דרוש מידע לפני ייאוש--מחפשים פסיכיאטר!

מצב
הנושא נעול.

chaia

משתמש מקצוען
כולם כותבים עצות חכמות, ומיליון שמות של מטפלים ותסמונות.
לא נראה לי שזה יעזור במקרה הזה.

יש פה עודף מידע, ולא נראה לי שעוד שם של עסקן, או טלפון של מרפאה יעזרו פה.

אני מציע שגב' @עגבניה אדומה תבחר לה ניקית אחת מתוך הרשימה פה, תערב אותה, עם כל הפרטים, והיא תקח על עצמה לרכז את הטיפול במשפחה.
עזרה כספית, עזרה מקצועית, בירורים על רופאים וכד'.

@אסתי בראון היא עו"סית, אולי כדאי שהיא תקח את זה על עצמה.

אם יש צורך בכסף כדי לרכז את הטיפול, אנחנו חברי פרוג ניקח את זה על עצמנו.
יש ארגונים שזה מה שהם עושים נותנים מעטפת ומלווים את המתמודד ובני משפחתו.
היא יכולה לפנות לעזר מציון יש להם שם ליווי למתמודד ולבני משפחה.
בבית חם יכולים לעזור לה עם ייעוץ פסיכיאטרי דחוף.
אין צורך להפיל את הטיפול על ניקית אנונימית, עדיף לפנות לאנשים שכבר יודעים איך לטפל ואיך לעזור.

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@עגבניה אדומה ד' ישלח לך את כל הטוב שבעולם!
מתפללת עלייך בכל ליבי.
את עוברת דברים קשים, בבקשה אל תזניחי את עצמך! זה מסוכן!
תשתפי מישהו מהמשפחה שלו, אפילו אחד, כדי שיוכלו להיות שם במקומך כשאת צריכה מנוחה.
את אישה יקרה וחזקה. מגיע לך כל הטוב שבעולם

שולי איטח

משתמש מקצוען
באמת תודה לכל אלו שטרחו להגיב כאן ובאופן אישי
אישה יקרה ומיוחדת
ממש מרגש לקרוא את העוצמות שלך, הלב איתך
נשתדל להתפלל

רק חושבת שתשקלי שוב את נושא ההסתרה
יש לי חברה קרובה קרובה שהסתירה והתמודדה לבד לבד עם מחלת נפש של בעלה ושידכה כמה ילדים תוך כדי וקרסה
ב"ה החליטה שאין ברירה והתחילה לערב את המשפחה (לא את כולם בחרה מי שמתאים ונוח לה) והם לקחו את כל הטיפול המקצועי/הבירורים וכו
הם התחילו ללכת איתו לפסיכיאטרים להשיג תקציבים לאשפז ועוד
היא נשארה בדיוק כמו שתארת אלמנה חיה אבל היתה לה יכולת זמן וכוחות להשקיע בעצמה ובמשפחתה
היום המצב הרבה יותר מאוזן
(בסוגריים ממש כי אף אחד לא יכול להבטיח אבל השידוכים שעשתה אחרי שזה התגלה היו יותר טובים מהשידוכים קודם- כאשר זה היה הדבר שהיא הכי חששה ממנו ובגלל זה הסתירה)
הרבה הרבה כוחות

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פפרר

משתמש מקצוען
צריך להכיר את המשפחה כדי להציע הצעה כזו
לא בטוח שזה יהיה מועיל לערב אותם ולבקש סיוע
כבר היו מקרים מהמשפחה במקום לעזור האשימו את בת הזוג והתכחשו לבעיה
אהובה!
יש לו אחים? הורים?
זה הזמן והמקום שלהם לתרום ולסייע.
כן, אי אפשר להחזיק סבל כזה לבד.

שיהיה ברור! במוקדם או מאוחר זה יתגלה.
החגים בפתח, הרבה פגישות עם המשפחה, חרדה מוגברת שלו בגלל " מידת הדין וכו'"
כל אלו יפתחו את הסיפור הזה מהר מאד, ובצורה פחות נעימה.

תקבעי שיחה דחופה עם האחים וההורים שלו ותבקשי עזרה יומיומית.
זו זכותם וחובתם.

עגבניה אדומה

משתמש מקצוען
שיהיה ברור! במוקדם או מאוחר זה יתגלה.
החגים בפתח, הרבה פגישות עם המשפחה, חרדה מוגברת שלו בגלל " מידת הדין וכו'"
כל אלו יפתחו את הסיפור הזה מהר מאד, ובצורה פחות נעימה.
10 שנות סבל והם לא מעלים על קצה דעתם אפילו...

עגבניה אדומה

משתמש מקצוען
כולם כותבים עצות חכמות, ומיליון שמות של מטפלים ותסמונות.
לא נראה לי שזה יעזור במקרה הזה.

יש פה עודף מידע, ולא נראה לי שעוד שם של עסקן, או טלפון של מרפאה יעזרו פה.

אני מציע שגב' @עגבניה אדומה תבחר לה ניקית אחת מתוך הרשימה פה, תערב אותה, עם כל הפרטים, והיא תקח על עצמה לרכז את הטיפול במשפחה.
עזרה כספית, עזרה מקצועית, בירורים על רופאים וכד'.

@אסתי בראון היא עו"סית, אולי כדאי שהיא תקח את זה על עצמה.

אם יש צורך בכסף כדי לרכז את הטיפול, אנחנו חברי פרוג ניקח את זה על עצמנו.
ברעיון נשמע טוב
השאלה אם גם בפועל
יש ארגונים שזה מה שהם עושים נותנים מעטפת ומלווים את המתמודד ובני משפחתו.
היא יכולה לפנות לעזר מציון יש להם שם ליווי למתמודד ולבני משפחה.
בבית חם יכולים לעזור לה עם ייעוץ פסיכיאטרי דחוף.
אין צורך להפיל את הטיפול על ניקית אנונימית, עדיף לפנות לאנשים שכבר יודעים איך לטפל ואיך לעזור.
אנחנו עמוק בעזר מציון ובית חם
לא ידוע לי ממש על מישהו שלוקח את הטיפול והליווי לידיים שלו באופן אישי עם מעקב צמוד וכו'

אם כן אשמח לשמוע
זה בדיוק מה שאני מחפשת

אני בודק

משתמש מקצוען
ברעיון נשמע טוב
השאלה אם גם בפועל

אנחנו עמוק בעזר מציון ובית חם
לא ידוע לי ממש על מישהו שלוקח את הטיפול והליווי לידיים שלו באופן אישי עם מעקב צמוד וכו'

אם כן אשמח לשמוע
זה בדיוק מה שאני מחפשת
זהו, חדל קשקשת.
מי מהניקים או הניקיות פה חושב שהוא מסוגל לקחת את זה על עצמו?
לא, אני לא מתכוון אליך או אלייך, אני מתכוון לאנשי מקצוע מנוסים, או למי שעבר משהו דומה במשפחתו והצליח לטפל בסיפור כזה.
גם אם בתשלום, נראה לי שניתן לגייס פה את הדרוש.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
@עגבניה אדומה יקרה
הייתי רוצה לשלוח לך פינוק מיוחד, אם רק תסכימי
לאות הערכתי אותך כמתמודדת בחזיתות כה משמעותיות.
ואם תסכימי לכך, אני מוכנה גם לרכז פינוקים נוספים שאני בטוחה שנשים רבות תשושנה לשלוח לך.
מגיע לך כל הטוב בעולם.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עגבניה, מאתמול את לא יוצאת לי מהראש, כואבת איתך ומתפללת עליך מאד מאד

איך יתכן ש10 שנים ולא מבחינים בכלום? מה קורה במפגש משפחתי, חתונה שבת/חג אצל ההורים? הוא מצליח לעצור בעדו ולהתגבר ולא לרוץ כל דקה למקוה, ורק בבית זה מתפרץ?
את חיבת למצוא עזרה לא לקרוס, הילדים שלך חייבים לפחות אמא בריאה! אנא בבקשה!

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
ה' הטוב ישמח אתכם בקרוב בעז"ה. זה קושי עצום.. מכירים קצת מניסיון. (חרדות וכאלה)
גם אצלנו במשפחה לא ידעו כלום אך כשהחלטנו לדבר ולגלות בעזרת ידיד אמת ובעל נסיון מלא באמונה והמשפחה כן הכילה וקיבלה.
איך למען ה' 10 שנים ואף אחד לא יודע?
ההסתרה כאן מקשה יותר מהמצב עצמו נראה לי.....
תיפתחו תספרו תשתפו.. תראי איך כאן כולם נרתמים ולוקחים את זה ברצינות ובאחווה הדדית, בטוח שגם המשפחה והידידים יבינו ויכילו..
אל תחששו תספרו לידיד קרוב . היום לצערנו יש כל מיני תופעות מכאובים ויסורים שונים ומשונים בגלל שזה הדור האחרון ודוקא יסורי נפש. (כן שמעתי מצדיק ומקובל מוכר מאוד בדורנו)
החברה כן פתוחה להכיל ולקבל... בבקשה תתחילי לנשום עמוק ולספר בטפטופים לחברה או ידיד אמת וטוב ותראי איך ה' ישלח לכם שפע ברכה והצלחה.. כי גם תפילת רבים מועילה מאוד בשמים..

ההסתרה היא אם כל המחלות כי צריך גם להראות פנים שוחקות ואיך עולם כמנהגו נוהג.. אך באמת אין תפקוד מלא בבית ילדים רואים וחווים את זה וזה מתיש עד אין קץ - מנסיון לצערנו..

אז אנא ואנא דווחי לנו שספרת למאן דהו ובאמת הוקל עלייך!!

אל חשש החברה מכילה ובריאה היום בקטע הזה!!!

בשורות טובות וישועות מלא מלא מאבא שבשמיים!!!!

malka1

משתמש פעיל
כמה כאב! כמה גיבורה! דמעות!
מכירה קצת משהו דומה ובאמת אין אין לתאר את הסבל שאדם שהיה מאז ומעולם פרח, עילוי אמיתי שתמיד ניבאו לו גדולות ונצורות, אהוב על כולם, פתאום פתאום הכל מתהפך ואי אפשר להכיר את הבן אדם, וכולם אומרים לכו אליו לכו אליו תנסו את זה ואת זה ואת זה...ותכלס שום דבר לא עוזר הכדורים גורמים לשינה עד אמצע היום להשמנה בלי פרופורציות ,לאדם שנראה יותר צל בלי שום חשק לכלום, עצוב, ואפילו עזרה מאירגונים אין באמת אירגון שלוקח מקרה על עצמו ואומר אני עם הידע שלי עם הפרוטקציות והקשרים שלי הולך לטפל במקרה הספציפי הזה עד לאיזון, אדם מעל גיל 18 אי אפשר לפי החוק להחליט לו כלום כל עוד הוא לא מסוכן לציבור, וזה החלק הכי לא מובן למה מחכים שחלילה יקרה משהו? הרי זה אנשים שלעיתים לא מאוזנים, זו לא אשמתם, הם לא שולטים בזה, וכן להתאים כדורים שבאמת יעזרו זה נס.
ולענין לערב את המשפחה זה יכול לעזור להתמודדות של המשפחה הקרובה, אבל חוץ מליעץ הרבה עצות סרק הרבה פעמים הם לא עוזרים אין להם ידע מקצועי באמת.
הלואי שבאמת תמצאו פיתרון אמיתי! לא עוד כדורים שגומרים את האדם...כזה שהתקופה הזו תהפוך לנחלת העבר ותחיו את, בעלך והילדים באושר אמיתי וברוגע! מתפללת...

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
@עגבניה אדומה כואב מאוד לקרוא מה שאת עוברת.
שלחתי קישור לאשכול לחברה שלי - פסיכולוגית קלינית.
והיא סבורה שהדבר היחיד שיהיה יעיל כעת במצב שאת מתארת הוא אשפוז.
האם יש משהו שמונע ממכם ללכת על הכיוון הזה כרגע?
אם כן אולי תכתבי כאן וננסה לחשוב איך אפשר לקדם את זה.

עד מתי

משתמש מקצוען
@עגבניה אדומה כואב מאוד לקרוא מה שאת עוברת.
שלחתי קישור לאשכול לחברה שלי - פסיכולוגית קלינית.
והיא סבורה שהדבר היחיד שיהיה יעיל כעת במצב שאת מתארת הוא אשפוז.
האם יש משהו שמונע ממכם ללכת על הכיוון הזה כרגע?
אם כן אולי תכתבי כאן וננסה לחשוב איך אפשר לקדם את זה.
אשפוז בכפייה זה רק אחרי שיש צו מסוכנות מפסיכיאטר
לא נראה לי עם כל הכאב העצום שזה המקרה, הוא לא נשמע אלים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה