סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

ניק 122456

משתמש חדש
אין חסום טוב כמו נטפרי עם וויפרי, והייתי כבר בנתיב ואתרוג, ואני יודעת מה הקשיים עם נטפרי, וכן גם בקובץ שהתפרסם בדרייב זה הכרחי לחסום -מנסיון מר- רק לפעמים קצת תוקע בעיקר בעולם מוזר ווירטואלי שלא מכירים את השולח ישירות -וגם מהעולם הזה כדאי להתנזר, אממ יש מקצועות שזה לא הולך ביחד עם נטפרי.

A052

משתמש סופר מקצוען
שעברנו מבזק ל-019. לקח הניוד עד שחזר האינטרנט שעתיים ורבע למרות שטענו ב-019 זה תוך חצי שעה עובר.
זה נקרא טענו בחיטים והודה לו ב'זכר קודשו'.

אין קשר בין ניוד תשתית, שזה אכן לוקח זמן, לבין החלפת שם משתמש וסיסמא בתוך הראוטר שזה עניין של פחות מדקה.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מה לגבי דרייב לא קיבלתי תשובה ברורה? פתוח באתרוג הכל? או שיש מושג של קובץ שנחסם לציבור?
אצלי נדיר מאד שנחסם
ואני המון שולחת ומקבלת

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
דווקא לנו אין סים/ סטיק של אתרוג ויש תוכנה של אתרוג על המחשב.
אחרת מה עושה את החסימה?
יש באתרוג שתי סוגי חסימות יש את התשתית הביתית ששם החסימה הוא על הרשת ואין צורך בתוכנה על המחשב
ויש גם אופציה לסינון על המחשב עצמו

sap13

משתמש מקצוען
יש באתרוג שתי סוגי חסימות יש את התשתית הביתית ששם החסימה הוא על הרשת ואין צורך בתוכנה על המחשב
ויש גם אופציה לסינון על המחשב עצמו
יופי. אז למה אתה למעלה כותב שבאתרוג לא צריך תוכנה. צריך כמו בנטפרי אם רוצים להיות מוגנים מרשתות פתוחות. לכן למסקנה ההצעה שלך תנידו ותבדקו לא פרקטית. וכל השאלות כאן של המשתמשים במקומם.

A052

משתמש סופר מקצוען
יופי. אז למה אתה למעלה כותב שבאתרוג לא צריך תוכנה. צריך כמו בנטפרי אם רוצים להיות מוגנים מרשתות פתוחות. לכן למסקנה ההצעה שלך תנידו ותבדקו לא פרקטית. וכל השאלות כאן של המשתמשים במקומם.
אולי בפעם האחרונה אני אגיב (ואני בנטפרי ולא חושב לעבור)

כדי לבדוק לא צריך תוכנה ולא נעליים.

רק שם משתמש וסיסמא, להכניס בראוטר, לבדוק שעה או שבועיים שעובד לכם איך שאתם צריכים. ורק אז להתחיל עם ניוד התשתית, התקנת תוכנות, בניית חלליות, מעבר לאוגנדה וכו'.

אבל לבדיקה שהכל תקין לא צריך שום תהליך מלבד הסרת תוכנת נטפרי או נתיב אם קיימת.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אולי בפעם האחרונה אני אגיב (ואני בנטפרי ולא חושב לעבור)

כדי לבדוק לא צריך תוכנה ולא נעליים.

רק שם משתמש וסיסמא, להכניס בראוטר, לבדוק שעה או שבועיים שעובד לכם איך שאתם צריכים. ורק אז להתחיל עם ניוד התשתית, התקנת תוכנות, בניית חלליות, מעבר לאוגנדה וכו'.

אבל לבדיקה שהכל תקין לא צריך שום תהליך מלבד הסרת תוכנת נטפרי או נתיב אם קיימת.
וזה לא עולה כסף? ושאתה רוצה שבועיים תוכנת אתרוג לבדיקה לא יעלה כסף להסרה?

A052

משתמש סופר מקצוען
למה צריך תוכנת אתרוג בשביל הבדיקה?

וברור שיעלה כסף לקבל שם משתמש של אתרוג לשבועיים, אבל מי שלא מרוצה ממה שיש לו, ורוצה לבדוק משהו אחר. בדר"כ שווה לו לשלם כפול כמה ימים (כמה ש"ח בודדים) כדי לבדוק.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בתשתית ביתי באתרוג אין צורך בהתקנת שום תוכנה על המחשב.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
וזה לא עולה כסף? ושאתה רוצה שבועיים תוכנת אתרוג לבדיקה לא יעלה כסף להסרה?
מי שרוצה מוזמן לפנות אלי ניתן לקבל ספק אתרוג חודש ראשון במתנה לצורך התנסות ללא שום התחיבות..

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
למה צריך תוכנת אתרוג בשביל הבדיקה?

וברור שיעלה כסף לקבל שם משתמש של אתרוג לשבועיים, אבל מי שלא מרוצה ממה שיש לו, ורוצה לבדוק משהו אחר. בדר"כ שווה לו לשלם כפול כמה ימים (כמה ש"ח בודדים) כדי לבדוק.
יעלה כסף הסרה של ויפרי.
ולמה צריך תוכנה? בשביל להיות מוגן....

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בטח שצריך כדי לחסום את הווי פאי של המחשב מרשתות זרות ומוזרות
אני לא נכנס עכשיו לעניני השקפה כמו שכל אחד מחליט בנטפרי אם הוא מעונין להתקין ווי פרי
ככה גם באתרוג שכל אחד יחליט אם הוא מעונין בחסימה על המחשב בכל מקרה באתרוג זה מגיע בתשלום נפרד כי התוכנת סינון על המחשב לא חוסמת רשתות פתוחות אלא מסננת כל רשת..

לייץ

משתמש חדש
המשתמש נחסם
אני לא נכנס עכשיו לעניני השקפה כמו שכל אחד מחליט בנטפרי אם הוא מעונין להתקין ווי פרי
ככה גם באתרוג שכל אחד יחליט אם הוא מעונין בחסימה על המחשב בכל מקרה באתרוג זה מגיע בתשלום נפרד כי התוכנת סינון על המחשב לא חוסמת רשתות פתוחות אלא מסננת כל רשת..
מה נעשה שכל המושג חסימה זה עניין השקפתי לטעמך, חיוני לטעמו של האחר, וקריטי לאחר - אבל על זה מדברים פה מי שרוצה אתרוג לא קונה אתרוג מורכב או חצי אתרוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה