מידע שימושי מוגנים עם נטפרי? יש גם דלת אחורית!!

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
שלום. איני יודע אם נושא זה עדיין רלוונטי.
אבל אומר את הנראה לענ"ד.
מאז התקנתי את תוכנת וויפרי המחשב נהיה איטי ברמות שאי אפשר לתאר. פעמים רבות הוצרכתי במהלך עבודתי להשתמש בסקייפ, קודם ההתקנה זה היה כ"כ קל ונפלא, ואחרי, זה היה נתקע באמצע השיחה, פשוט מרגיז.
זה באמת בעיה שאין לנטפרי מתחרים ברמה שלהם, כי גם השירות הוא די איטי גם בבקשות, ובמיוחד שהגלישה היא איטית נורא. [תמיד היה לי ספק איטנרנט של נטפרי, אבל מרגע התקנת התוכנה המצב נהיה גרוע ביותר, מבחינת האיטיות, ועל כל אחד לקחת זאת לתשומת ליבו בתוך השיקולים שלו אם להתקין תוכנה זו או לא].
אבל יש את המעלות הנשגבות של מי שזוכה להשתמש בדבר נקי ומסונן יותר מכל מקום אחר. וכל אחד יעשה את החשבונות והעדיפויות שלו.
גם לי זה קרה אחרי ההתקנה ודברנו איתם והם עשו כמה עדכונים והאינטרנט אצלינו טס
בנוסף תבדקו אם חברת הסוללר לא הזיזה את האנטנה זה גם משהו שקרה לנו במהלך השנה
ניתן לבדוק באתר מי הכי
בהצלחה

cheli10

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
מקפיצה....
אני רוצה להוריד את התוכנה, אבל הטכנאי שקניתי ממנו את המחשב אומר לי לא לעשות את זה, ושיוצא מזה רק צרות...
האם זה באמת ככה?
אשמח לתשובה מהירה, חשוב לי ממש

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיצה....
אני רוצה להוריד את התוכנה, אבל הטכנאי שקניתי ממנו את המחשב אומר לי לא לעשות את זה, ושיוצא מזה רק צרות...
האם זה באמת ככה?
אשמח לתשובה מהירה, חשוב לי ממש
לא אמור להיות בעיה, אלא אם כן אתם עובדים בהתחברות לvpn/רשת של מקום העבודה מרחוק וכיוצא בזה אז צריך לבדוק יותר לעומק. אם המחשב רק בשימוש ביתי רגיל לא אמור להיות בעיה. ובמקרה הגרוע אפשר להסיר את התוכנה בתשלום של 50-200 שח לפי בחירתכם.

cheli10

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
לא אמור להיות בעיה, אלא אם כן אתם עובדים בהתחברות לvpn/רשת של מקום העבודה מרחוק וכיוצא בזה אז צריך לבדוק יותר לעומק. אם המחשב רק בשימוש ביתי רגיל לא אמור להיות בעיה. ובמקרה הגרוע אפשר להסיר את התוכנה בתשלום של 50-200 שח לפי בחירתכם.
המחשב בשימוש ביתי
מה זה התחברות לויפיאן?
תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המחשב בשימוש ביתי
מה זה התחברות לויפיאן?
תודה
יש מקומות עבודה שכחלק מהעבודה מהבית יש להתחבר לרשת המשרדית באמצעות תוכנה כלשהי. אם זה שימוש ביתי, אין חשש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה