דרוש מידע לפני ייאוש--מחפשים פסיכיאטר!

מצב
הנושא נעול.

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשים מישהו טוב מירושלים
מכירים??
שמעת על הפסיכיאטר ד"ר דניאל ארגו?

רופא טוב לב ,אנושי מומחה מקצועי מבין את הציבור השמור שלנו

(מכבד..זה לא פחות חשוב ;) )
אני לא יודעת באיזו קופה אתם, אבל הוא נמצא בלאומית

הבעיה שהוא זמין פעם בשבוע ואי"א לקבוע סתם בנציגות קשרי לקוחות
רק במזכירות שלהם שלוחה 7- טרומפלדור ירושלים .

אם אתם מוכרים בביטוח לאומי אז הוא יכול לקבל מעטפת שלמה של
סל שיקום שזה המון עזרה!
ובטח יקל עליכם..בהוצאות, זכאות סיוע בשכר דירה...

ואם אינכם מוכרים בביטוח לאומי, אז קדימה אל תחכו שניה ו
תתחילו להתארגן עם כל המסמכים....

שווה את המאמץ!!

אגב,
הוא מנהל מחלקה בבית חולים "איתנים" אם שמעת על המקום-
בקיצור הוא ממש מקצועי!

מקווה ומתפללת שיהיה לזה סוף טוב עליז ושמח!
את גיבורה!!
כל הכבוד על המאמצים והכוחות וההשתדלויות
וגם כל הכבוד שאזרת אומץ וביקשת עזרה, זה לא מובן מאליו !!!
ה' הטוב הוא כל יכול!!!

תחזיקו מעמד!

עגבניה אדומה

משתמש מקצוען
אואה אני קוראת ומתפעלת מהעוצמה שלך, זה כזה קשה, עד בלתי נסבל, לפעמים לנמצאים ליד, הקושי גדול יותר מלסובל עצמו.

מניחה שבדקתם כבר, אבל בכל אופן, יתכן שזאת תסמונת טורט? אם זה החל מגיל צעיר ומתבטא בדברים נוספים כמו השמעת קולות לא רצוניים וכו' כי יש מקום שמטפל בזה טבעי עם תוצאות מדהימות.

שיהיה בהצלחה העיקר, בכל אשר תפנו, וה' יתברך יכול לעשות כל שליח לשליח הנכון, מקוה ומתפללת בשבילכם שתצאו מזה כהרף עין.
אמנם שמעתי על הרבה דברים אחרים
על הטורט עדיין לא שמעתי...
האמת שלאחרונה יש בהחלט קולות לא רצוניים ...פרצופים כמו של מישהו משוגע...
אבל רק לאחרונה אחרי המון שנות התגברות וסבל

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לדבר עם הרב פרקוביץ אני יודיע הרבה אנשים שנאזרו דרכו
אני מכירה את הרב פרקוביץ מקרוב
הוא גר בירושלים
אדם טוב ומומחה גדול!!
עם ידע ונסיון רחב מאוד
יש לי את הטלפון שלו אם תרצי בשמחה!

ובעז"ה תראו עוד ישועות גדולות!!
אתפלל עליכם בעז"ה
ניסיון לא פשוט בכלל
אבל תזכרי כל הזמן "עמו אנוכי בצרה"
ה' איתך כל הזמן! מחזיק לכם את הידיים ודואג לכם!

אסתי בראון

משתמש מקצוען
מה שיש לבעלך פחות נשמע טורט:
המומחים של Infomed מסבירים:
תסמונת טורט (Tourette syndrome) היא מחלה תורשתית הכוללת היבטים תנועתיים עם טיקים שנודדים ממקום למקום בגוף וברוב המקרים גם היבטים התנהגותיים עם התפרצויות זעם, אי-שקט פסיכו-מוטורי, תופעות כפייתיות והפרעות למידה.

המחלה מתחילה בילדות ולרוב לפני גיל 21, עם מהלך בעל תנודות בתקופת גיל ההתבגרות, ובזמן מצבי לחץ. התבטאותה קלה יותר במצבים של רגיעה ושל ריכוז-יתר בזמן פעילות. הטיקים נעלמים בשינה. ידוע שקיימת אפשרות מוגבלת לעצור את הטיק (Supressability), למשך שניות עד דקות. קיים דחף נפשי וצורך גופני לבצע את הטיק שלא ניתן לעצור או למנוע וביצוע הטיק משחרר את החולה נפשית וגופנית. ברור שהתעסקות עם טיקים מצד אחד ואי-הנעימות החברתית שהם גורמים, מסיטים את תשומת ליבו של החולה מדברים אחרים ופוגעים בתפקודו, ביכולת הלמידה ובחייו החברתיים.

הטיקים הרגילים הידועים הם טיקים פשוטים, תנועות קצרות החוזרות על עצמן, בעיקר בפנים (מצמוץ, עיוותים של הפנים), בצוואר ובכתפיים, שמשתלבים עם טיקים קולניים שחלקם פשוטים (קולות, משיכות אף, ניקוי גרון) וחלקם מורכבים (מילים גסות, קללות, חזרה על המילה אחרונה של עצמו או של אחרים). תנועות מורכבות יותר הן קפיצות בזמן הליכה, נגיעה בחפצים ובעצמו, משיכת שיער וגבות עד להופעת קרחות, סיבובים במעגל, עד לטיקים מורכבים וטקסיים. תופעות נלוות כמו התנהגות כפייתית או הפרעות מסוג קשב וריכוז מחמירות את המצב. התסמונת שכיחה עד 1% באוכלוסייה הכללית, כאשר שכיחותה גבוהה יותר אצל בנים והיא מתחילה להופיע אחרי גיל לשנתיים

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
שלא תדעו מצרות
מדובר בכפיתיות בתנועות גוף...הוזזת יד /רגל/להתכופף וכו'=עבירה בקדושה
הזוי...
הוא כל היום במקווה טובל וטובל כי הזיז את הראש וכו'
זה ייסורים מעבר לכל דמיון

רק לחשוב מה הוא היה פעם איזה אברך יקר ועדין נפש
מתמיד גדול
והיום.. עצוב צריך ניסים
בבקשה גם תתפללו זה ממש יתן לי כח (אני אשתו וזו התמודדות קשה מאד!!)
@עגבניה אדומה תדעי לך שאת פשוט מהממת!!!
אני קוראת את האשכול ובוכה
איזה תעצומות נפש, איזה חוזק!! אשת חיל אמיתית שנלחמת עד הסוף
ה' ישלם שכרך ובעז"ה את עוד תראי ישועות ותחזרו לימים היפים בשמחה, אושר, בריאות ונחת
לא יפלא מה' דבר, במיוחד שעכשיו אנחנו בחודש הרחמים והסליחות והמלך בשדה!!
אלקטרודות?נוירופידבק? (אם כן אז ניסינו גם את זה)

לצערי לא מצליחה אפילו להגיע לזה ... דווקא אני מרגישה שאני חייבת אבל כשיש מישהו לצידך שרק רוצה כבר למות מייסורים (או מתופעות לוואי של עוד איזה סוג תרופה חדשה)
אז הכל מתגמד...
חוץ מזה אני חושבת שעם כל העומס הטכני והרגשי את חייבת לדאוג גם לעצמך יקירה
את פשוט חייבת את זה!!! שלא יקרה מצב שחלילה תקרסי (כמו שישי נפילת מתח)
בבקשה! את חייבת !! זה יעזור לך גם להתמודד טוב יותר ולהיות יותר פנויה רגשית אליו

בעז"ה שתבשרי לנו בשורות טובות בקרוב!!
אמן!!!
מתפללים...!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
מחפשים בדחיפות פסיכיאטר מומלץ בירושלים
לאברך יקר שסובל כבר עשר (!!) שנים מכפיתיות
ועדיין אין שיפור
המצב רק מחמיר:(

ניסינו את מיטב אנשי המקצוע
טלי וישנה...
ויצמן ...
שיחות..
תרופות.
סיביטי...
דמיון מודרך ועוד

כרגע המצב שכבר אין טעם ליסוע רחוק כל פעם
מחפשים מישהו טוב מירושלים
מכירים??

ועל הדרך אשמח שתתפללו ותבקשו בחודש אלול ישועה לאותו אברך
ה' כבר יודע במי מדובר.. באו מים עד נפש!
בס"ד
אשמח אם תשלחו האיימל שלכם בפרטי
או תשלחו לי איימל YR0527691254 גיימל

בשורות טובות

עגבניה אדומה

משתמש מקצוען
@עגבניה אדומה תדעי לך שאת פשוט מהממת!!!
אני קוראת את האשכול ובוכה
איזה תעצומות נפש, איזה חוזק!! אשת חיל אמיתית שנלחמת עד הסוף בשביל בעלה
ה' ישלם שכרך ובעז"ה את עוד תראי ישועות ותחזרו לימים היפים שלכם יחד בשמחה, אושר, בריאו,ת ונחת
לא יפלא מה' דבר, במיוחד שעכשיו אנחנו בחודש הרחמים והסליחות והמלך בשדה!!

חוץ מזה אני חושבת שעם כל העומס הטכני והרגשי את חייבת לדאוג גם לעצמך יקירה
את פשוט חייבת את זה!!! שלא יקרה מצב שחלילה תקרסי (כמו שישי נפילת מתח)
בבקשה! את חייבת !! זה יעזור לך גם להתמודד טוב יותר ולהיות יותר פנויה רגשית אליו

בעז"ה שתבשרי לנו בשורות טובות בקרוב!!
אמן!!!
מתפללים...!!
תודה!
מזדהה עם כל מילה
רק ה' יודע כמה זה לא קל ...

קוויק

משתמש מקצוען
מה שיש לבעלך פחות נשמע טורט:
המומחים של Infomed מסבירים:
תסמונת טורט (Tourette syndrome) היא מחלה תורשתית הכוללת היבטים תנועתיים עם טיקים שנודדים ממקום למקום בגוף וברוב המקרים גם היבטים התנהגותיים עם התפרצויות זעם, אי-שקט פסיכו-מוטורי, תופעות כפייתיות והפרעות למידה.

המחלה מתחילה בילדות ולרוב לפני גיל 21, עם מהלך בעל תנודות בתקופת גיל ההתבגרות, ובזמן מצבי לחץ. התבטאותה קלה יותר במצבים של רגיעה ושל ריכוז-יתר בזמן פעילות. הטיקים נעלמים בשינה. ידוע שקיימת אפשרות מוגבלת לעצור את הטיק (Supressability), למשך שניות עד דקות. קיים דחף נפשי וצורך גופני לבצע את הטיק שלא ניתן לעצור או למנוע וביצוע הטיק משחרר את החולה נפשית וגופנית. ברור שהתעסקות עם טיקים מצד אחד ואי-הנעימות החברתית שהם גורמים, מסיטים את תשומת ליבו של החולה מדברים אחרים ופוגעים בתפקודו, ביכולת הלמידה ובחייו החברתיים.

הטיקים הרגילים הידועים הם טיקים פשוטים, תנועות קצרות החוזרות על עצמן, בעיקר בפנים (מצמוץ, עיוותים של הפנים), בצוואר ובכתפיים, שמשתלבים עם טיקים קולניים שחלקם פשוטים (קולות, משיכות אף, ניקוי גרון) וחלקם מורכבים (מילים גסות, קללות, חזרה על המילה אחרונה של עצמו או של אחרים). תנועות מורכבות יותר הן קפיצות בזמן הליכה, נגיעה בחפצים ובעצמו, משיכת שיער וגבות עד להופעת קרחות, סיבובים במעגל, עד לטיקים מורכבים וטקסיים. תופעות נלוות כמו התנהגות כפייתית או הפרעות מסוג קשב וריכוז מחמירות את המצב. התסמונת שכיחה עד 1% באוכלוסייה הכללית, כאשר שכיחותה גבוהה יותר אצל בנים והיא מתחילה להופיע אחרי גיל לשנתיים
זה נושא די מורחב, שלא תמיד הוא שחור לבן, ויש בו הרבה נקודות חיכוך עם כפייתיות רגילה
אם זה משהו שהתחיל מוקדם, זה יכול להיות זה והתפתח במשך השנים.

לוחץ בלב לחשוב על הצער הזה של החוסר שליטה, והלחץ שנובע מזה שהוא עצמו מתגבר את הכפייתיות ומזין אותה וזה גלגל שהולך ומסתבך
חשוב אולי אם יש מישהו שהוא סומך עליו, רב וכו' שפשוט יהיה בתפקיד הנואם לו כל הזמן שזה לא אשמתו, ושזה בסדר, ואין לו טענה על זה, ואם הסביבה תצליח איכשהוא גם לשנות פאזה לרוגע סיכוי גדול שהתסמינים יפחתו
אנחנו חיים בעולם לחוץ, שכל הזמן חייבים דברים, וחייבים לעמוד בקצב מסחרר מכל הבחינות ובעיקר חברתית, וזה משפיע על המון אנשים לצערנו,
במיוחד בעלי נפש רגישה, שמניחה שהוא כזה וכל דבר קטן נותן את אותותיו.

שסיעתא דשמיא תלווה אתכם בהכל, ואת גדולה מהחיים!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם הכפיתיות על רקע דתי- רוחני לפעמים עוזר (חוץ מהתרופות!! ובמקביל) לשבת עם רב גדול שמקובל עליו אפילו אדמור או פוסק או דיין גדול ועם מטפל דתי (מאמינה שימליצו פה) לעשות רשימה של כל הדברים שהוא חייב , ולא לבטל אותם אלא להסביר שזמנית הוא פטור וגם אם... וגם אם.... זה לא נחשב ולמשל טבילה להסביר לו שזה דרבנן וכו' ככה הראש שלו עובד והוא לא יקבל ממטפל חילוני! אני מכירה מישהו כזה שעשה רשימה של הדברים הכפייתים וישב איזה שעה עם פוסק גדול ובאמת הקל מעליו מאד גם בדברים דאוריתא(הגית שמע ישראל, קר"ש)!!
הכפיתיות מגיעה מצורך בשליטה והשיחות מרגיעות את זה מאד.
חשוב לומר ששיחה כזו היא רק בתור התחלה להקל נפשית. כי ברגע שאדם נוטה לזה זה יתפרץ שוב בדברים אחרים.
עוד משהו שאני לא יודעת אם זה אפשרי- כשהסדר יום מלא הבריאות נפש משתפרת. ואת זה עוזרים מאד בסל שיקום.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איך את מתמודדת לבד??
את חייבת להכניס מישהו לתמונה שיעזור לך
נשמע שהסבל הוא יומיומי...ומן הסתם גם הילדים סובלים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה