עזרה מורה בתיכון משפילה תלמידה לעיני הכיתה באופן קבוע

מצב
הנושא נעול.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סתם בדרך אגב-
הוצעו כאן המון דברים ודרכים, אבל אף אחד לא לקח בחשבון מה קורה אם ההנהלה תעמוד לצד המורה?
ולא משנה באיזו סיבה-יש מספיק..

וגם אם לא,
היו סיפורים מעולם שההצקות ירדו לגל שקט אבל המשיכו.
בדברים האלו צריך להיות יותר חכמים מאשר כוחניים כי אחרת הנזק גדל על התועלת.
כל מילה!
כאן זה פריקת הזעם והתסכול על אכזריות ורמיסת הנפש
ברור שהפעולה צריכה להעישות בשום שכל
נחשוב רק על זה שהתלמידה עפה מהתיכון בגלל כל הרעש שהוריה עשו היא סוחבת איתה לאורך שנים שכביכול המורה צדקה - הנה זרקו אותי ואותה השאירו!! למרות שגם בסוף יהיה לה מטען חיובי שהוריה תמכו בה בכל הכח אבל האי נעימות מהחברות וכו' רק ימשיך.
זה אירוע מטורף אבל מצריך המון חשיבה ולדעת לפעול בנחישות וברגישות גם מול המורה וההנהלה וגם מול התלמידה

משה 05276

משתמש מקצוען
רשמתי ספק.

ושוב הרי תבין שמי שהעלה את השאלה ייתכן בהחלט שזאת האמא של הבחורה בעצמה
וברור לך שהדבר שהיא הכי רוצה שיזדהו עם הכאב שלה

ובכל אופן לדעתי אין עניין לדקדק באיזה משהו שניק אנונימי כלשהו שאתה אפילו לא מכיר אותו כתב

הרעיון די ברור לכולם (ואני לא רוצה לומר לך מה שמעתי מאנשים רציניים מה הם אומרים על המורים מהסוג הזה
אבל אכמ"ל וד"ל)
והיא בסך הכל בקשה עזרה
ולא שתוציאו אפילו לא לספק משהו מזרע ישראל

שירה קיי אולפנים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא.
בכלל לא.

כמובן בהנחה שהסיפור נכון.
לא!!!!!!!!!!!!!!!!! שימי לא נסחף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תשאלו אותי ועוד הרבה בנות שנפגעו ככה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אולי זה יכפר....

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא כזה מופקע...
הרב'ה המתעלל שהיה לי הצער להכירו היה אח של מנכ"ל ארגון ידוע שמסית אברכים לצאת לעבוד.
וכן, יש לו פראק וזקן לבן ארוך. פרצופו של המנכ"ל הנ"ל מככב בכלי תקשורת משלנו.
אחרי שנים שמעתי מחבר שהיה עם משפחתו של המנכ"ל הנ"ל בבית מלון בחו"ל, ושם התנהג הנ"ל ומשפחתו בשפלות מבחילה, שלא מתאימה אף ליהודי דתי לייט.
זה לא הערב רב שעליהם נאמר "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו"?
לא מכיר את האיש ואת אחיו
אבל אין קשר בין ההשמצות להתנהגות שלו כלפייך

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

משה 05276

משתמש מקצוען
לא כזה מופקע...
הרב'ה המתעלל שהיה לי הצער להכירו היה אח של מנכ"ל ארגון ידוע שמסית אברכים לצאת לעבוד.
וכן, יש לו פראק וזקן לבן ארוך. פרצופו של המנכ"ל הנ"ל מככב בכלי תקשורת משלנו.
אחרי שנים שמעתי מחבר שהיה עם משפחתו של המנכ"ל הנ"ל בבית מלון בחו"ל, ושם התנהג הנ"ל ומשפחתו בשפלות מבחילה, שלא מתאימה אף ליהודי דתי לייט.
זה לא הערב רב שעליהם נאמר "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו"?
לא קשור לנושא ובל"נ תגובה אחרונה בעניין
"ישראל אף על פי שחטאו ישראל הם"
יהודי לעולם ישאר יהודי

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
חוץ מג' שיורדין ואין עולין. אין לפרש דאין עולין לעולם דהא אמרינן בסמוך הבא על אשת איש יש לו חלק לעולם הבא אלא ה"פ כל היורדין עולין מיד ואין אור של גיהנם שולט בהן כדאמרינן בפרק עושין פסין (עירובין דף יט.) ק"ו ממזבח הזהב ובפרק בתרא דחגיגה (ד' כז.) עביד ק"ו מסלמנדרא חוץ מג' דאין עולין מיד אבל יש מהם נדונין לעולם המלבין פני חבירו ברבים דאמר בסמוך אין לו חלק לעולם הבא ויש שעולין לאחר י"ב חדש כגון הבא על אשת איש דמשפט רשעי ישראל בגיהנם י"ב חדש אי נמי מלבין נמי נהי דאין לו חלק לעולם הבא אינם נדונין יותר מי"ב חדש אלא לאחר י"ב חדש לא חיין ולא נדונין ושרוים בלא טובה ובלא רעה וניחא השתא דלא חשיב מינים ואפיקורסים שאותם נדונין לדורי דורות כדאמר בפ"ק דר"ה (ד' יז. ושם. ד"ה כי) דגיהנם כלה והם אינם כלים ומיהו תימה דלא חשיב פושעי ישראל בגופם כגון קרקפתא דלא מנח תפילין דאמרינן בר"ה (שם) שיורדין ונדונין בה י"ב חדש ואח"כ גופן ונשמתן נשרפת ונעשים אפר תחת כפות רגליהם של צדיקים ונראה דלא רצה למנות אותם ששנויים בברייתא דלא היה משמיענו שום חדוש והא דחשיב מלבין אע"ג דתנא ליה במס' אבות (פ"ג מי"ב) אגב מכנה נקיט ליה ומכנה איצטריך לאשמועינן אע"ג דדש ביה בשמיה והא דלא חשיב הבא על הכותית דאמר בעושין פסין (עירובין ד' יט. ושם ד"ה בר) דלא מסיק ליה אברהם אבינו דממשכה עורלתיה ולא מבשקר ליה דלא חשיב אלא הני דבשביל עבירה זו לבדה אין עולים כדתניא אע"פ שיש בידו תורה ומעשים טובים אבל הבא על הכותית בשביל עבירה זו לבדה אינו נענש אם לא שיש בידו עבירות אחרות שראוי בשבילם לירד לגיהנם אלא שעבירה זו גורמת לו דאין אברהם אבינו מעלהו מיד אלא שיהא שם י"ב חדש וכולהו בשלא עשה תשובה דתשובה מועלת לכל דבר ואיכא למאן דאמר (ברכות דף לד:) דבעלי תשובה גדולים מאותן שהיו צדיקים לעולם:

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תסתכלי על תוס במסכת בבא מציעא בסוף פרק הזהב
על מלבין את חבירו ברבים

והחשבון שעשיתי למעלה הוא הרבה יותר קטן (אם הוא לא עשה תשובה)

בתור אחת שעברה משהו שלא מתקרב בכלל למה שחוותה פותחת האשכול אני לגמרי מסכימה, ומי שלא מבין שיודה לאלוקים שהוא לא מבין.

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
אני עברתי בכיתה מסויימת התעללות קשה ....
וב"ה אני בסדר היום...
אחרי הכל זה בחירה שלנו איך לקחת דברים ואיך להתמודד..
וגם חיים צריך ללמוד להמשיך הלאה או הכל אופן לגרום לילד להמשיך ולא לשקוע בסבל!
שוב בילד צריך לטפל מידית !

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני עברתי בכיתה מסויימת התעללות קשה ....
וב"ה אני בסדר היום...
אחרי הכל זה בחירה שלנו איך לקחת דברים ואיך להתמודד..
וגם חיים צריך ללמוד להמשיך הלאה או הכל אופן לגרום לילד להמשיך ולא לשקוע בסבל!
גם אני בסדר,
אני אמא לילדים ועד היום אני לא שוכחת.. זה רק מראה כמה חמור זה יכול להיות.
ולא עברתי משהו שמתקרב למה שמתארת פותחת האשכול...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה