיקים ולחדשים, בכיתה שהייתי אני לא יודע מה היה עדיף, כי היו אנשים שרצו להראות איך הם יודעים את החומר, מה שכמובן לא היה, וזה רק האריך את הזמן
אז אולי עדיף כבר אנשים חדשים שרוצים ללמוד, במקום אנשים ותיקים שלא יודעים:eek::eek:

בכל מקרה צריכים להתפלל טוב ש'ניפול' בכיתה ומדריך נורמליים....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שלום ......, ברוך הבא למערכת ניהול מזכירי ועדת קלפי
הודעת דוא"ל זו מאשרת שחשבונך נוצר בהצלחה
  • שם משתמש: .......
  • סיסמה: BZ......3^X:
לחץ כאן כדי להתחבר
אני ניסיתי להתחבר, ולאפס את הסיסמה

אבל כותב לי:
'אירעה שגיאה בשליחת הבקשה לאיפוס סיסמה. אנא המתן כדקה ונסה שוב'.
כך כמה פעמים...
בזמן הראיון אמרו לנו שנחסמה לנו האפשרות לכניסה למערכת עד לפתיחת הרישום להדרכה, וכנראה זה עדיין סגור לנו (ועדת רמלה-לוד).

עוד מישהו נתקל בזה?

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
דרך אגב:
פעם שעברה בראיון שאלו אותי, מה אתה עושה אם בספירת הקולות מוצאים שעל הרבה פתקים (או אפי' רובם.) ממפלגה מסויימת יש קשקוש זהה עם טוש שחור. מה שאומר בבירור שמישהו השחית את הפתקים האם אתה פוסל או מכשיר?
עניתי שאני פוסל.
מישהו יודע מה התשובה הנכונה..

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
דרך אגב:
פעם שעברה בראיון שאלו אותי, מה אתה עושה אם בספירת הקולות מוצאים שעל הרבה פתקים (או אפי' רובם.) ממפלגה מסויימת יש קשקוש זהה עם טוש שחור. מה שאומר בבירור שמישהו השחית את הפתקים האם אתה פוסל או מכשיר?
עניתי שאני פוסל.
הודעה 1 מתוך 2 החלטת הש' מלצר יו"ר הוועדה בדבר פתקים פסולים - ניתן לאשר את הפתקים הבאים:
1.פתק שיש בו חור מזערי, ציור בעט או קשקוש (ואף על צדו הקדמי), כך שברור שאלה נועדו להביא לפסילתו.
רק אם נמצאו שני פתקים לפחות כאמור לעיל, יש לאשרם. אם בתום הספירה יש רק פתק אחד עם פגם - הוא פסול
4. במהלך הספירה יש לשמור את הפתקים אצל המזכיר בתום הספירה יוחלט אם לכלול אותם בסך הקולות הכשרים.
- אין לאשר פתקים שיש בהם כדי לזהות את הבוחר.
- המזכיר יתעד החלטות בנושא בפרוטוקול
- הכלל הוא לאפשר לקולו של הבוחר להכלל בתוצאות, ורק אם לא ניתן להכשירו יש לפסול אותו.

זה הודעות שקיבלנו ביום הבחירות הקודם.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
דרך אגב:
עניתי שאני פוסל.

לדעתי זה כשר.
כל הבעיה של קשקוש וכו' - זה אם ניתן לזהות את המצביע
כיוון שהרבה פתקים מקושקשים - לא ניתן לזהות מי קשקש.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
לדעתי זה כשר.
באמת ככה מסתבר.(רק שחשבתי אז שפתקים כאלו פסולים גם אם יש הרבה אותו דבר. כי אחרת למה אנשים משחיתים פתקים:rolleyes:. והם שאלו אותי שוב ושוב ואמרתי להם בשיא הביטחון שאני פוסל אפי' אם כל חברי הועדה יגידו אחרת. בסוף הם גם לא אמרו לי אם זה התשובה הנכונה. פדיחות.. )
ממש מעצבן ששואלים שאילות לא מהחומר הנלמד בלומדה.

נערך לאחרונה ב:

משתמש סופר מקצוען
לדעתי זה כשר.
יש חוק והחוק פוסל אין שום דעה עצמית
בבחירות האחרונות היה הוראה מיוחדת של השופט מלצר כמו ש @אדם לעמל יולד הביא

נערך לאחרונה ב:

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש חוק והחוק פוסל אין שום דעה עצמית
בבחירות האחרונות היה הוראה מיוחדת של השופט מלצר כמו ש @אדם לעמל יולד הביא
טעות גדולה מאוד
קודם כל זה לא החלטה של המזכיר אלא של חברי הוועדה שהם אמורים להכריע והמזכיר אמור רק לייעץ ולהגיד מה החוק אומר והם יכולים להחליט הפוך מהחוק בידיעה גמורה וחוץ מלכתוב בפרוטוקול המזכיר לא יכול לעשות כלום וזה אמור להיות כתוב בלומדה איפשהו ועל זה ברור שתשובתך לא הייתה נכונה
דבר שני
במקרה שזה נראה כמשהו מגמתי המדריך אצלינו בהדרכה אמר שהשופט הסביר את רוח דברי המחוקק ולכן כשזה נראה מגמתי אז בהחלט להכשיר
ובמפורש למדנו בפעם קודמת שאם יש פסול בפתק בקשקוש וכדו אז לשמור בצד ולראות שיש עוד אחד כזה ואם כן אז להכשיר

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני לא בטוח בזה, בירושלים אמרו לנו שעושים הדרכה נפרדת לוותיקים ולחדשים, בכיתה שהייתי אני לא יודע מה היה עדיף, כי היו אנשים שרצו להראות איך הם יודעים את החומר, מה שכמובן לא היה, וזה רק האריך את הזמן
אז אולי עדיף כבר אנשים חדשים שרוצים ללמוד, במקום אנשים ותיקים שלא יודעים:eek::eek:

בכל מקרה צריכים להתפלל טוב ש'ניפול' בכיתה ומדריך נורמליים....
בפעם שעברה הייתה אצלינו בכיתה מישהי שהייתה מזכירה גם פעם קודמת והיא הרגישה חובה לשתף את כלל משתתפי השיעור בדיוק איך עבר עליה היום ומה היה טוב ומה לא וניסתה להסביר במקום המדריך הכל וזה היה סיוט אז הנושא העיקרי הוא שיהיו אנשים נורמלים ואני מוכן לקבל גם אנשים שלא למדו לפני זה מאשר קרציות שבטוחים שבלעדיהם אף אחד לא יבין

משתמש סופר מקצוען
שלום רב

הודעה זאת מהווה אישור להרשמה להדרכה הפרונטלית אשדוד-מזכירים

להלן פרטי ההדרכה הפרונטלית:

התחלה:
סיום:

מקום ההדרכה: אשדוד-מקיף ו' רחוב חרמון 3

כתובת: אשדוד, חרמון 3

אנו מודים לכם על השתתפותכם בתהליך, ומאחלים לכם הצלחה בהדרכה הפרונטלית!

ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה - 23

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה