סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
שידור חי של לימודים, (שיעורים שמועברים ע"י מורה בכיתה)
אני בנטפרי ושם לא פותחים, לכן אני מתעניין באתרוג

אני הפשוט

משתמש חדש
אני בתור שהייתי פעם באתרוג וגם עכשיו אני חייב לציין שהיום זה לא מה שהיה פעם
עכ"פ שימו לב מי ששוקל לעבור לאתרוג שידע שנגיד הידברות אז כל האתר פתוח ויש שם תמונות של בנות(צנועות)
האתרי חדשות כמו נטפרי
יהיה אפשרה למצוא ביוטיוב תמונות של בנות בדוחק גם של בנות לא צנועות
אומנם עכשיו אתרוג שמו סינון של הבינה מלאכותית אבל פה ושם יהיה אפשר למצוא תמונות של בנות גם לא צנועות
שימו לב שאין סינון על הצ'אטים הוא קישור שמתפרסם בפרום ציבורי
עוד מאפיין של אתרוג שהם פותחים ברדק
שימו לב תמיד כמה שיותר פתוח יותר ממכר אומנם זה לא כ"כ יותר פתוח אבל בכל זאת!
הטענות שהם סוגרים דברים בלי קשר לדעתי זה נפתר

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@אני הפשוט
אולי אתה לא מעודכן.
גם כנראה @א.נ

הידברות- יש לבחור קבוצה מתאימה, ויש אפשרות לחסום את הקבוצה הזו, משתמש שבחר לפתוח הוא בחר זאת מבחירה אישית, משתמש שרוצה להימנע יש לו אפשרות לחסום לעצמו. האתר נפתח באישור וועדת הרבנים כי אנשים כמוני זקוקים לו וצריכים אותו ולכן הוועדה אישרה לנו. אין שום סיבה שנגלוש בסינון פחות בגלל דבר כזה.
יוטיוב- מי שחשוב לו לא להיחשף ושלא יחשפו אחרים, מדווח מיד, אני על כל חשיפה שמצאתי (נדיר ביוטיוב אולי אחת לשנה...) מיד דיווחתי, מעניין מאד למה אתה מתכוון, ידוע לי שכל הסרטונים נבדקים בדיקה אנושית (מקרוב ידוע לי שיושבים אנשים ובודקים את הסרטונים של יוטיוב ומאשרים אחד אחד וזה לא רובוטי וזו הסיבה שאולי אין כל כך הרבה סרטים כיוון שזו בדיקה אנושית, ממש תמוה מה שכתבת שיש חשיפות ביוטיוב.
ברדק- לא שמעתי שמישהו התקלקל מצפיה בסרטון הזה. אין עניין להגזים ולהחמיר שלא במקום כי אז אנשים הולכים ומחפשים לגלוש בכל מיני דברים אחרים כדי לזכות לצפות ב'ברדק'. אם זה לא תוכן בעייתי או אסור. לא מבין מה אכפת לך שאחרים רואים. לא מתאים לך יתכן מאד, אבל זה לא אומר שזה לא ראוי.

כמה שיותר פתוח יותר ממכר- אכן, לכן אצלי פתוחות כמה שפחות קבוצות. אינטרנט זה כמו כביש מסוכן, כמה שפחות יותר טוב. גם בנטפרי זה עובד באופן של קבוצות והחלטה כמה לפתוח, וגם אצלי באתרוג, בחרתי לא לפתוח הרבה. וכל פעם בתקופת חיזוק אמנע מקבוצה נוספת. התרגלנו שכל מה שמותר אנחנו חייבים לקחת. מותר לנו למנוע עצמינו מ'קבוצות'. גם בוואטספ גם בסינון, ככה עדיף בעיני.

שירה מאתרוג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בחדרי חסום לכל הגולשים מלבד אלה שקיבלו אישור מיוחד מהוועדה הרוחנית לפתיחה לצורך עבודתם
או לקוחות ישנים של אתרוג שלא ביטלו את הגלישה באתר הזה כשאתרוג ביצעו שינוי והעדיפו לא להתקדם לסינון המעודכן הכשר.

מיינקראפט ועוד (משחקי מחשב לא אלימים ובלי מראים אסורים) באתרוג, כדי שמישהו במשפחה שלי שרוצה לשחק במחשב - יוכל.
אפשרי לעשות באתרוג?

תודה בכל מקרה

נערך לאחרונה ב:

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מיינקראפט ועוד (לא אלימים ובלי מראים אסורים) באתרוג, כדי שמישהו במשפחה שלי שרוצה לשחק במחשב - יוכל.
אפשרי לעשות באתרוג?

תודה בכל מקרה
אי אפשר להוריד משחקים,
אם הכנסת אכשהו והמשחק פועל בלי אינטרנט זה כמובן יעבוד.

אי אפשר להוריד משחקים,
אם הכנסת אכשהו והמשחק פועל בלי אינטרנט זה כמובן יעבוד.
תודה רבה,
ואם היה לי מותקן על המחשב משחק עם אינטרנט?
ובכללי אם יש לי דברים על המחשב למשל תוכנת עריכת סרטונים (בלי אינטרנט), גם אם זה לא תוכנה מוכרת זה לא ימחק, נכון?

שוב תודה

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ואם היה לי מותקן על המחשב משחק עם אינטרנט?
אם הוא צריך אינטרנט כדי שיעבוד, ככל הנראה לא יעבוד עם אתרוג.
ובכללי אם יש לי דברים על המחשב למשל תוכנת עריכת סרטונים (בלי אינטרנט), גם אם זה לא תוכנה מוכרת זה לא ימחק, נכון?
אתרוג הוא סינון על האינטרנט, כל תוכנה אופליין לא קשורה לסינון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה