שאלה מה הייתם כותבים בבועה?

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הצטייר לי איזה ציור
ולא יודעת למה
כנראה שהתשובה עמוקה מדי מבינתי:)
אשמח לשמוע רעיונתיכם והברקותיכם לגבי התוכן שנראה לכם מתאים לבועות
קדימה, לעבודה
בועות.PNG

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קופירייטרית אני לא,
ובטח שלא בשעה 1 בלילה שכל תאי המוח מרוטים.

אבל--------
הציור חמוד כל כך! לצבוט אותם בלחיים פשוט. אוח איזה נושנוש.

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מותק!!!
סורי שבשעה כזו מוחי ריק מרעיונות ומה שעולה לי זה רק דברים שגם ילד בגן יכול להגיד...
מה אתה לומד? חומש.
:eek:

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קופירייטרית אני לא,
ובטח שלא בשעה 1 בלילה שכל תאי המוח מרוטים.

אבל--------
הציור חמוד כל כך! לצבוט אותם בלחיים פשוט. אוח איזה נושנוש.
תודה:)
מחמאה ממך שווה אפילו באמצע הלילה
גם אם הבועות תישארנה ריקות לעת עתה...

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מותק!!!
סורי שבשעה כזו מוחי ריק מרעיונות ומה שעולה לי זה רק דברים שגם ילד בגן יכול להגיד...
מה אתה לומד? חומש.
:eek:
יפה, לא גרוע בכלל
כל הסגנון פה ילדותי:)

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוו איזה ציור מתוק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה