דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

גרש

משתמש רשום
האם מי שביקש בראיון בבני ברק להיות קולט גם קיבל קישור להדרכה למזכירים?

אזרח טוב

משתמש חדש
מישהו יודע האם יש דרך לראות את תוצאות מבחן הלומדה כדי ללמוד מזה מה לא היה נכון (והיה נדמה לי שזה נכון)?

זמר אלוף

משתמש פעיל
האם ידוע מתי תחל היערכות להגשת מועמדות לבעלי תפקידים לעבודה ביום הבחירות
עבור בחירות לרשויות מקומיות לבחירות של 2023 - תשפ"ד ?

יש למישהי מידע?
לינק להגשת מועמדות ?
היה כבר...
תנסי באתר העירייה שלך
יש ערים שזה עדיין פתוח

זמר אלוף

משתמש פעיל
מישהו כאן היה מזכיר קלפי במוניציפלי, ויכול לומר לי אם אני מזכיר בעיר שאינני רשום בה, דבר שיתכן בסבירות גבוהה לאור מה שכתוב בטופס,

האם הוא יוכל להצביע במעטפה כפולה,לפי מה שכתוב כאן
נראה, שיוכלו להצביע הפעם בהצבעה מוקדמת, השאלה מה היה בעבר.
מזכיר יכול
לומדים את זה בחומר!!!!

לאנגער

משתמש מקצוען
מישהו כאן היה מזכיר קלפי במוניציפלי, ויכול לומר לי אם אני מזכיר בעיר שאינני רשום בה, דבר שיתכן בסבירות גבוהה לאור מה שכתוב בטופס,

האם הוא יוכל להצביע במעטפה כפולה,לפי מה שכתוב כאן
נראה, שיוכלו להצביע הפעם בהצבעה מוקדמת, השאלה מה היה בעבר.

מזכיר יכול
לומדים את זה בחומר!!!!
לא נכון!
במוניציפלי רק באותה עיר ניתן להצביע במעטפה כפולה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לד

א לְדָוִד בְּשַׁנּוֹתוֹ אֶת טַעְמוֹ לִפְנֵי אֲבִימֶלֶךְ וַיְגָרֲשֵׁהוּ וַיֵּלַךְ:ב אֲבָרֲכָה אֶת יְהוָה בְּכָל עֵת תָּמִיד תְּהִלָּתוֹ בְּפִי:ג בַּיהוָה תִּתְהַלֵּל נַפְשִׁי יִשְׁמְעוּ עֲנָוִים וְיִשְׂמָחוּ:ד גַּדְּלוּ לַיהוָה אִתִּי וּנְרוֹמְמָה שְׁמוֹ יַחְדָּו:ה דָּרַשְׁתִּי אֶת יְהוָה וְעָנָנִי וּמִכָּל מְגוּרוֹתַי הִצִּילָנִי:ו הִבִּיטוּ אֵלָיו וְנָהָרוּ וּפְנֵיהֶם אַל יֶחְפָּרוּ:ז זֶה עָנִי קָרָא וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָיו הוֹשִׁיעוֹ:ח חֹנֶה מַלְאַךְ יְהוָה סָבִיב לִירֵאָיו וַיְחַלְּצֵם:ט טַעֲמוּ וּרְאוּ כִּי טוֹב יְהוָה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר יֶחֱסֶה בּוֹ:י יְראוּ אֶת יְהוָה קְדֹשָׁיו כִּי אֵין מַחְסוֹר לִירֵאָיו:יא כְּפִירִים רָשׁוּ וְרָעֵבוּ וְדֹרְשֵׁי יְהוָה לֹא יַחְסְרוּ כָל טוֹב:יב לְכוּ בָנִים שִׁמְעוּ לִי יִרְאַת יְהוָה אֲלַמֶּדְכֶם:יג מִי הָאִישׁ הֶחָפֵץ חַיִּים אֹהֵב יָמִים לִרְאוֹת טוֹב:יד נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע וּשְׂפָתֶיךָ מִדַּבֵּר מִרְמָה:טו סוּר מֵרָע וַעֲשֵׂה טוֹב בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ:טז עֵינֵי יְהוָה אֶל צַדִּיקִים וְאָזְנָיו אֶל שַׁוְעָתָם:יז פְּנֵי יְהוָה בְּעֹשֵׂי רָע לְהַכְרִית מֵאֶרֶץ זִכְרָם:יח צָעֲקוּ וַיהוָה שָׁמֵעַ וּמִכָּל צָרוֹתָם הִצִּילָם:יט קָרוֹב יְהוָה לְנִשְׁבְּרֵי לֵב וְאֶת דַּכְּאֵי רוּחַ יוֹשִׁיעַ:כ רַבּוֹת רָעוֹת צַדִּיק וּמִכֻּלָּם יַצִּילֶנּוּ יְהוָה:כא שֹׁמֵר כָּל עַצְמוֹתָיו אַחַת מֵהֵנָּה לֹא נִשְׁבָּרָה:כב תְּמוֹתֵת רָשָׁע רָעָה וְשֹׂנְאֵי צַדִּיק יֶאְשָׁמוּ:כג פּוֹדֶה יְהוָה נֶפֶשׁ עֲבָדָיו וְלֹא יֶאְשְׁמוּ כָּל הַחֹסִים בּוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

חתונה • אתגר 59

לוח מודעות

למעלה