עזרה מורה בתיכון משפילה תלמידה לעיני הכיתה באופן קבוע

מצב
הנושא נעול.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא.
ממש לא
אבל מורות צריכות להבין שזה בנות ו9 קבין ירדו לעולם 9 נטלו הנשים
וקורה פה ושם שבת מדברת או מוציאה מילה
לא מדברת על ילדה שרק מדברת כל השיעור
אבל אם הוציאה מילה פה ושם אין שום סיבה להעניש
לפי הניק שלך את צלמת, את גם מורה?
יש תלמידות שהורגות את המורות!
הרבה הרבה מעבר לפטפוט. (- לפגוע במורה, להשפיל מורה, לצחוק על מורה חמור הרבה יותר)
שאלתי את הבת שלי (כיתה ח') אם זכור לה מורה שנטפלה לבת מסוימת, היא ענתה לי כן. הייתה כזו מורה שנה שעברה, אבל, סליחה הבת קיבלה את זה ביושר...
שוב, לא מצדיקה שום התנהגות מורתית לא ראויה.
אבל, הגיע הזמן שהורים יפסיקו להגן על החוצפות של הילדים. (- לצערנו זה קיים במערכת, כמובן לא כולם, ולא מכלילה.)

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
גם אני מכירה כמה וכמה מורות רעות, סתומות, דפוקות שבטוחות שיודעות הכל כולל הכל.
אני הייתי ילדה טובה (באמת) לא ניסתי מעולם לעשות קרונצים והעדפתי תמיד לעשות נחת להורים שלי.

אמא שלי עולה חדשה תמיד היתה לצד המורים לא משנה מה..
פעם איזה מורה ממש רעה כלה של.... אמרה לאמא שלי באספת הורים של אחותי שהיא ממליצה לה להרחיק אותי מאחותי (קטנה ממני בשנה) כי יש לי השפעה רעה עליה.

מעולם לא פזלתי למקומות לא טובים, השאיפות שלי באמת ובתמים היו טובים ותמימים (אם רק רציתי יכלתי לבחור בדרך יותר פתוחה, ההורים שלי לא היו נבהלים, כאמור חוצניקים שהם די פתוחים) ובחרתי דרך הרבה יותר שמרנית מיהם. אז ללכת ולהגיד לאמא שלי ככה? פשוט מורה מאבחנת... אולי נביאה.

ואמא שלי התמימה באה אלי ואומרת לי את זה? (והמורה כמובן תמיד צודקת )

גועל נפש
עוד איזה מורה נתנה לי בערך 70/80 באיזה מבחן. פסלה לי ככה בקלות 2-3 שאלות. כבדקתי מול חברה אחרת שקיבלה ציון גבוה ראיתי שזה תשובות זהות.
היא עשתה הכל לא לתקן לי את הציון בכזו השפלה. פשוט בדקה מבחנים לפי הפרצוף.

מורות שפלות מאוד.
בדור הקודם הבעיה הגדולה שרוב המורות הם בנות של..... ואם את לא נכדה של.... אז לא יודעת, מה גם שהם באו בלי אהבה למקצוע, התקבלו ככה (והלכו לעבוד בזה נטו כי זה מקצוע שמור וטוב לאמא שיוצאת לעבוד)

עד היום כשאני רואה אותם אני מסתכלת עליהם מלמעלה ללמטה בלי שלום

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הרבה הרבה מעבר לפטפוט. (- לפגוע במורה, להשפיל מורה, לצחוק על מורה חמור הרבה יותר)
שאלתי את הבת שלי (כיתה ח') אם זכור לה מורה שנטפלה לבת מסוימת, היא ענתה לי כן. הייתה כזו מורה שנה שעברה, אבל, סליחה הבת קיבלה את זה ביושר...
אבל, הגיע הזמן שהורים יפסיקו להגן על החוצפות של הילדים. (- לצערנו זה קיים במערכת, כמובן לא כולם, ולא מכלילה.)
אני לא מורה.
ואני יודעת איפה זה חוצה את גבול הטעם
לא אמרתי שאין בנות שפוגעות במורות - ממש לא

מטרות

משתמש פעיל
גם בת שפוגעת במורה צריכה לקבל טיפול
השאלה איזה?!
מה שברור לי שזה לא טיפולים מהסגנונות שמציינים כאן....

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני שניה יסביר את עצמי.
אני לא מורה כפי שכתבתי לעיל
ברור שיש מורות שנפגעות מתלמידות
וברור שיש תלמידות שנפגעות ממורות.

מטרות

משתמש פעיל

פ.נ

משתמש מקצוען
אולי זה לא המקום .
אבל שקראתי זה מחזיר אותי אחורה
אני נשואה כבר
יותר מ11 שנה
אבל יש דברים שנחרטים לכל החיים.

הייתי תלמידה לא קלה (שהיום היו מבחנים אותי adhd).
אני בין הגדלים בבית והורים היו אולי קצת תמימים ולא משנה מה היה לי ומה עברתי, תמיד הם הצדיקו את המורות ואני הייתי הלא בסדר.
סבלתי רבות ולאורך כל שנות לימודי, ואף הייתה לי מורה בכיתה ז’ שירדה לי לחיים אמרה מפורש ”אני רוצה למחוק לך את החיוך מהפנים שלך לכל החיים!!” (אותה מורה התברר שהיא מקושרת לחינוך העצמאי ואין דרך להזיז אותה. אז אנא לפחות אל תתנו לה חינוך מספיק לסבול ממקצועית)

בתחילה עוד פניתי להורים וכאשר ראיתי שאין מענה הפסקתי לשתף (ואח”כ אימי לא הבינה למה יש לה קצרים איתי ואני לא משתפת...)

בכיתה יא’ הייתה לי מחנכת על הפנים זה מילה עדינה, היא ירדה לי לחיים ורצתה לדעת עלי הכל, חייבה אותי ללכת לטיפול רגשי אצל משהי ודאגה לדעת בדיוק מה דברתי בקיצור חיי לא היו חיים.
הנס שלי היה שאז התערבה לה המחנכת של כתה י’ והודיע להורים שלי שלא תמיד הצוות צודק
ובמקרה הזה אני צודקת ואסור לשלוח אותי למטפלת ההיא וכו’...

ככה גררתי הלאה את החיים וברוך השם התחתנתי בכיתה יד’ ללא סיום לימודים או תעודת הוראה. (כל הזמן אמרתי שאני לא יהיה מורה כדי לא לעשות לתלמידות מה שמורות עשו לי)

הגעתי לחתונה במצב נפשי ירוד מאוד (ברמה שלא הייתי מעיזה לענות לאמא שלי או אחותי, בעלי היה אומר לי יש לך דעה תגידי... .
כל הזמן הייתי צריכה לקבל אישורים מהסביבה שאני בסדר, שאני שווה משהו ועוד...)

כיום לאחר שנים שהשתקמתי והלכתי לטיפול
עדיין שאני רואה משהו מתוך צוות ההוראה (אפילו אחיין של... וכד’) לפעמים הדברים חוזרים אלי ומזכירים לי נשכחות מעלה את הכאב שוב
נכון שזה לא ברמה גבוהה בעקבות הטיפולים אבל עדיין זה צלקת קיימת וכואבת.

אז אנא ואנא אל תזניחו ואל תחשבו שאם הזמן זה יעבור
טטפלו!!
מצמרר נורא...
מגיעה לך שאפו ענק על עצם זה שהסכמת לעלות על הכתב מה שעברת ועוד בפורום כזה..
בטוחה שנגעת בהרבה לבבות.....
פתחת פתח ובזכותך עוד ועוד אנשים מעלים על הכתב מה שהם חוו בעבר.....
חלק מהשיחרור זה גם לספר.....
ללא ספק בטוחה שהסקת מסקנות מזה ובטוח לי שלילדים שלך את לא מיתנהגת והילדים שלך מאושרים!!!!
אני מסיקה מסקנה שצריל להיות ערני לסביבה ולכל מה שמיתרחש בודאי לילדים האוצרות שלנו!!!!
ועם רואים שהילד עובר עליו משהו זה לא סתם צריל לשאול אותו וכמובן לפנות לגורם האחראי ולטפל בו או שלפעמים כבר מאוחר וזה לפנות לטיפול...
נותר לי רק לחזק את ידיך!!!!

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
מנסיון
אם היא מורה מעולה בשביל להעביר חוצים והיא מאד מבוקשת - ישאירו אותה
או שהיא מכשפה זקנה שחושבת שיכולה להטיף מוסר לכל העולם כי היא צדיקה גמורה.
מה שברור שאף אחד לא מתקרב לדרגה הרוחנית שלה...

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם בת שפוגעת במורה צריכה לקבל טיפול
השאלה איזה?!
מה שברור לי שזה לא טיפולים מהסגנונות שמציינים כאן....
בהודעה שלי לא ציינתי שום טיפול. סיפרתי סיפור, לא הצדקתי את ההתנהגות של המורה, יותר מכך, גם אין לי מושג מה פירוש "נטפלה". הדוגמה רק הראתה שיש תלמידות שגומרות את המורות ואח"כ מתבכיינות שהן אומללות, ורק אותן המו' מענישה.
יש פה שני צדדים שכל צד צריך לדעת לא לפגוע בצד שכנגד.

נערך לאחרונה ב:

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני קוראת את סיפורי הפגיעות שלכן ומתחלחלת,
איפה היו ההורים בחלק מהסיפורים הנוראים האלה?!
מנצלת את הבמה הזאת לקרוא לכל ההורים באשר הם:
קיבלתם מתנה, ילדים טהורים ומקסימים, שמרו עליהם!!
עיקבו אחר התנהגותם והתעניינו איך היה בביה"ס, ת"ת ,סמינר וכו'.
לפעמים אפשר למנוע פגיעות עוד לפני שהן נחרטות בנפש!!!

ניק 5801

משתמש רשום
גם אם תלמידה עושה את הדבר הכי לא לעניין !!!! שנראה למורה שהיא חייבת טיפול עשרתאלפים
יש צורה לטפל בתלמידה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תעבירי את זה להנהלה תגערי בתלמידה בסוף השיעור אבל מול כל הכיתה לצעוק ולהתחיל שזה יהיה משהו קבוע בגלל שאת לא מסתדרת עם התלמידה זה דבר הכי לא הגיוני!!
אם מורה חושבת שהדרך להשתלט על כיתה או לחנך תלמידה זה צעקות והשפלות היא טועה! זה גורם להפך הגמור

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בהודעה שלי לא ציינתי שום טיפול. סיפרתי סיפור, לא הצדקתי את ההתנהגות של המורה, יותר מכך, גם אין לי מושג מה פירוש "נטפלה". הדוגמה רק הראתה שיש תלמידות שגומרות את המורות ואח"כ מתבכיינות שהן אומללות, ורק אותן המו' מענישה.
יש פה שני צדדים שכל צד צריך לדעת לא לפגוע בצד שכנגד.
אני מורה.
מכירה מקרוב את הבנות האלו. וכמה שזה מעצבן שהן עושות מה שהן רוצות, אני לא יכולה להגיב איך שמתחשק לי.
כי יש עונשים לגיטימיים, ויש עונשים לא לגיטימיים.
אם הבת שלי תאמר לי שהמורה תמיד מעירה רק לה, למרות שכולן מפריעות, אני אמנם אאמין לה שככה היא מרגישה, אבל לא אסיק מזה שזאת בהכרח המציאות, אלא אבדוק את זה, כי ברוב המקרים של תלונות כאלו הבת לא שמה לב שמעירים גם לאחרות, או שהיא לא שמה לב שהיא מפריעה יותר מאחרות.
אותו הדבר על כל עונש לגיטימי.
אבל אם ח"ו הבת שלי היתה מספרת לי על דברים כמו מה שתואר בהודעה הפותחת- כבר לא מדובר בדברים שנתונים לפרשנות אישית, אלא בדברים שלא אמורים להיות בשום מצב. וגם אם היא לא היתה בסדר, התגובה הזאת לא לגיטימית.

אקסלוסיביות....!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תסתכלי במראה את רואה משהו מוזר בך ???.אני הייתי פשוט בהלם!! אמרתי לה לא! ואז היא אומרת לי תסתכלי לכייון הגומייה, הקוקו שלך מידי גבוה!
שמעתי על מנהלת,
בעידן הקוקו בצד, כן פעם זה היה באופנה.

תלמידה שהיא הייתה נתקלת בה עם קוקו בצד הראש
הייתה תופסת אותו (את הקוקו) ומחזירה אותו אחר כבוד למקום....

אחת שזכתה לכך,
סיפרה לי בתור חווית ילדות שזכורה לטוב...

כל אחד וההתייחסות שלו.

stshin

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אקסלוסיביות....!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש הבדל בין אחת שזוכה לזה שהמנהלת מסיטה את הקוקו שלה בחיבה
לבין אחת שמועמדת לדין בפומביות ומושפלת בציבור.
ברור.
אבל היו כאלו שזה היה ממש טראומטי....
כל אחת לקחה לכיוון שונה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה