מידע שימושי מוגנים עם נטפרי? יש גם דלת אחורית!!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ניסיתי באותו מקום ובאותה חברה ובאותו נטסטיק ב 3 חברות שונות!!
מעניין מאד!
גם ככה אני לא אוחז משימוש בנטסטיק, ואחרי שמשתמשים באינטרנט קווי, קשה מאד לעבור לנטסטיק.

mmbbcc

משתמש פעיל
מעניין מאד!
גם ככה אני לא אוחז משימוש בנטסטיק, ואחרי שמשתמשים באינטרנט קווי, קשה מאד לעבור לנטסטיק.
אם משתמשים בסים רגיל עם VPN לא קשה לעבוד עם נטסטיק
כמובן חסמתי את המחשב עם ויפרי

רק שבסוף נטפרי חסמו לי את האופציה, (בהזדמנות שעדכנתי גירסא)
חבל

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תגובה מתלהמת כזו, מתאימה למי שגולש באינטרנט חשוף לחלוטין, וכדי לסדר לעצמו את המצפון, הוא מסביר לכולם שאין שום הגנה שבאמת מועילה. אני לא יודע אם זה המקרה, אבל צורת הדיבור הזו מחשידה בכך.
אני בנטפרי
ואם אתה לא מבין על מה אני מדבר תשמח שיש לך תמימות ראויה לשבח!!!

yoelyoel8

משתמש צעיר
נטפרי לא מושלמת, ומי שיחפש לעקוף ימצא את הדרך,אבל בואו נגדיר את זה כך בשביל לעקוף את נטפרי, זה בערך אותו מאמץ הנדרש לקנות מכשיר חדש פרוץ,אז ממאי נפשך זה אותו דבר.וזה בהחלט דורש מאמץ וידע

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נטפרי לא מושלמת, ומי שיחפש לעקוף ימצא את הדרך,אבל בואו נגדיר את זה כך בשביל לעקוף את נטפרי, זה בערך אותו מאמץ הנדרש לקנות מכשיר חדש פרוץ,אז ממאי נפשך זה אותו דבר.וזה בהחלט דורש מאמץ וידע
רק צריך לדעת את זה לגבי ילדים שהמאמץ לעקוף את החסימה הרבה יותר קל מלקנות מכשיר פרוץ וכן להחביא אותו
שה' ישמור על כל ילדי ישראל מכל הכלים המסוכנים האלה

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אני בנטפרי, אבל אני ממש לא מעוניין להתקין לי את הוויפרי הזה.
מה לעשות, עם כל הכבוד לנטפרי , ההגדרות שלו הן ממש מחמירות מדי,
והרבה פעמים , לצורך עבודתי, אני צריך דברים שחסומים בנטפרי...
לא כל מה שחסום שם הוא אביזרייהו דג"ע , ש"ד וע"ז ....
רק מה, אין סינון אחר שיותר טוב מנטפרי....מה לעשות...
רימון ושות' פתוח לי מדי.
אז אני חייב להשאיר לי את האופציה הזו.

נערך לאחרונה ב:

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני בנטפרי, אבל אני ממש לא מעוניין להתקין לי את הוויפרי הזה.
מה לעשות, עם כל הכבוד לנטפרי , ההגדרות שלו הן ממש מחמירות מדי,
והרבה פעמים , לצורך עבודתי, אני צריך דברים שחסומים בנטפרי...
אז אני חייב להשאיר לי את האופציה הזו.
תבין שאתה מסתכן בדבר הכי חמור ביהדות "יהרג ואל יעבור"!!!!!!!!!!!!!!!!
ואין אפוטרופוס...............
אנחנו דואגים לך!! ואכפת לנו ממך!!

שמחהלה

משתמש פעיל
והנה דוגמא למה זה כל כך נצרך, מהשבוע האחרון,
הרבה משפחות ואברכים נשלחו למלוניות הקורונה, ובחלקם יש קליטה אלחוטית חינמית פרוצה שמשמשת את באי המלון,
מי שהתקין את התוכנה מוגן,
מי שלא, כעת הוא ודאי באמצע גלישה,,, ה' ירחם לאן.

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעצם,
אם אני מתקינה וייפרי,
הולכת לדוגמא למלונית עם גלישה פתוחה,
המחשב שלי גולש חופשי אבל עם סינון נטפרי?

גלינג

משתמש סופר מקצוען

קשה יום

משתמש חדש
שלום. איני יודע אם נושא זה עדיין רלוונטי.
אבל אומר את הנראה לענ"ד.
מאז התקנתי את תוכנת וויפרי המחשב נהיה איטי ברמות שאי אפשר לתאר. פעמים רבות הוצרכתי במהלך עבודתי להשתמש בסקייפ, קודם ההתקנה זה היה כ"כ קל ונפלא, ואחרי, זה היה נתקע באמצע השיחה, פשוט מרגיז.
זה באמת בעיה שאין לנטפרי מתחרים ברמה שלהם, כי גם השירות הוא די איטי גם בבקשות, ובמיוחד שהגלישה היא איטית נורא. [תמיד היה לי ספק איטנרנט של נטפרי, אבל מרגע התקנת התוכנה המצב נהיה גרוע ביותר, מבחינת האיטיות, ועל כל אחד לקחת זאת לתשומת ליבו בתוך השיקולים שלו אם להתקין תוכנה זו או לא].
אבל יש את המעלות הנשגבות של מי שזוכה להשתמש בדבר נקי ומסונן יותר מכל מקום אחר. וכל אחד יעשה את החשבונות והעדיפויות שלו.

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
אני לא מבינה,איך רתם רוצים שנתקין את זה?
אם לפני ההתקנה אני מקבלת הודעה מפחידה שיכול להיות נזק בלתי הפיך למחשב, ונטפרי לא אחראית לזה????:eek:
בינתיים לא התקנתי. מחכה לשמוע מה יש לכם לומר על זה.

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
לא הבנתי מילה!
האם לדוגמא אני הולכת לספריה וכדו' יש לי גלישה או לא? או שאני הולכת לעבודה עם המחשב שלי ששם יש סינון של נתיב יש לי גלישה או לא?
ובאיזה מקומות יש לי כן גלישה?רק מקומות שיש מנויי נטפרי??? (שלצערנו זה אולי אחוז בודד מהאוכלסיה כולה).
מדובר אם את גולשת על אינטרנט אחר לא על החשבון שלך לדוג אינטרנט של עבודה אז האינטרנט שלך פתוח לפי הנ"ל ולא לפי נטפרי

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
שלום. איני יודע אם נושא זה עדיין רלוונטי.
אבל אומר את הנראה לענ"ד.
מאז התקנתי את תוכנת וויפרי המחשב נהיה איטי ברמות שאי אפשר לתאר. פעמים רבות הוצרכתי במהלך עבודתי להשתמש בסקייפ, קודם ההתקנה זה היה כ"כ קל ונפלא, ואחרי, זה היה נתקע באמצע השיחה, פשוט מרגיז.
זה באמת בעיה שאין לנטפרי מתחרים ברמה שלהם, כי גם השירות הוא די איטי גם בבקשות, ובמיוחד שהגלישה היא איטית נורא. [תמיד היה לי ספק איטנרנט של נטפרי, אבל מרגע התקנת התוכנה המצב נהיה גרוע ביותר, מבחינת האיטיות, ועל כל אחד לקחת זאת לתשומת ליבו בתוך השיקולים שלו אם להתקין תוכנה זו או לא].
אבל יש את המעלות הנשגבות של מי שזוכה להשתמש בדבר נקי ומסונן יותר מכל מקום אחר. וכל אחד יעשה את החשבונות והעדיפויות שלו.
הפתרון הפשוט: להחליף ספק.
לנטפרי יש היום מספיק משווקים.
לנטפרי יש היום הרבה מאוד לקוחות שלא סובלים מהבעיה שתיארתם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה