מידע שימושי מוגנים עם נטפרי? יש גם דלת אחורית!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

yoelyoel8

משתמש צעיר
א. לאחד הקודמים בשרשור
ב. למיטב הבנתי תועדת האבטחה יושבת על האנדריאד ומסננת כמו בגלישה במחשב רגיל,זה עבד לי bluestok 4 למה שזה לא יעבוד בפלאפון רגיל?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
א. לאחד הקודמים בשרשור
ב. למיטב הבנתי תועדת האבטחה יושבת על האנדריאד ומסננת כמו בגלישה במחשב רגיל,זה עבד לי bluestok 4 למה שזה לא יעבוד בפלאפון רגיל?
ענית למישהו מלפני כמה חודשים???
איך הוא ידע זאת? לפחות תצטטו את השאלה שלו.
ולעניין, זה לא קשור כלל וכלל.

yoelyoel8

משתמש צעיר
שלמה וייס יקר,אני חדש פה לא שמתי לב ממתי כתבו ואני לא יודע לצטט,תתלה אותי בכיכר העיר,קצת רגישות,יום כיפור בפתח לא מפחיד אותך???

כיפת ברזל

משתמש פעיל
מנסיון אישי ממש: אני משתמשת בנטסטיק חסום של נטפרי על מחשב נייד. יום אחד תוך כדי שהוא בתוך המחשב ניסיתי באמת סתם להתחבר לא דרכו ומצאתי את עצמי מול אינטרנט פרוץ לגמרי על כל המשתמע!! הרשת כנראה משכנים שלא עשו קוד... אזור חרדי...
התקנתי מיד ווי-פרי ולא נגרם שום נזק.
ואותו דבר היה יכול לקרות גם לאחד הילדים השם ישמור...

קליטה טובה

משתמש מקצוען
האם ישנה חסימה לטאבלט אנדרואיד? האם יש פיתרון לוואטספ?
רק נתיב!!!! ישלך שם שירות מקצועיות ומכשירים מהירים.
בקיצור אל תלכו על שום סינון אחר אם אתם רוצים מכשיר תקין ושירות מקצועי (מניסיון בהדרן הכל הפוך..).

דאבל

משתמש מקצוען
השתכנעתי כמאט להתקין את הווי-פרי
אבל שאלה בורה-
זהה לא הדבר הזה שנותן חותמת מים על המחשב לנצח?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עלות הסרה של 100 ש"ח נועדה בשביל לגרום שאנשים לא יסירו בהינף שיחת טלפון/לחיצת עכבר כשירצו לגלוש בלי נטפרי... אחרת מה הועילו חכמי נטפרי בתקנת wifree.

בנוסף אין הסרה ללא תשלום בשום מקרה שהוא, זהו גדר, זאת מכיוון שיש הרבה אנשים שבאים עם סיפורים מרגשים (לא תמיד ניתן לדעת מה נכון ומה הומצא לרגל המצב) ומבקשים הסרה ללא תשלום, ולכן נקבע הגדר הזה שבשום מצב אין הסרה ללא תשלום.

בנוסף, כפי שתוכל לראות בכניסה לקישור הזה https://netfree.link/welcome/?1#/wifree וכן בחלון התקנת התוכנה עצמו אין שום אפשרות להתקין את התוכנה ללא אישור של המשתמש על כך שבכל מקרה עלות ההסרה תהיה 100 ש"ח. אף אחד לא מכריח את המשתמש להתקין את התוכנה ומי שמתקין עושה זאת על דעתו. כך שמי שמתקין את התוכנה ומלין על עלות ההסרה הוא לא צודק ולא ישר ואולי זה על גבול הרשעות...

נערך לאחרונה ב:

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך?
מכירה כמה שהסירו רק בגלל זה
ללא שם.png

goli

משתמש פעיל
הכל מובן. רק למה צריך לשלם 100 ש"ח לנטפרי על הסרת ה WiFree לא ברור לי???
יותר מכמה סימני שאלה!!!
אין היום שום תוכנה טובה לחסימת מחשב לאינטרנט מסונן שלא עולה כסף.
אז נטפרי פשוט נותנת לך את זה בחינם עם הגבלה שההסרה עולה כסף.
הרי אם היה עולה לך 100 ש"ח בהתקנה לא היית מתלונן....
נכון שאין שום חברה בעולם שעושה את זה. פשוט בגלל שנטפרי הם חברה שחושבים מחוץ לקופסא.

בכל מקרה אף אחד לא מחייב את מי שמתקין להתקין.

תברר כמה עולה חסימה ב אתרוג/נתיב/ הדרן/עסקן.........

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא לשכוח שגם אם אתם בנטפרי או בסינונים אחרים וגם התקנתם WIFREE שאין אפשרות לגלוש במצב פתוח
אתם לא מוגנים לגמרי !
ויש הרבה דרכים שהדברים הכי הכי גרועים יכולים להגיע ישירות למחשב שלכם
(ואין כאן המקום לפורטם)
ראו הוזהרתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ביקש הסרה לחמש דקות על לסיום ההתקנה...
אמר שהוא על הקו שיסירו יתקין ויגיד להם להחזיר. אפס לא היה למי לדבר.
הוא שילם יקר.

הוא שילם את ה100 ש"ח שהסכים במפורש לשלם במקרה של הסרה מכל סיבה שהיא.
בנוסף, אתה מודע לזה שגם במקרה של "הסרה ל5 דקות" אפשר לעשות שטיקים? למשל לו היה אפשרות להסרה זמנית לאחר שהתומך של נטפרי מסיר את התוכנה אפשר לנתק אותו מיד מהשליטה מרחוק, וזהו, קיבלת הסרה חינם... מסיבה זו ומסיבות נוספות שהזכרתי לעיל נטפרי החליטה שאין שום אפשרות להסרה ללא תשלום.

פשוט הסרנו את ה wifree לבד (התוכנה פריצה סופר!!! :p), ושמחנו לגלות שההכרח הוא המורה הכי טוב.

התרברבות מיותרת ומטופשת, אם היה לך הוה אמינא שיש תוכנה שאי אפשר לעקוף זה רק מראה על בורות, לא על משהו אחר.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ביקש הסרה לחמש דקות על לסיום ההתקנה...
למה לא יותר פשוט לפתווח בנטפרי את ההתקנה?
מי מונע ממנו לנתק את הנציג אחרי 4 דק' ולהישאר עם פתוח?
פשוט הסרנו את ה wifree לבד (התוכנה פריצה סופר!!! :p)
אין תוכנה שאיננה פריצה. אך למעלה מזה, נטפרי איננה צפון קוריאה.
היא אמורה לספק למעוניינים הגנה. ולמנוע מהם נפילה לרוע לא בריחה מרצון.
בזכות העקשנים לרוע
ביטוי גרוע שבגרועים!
עזוב את הקטע שנטפרי הוקמה ע"י אנשים שמסרו הרבה מאונם והונם בכדי להביא לציבור את הסינון הכי בטוח והכי יעיל.
קח אותם בקטע עיסקי לגמרי.
חתמת 4 פעמים שאתה יודע שאם אתה משתמש בשירות החינמי שלהם לא יועילו כל התירוצים בעולם, על מי אתה מתלונן??
תאמין לי שגם המסכן הכי גדול יכול להשקיע 100 ₪ בהוצאות עבודה.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא לשכוח שגם אם אתם בנטפרי או בסינונים אחרים וגם התקנתם WIFREE שאין אפשרות לגלוש במצב פתוח
אתם לא מוגנים לגמרי !
ויש הרבה דרכים שהדברים הכי הכי גרועים יכולים להגיע ישירות למחשב שלכם
(ואין כאן המקום לפורטם)
ראו הוזהרתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תגובה מתלהמת כזו, מתאימה למי שגולש באינטרנט חשוף לחלוטין, וכדי לסדר לעצמו את המצפון, הוא מסביר לכולם שאין שום הגנה שבאמת מועילה. אני לא יודע אם זה המקרה, אבל צורת הדיבור הזו מחשידה בכך.

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אתם שמים לב שאתם מגיבים פה להודעות של אנשים מלפני שלש שנים,
רוב התגובות פה לא רלוונטיות לנטפרי של היום שהיא הכי בטוחה והכי טובה והכי מהירה מכל הבחינות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה