לספר לכם, או לא?

• פותח הנושא Deena
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דיני מצדיעה לך
הלוואי וירבו כמותך בישראל.

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וווואווו. אני כל כולי מרוגשת ונסערת.
זה לא נתפס!
בעצם כן, העם שלנו מורגל במסירות נפש, זה לא חדש, אבל כל פעם מפעים שוב ושוב.
והצעד הזה הוא מסירות של ממש.
אני רואה בו מעין נסיון הלך לך של אברהם אבינו.
לך- לך, כל העולם מהעבר האחד והוא מהעבר השני,
כל העולם אומר אי אפשר והוא אומר מוכרח שאפשר.
כל העולם עומד משתאה ואינו מאמין איך הוא יכול לעזוב מקום פרנסה, ומכרים וללכת.
לאן? הוא אינו יודע.
דבר אחד ברור, הוא הולך אל מקום בו רוצה האלוקים, וכל המחיר וההקרבה שבדבר שווה את זה!

איחולי שהברכות שקיבל אברהם אבינו בנסיון הלך לך שלו, ילווך גם את בנסיון הלך לך שלך.
בנים, ממון ושם. (שאלו 3 דברים שהדרך ממעטת)
יהי רצון שבעקבות הצעד הנעלה הזה לא יחסר ממון מבתיכם, ותמצאו פרנסתכם ברווח.
ותזכו לבנים ת"ח ובנות צדיקות שיאירו את העולם בתורה ובמעשים טובים ושמם יתגדל למרחוק.

ומייחלת ליום שאעיז לצעוד בעקבותיך!
מעריצה מאד, ומחזקת אתידיך,
לשם שינוי.

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י לשם שינוי;785792:
וווואווו. אני כל כולי מרוגשת ונסערת.
זה לא נתפס!
בעצם כן, העם שלנו מורגל במסירות נפש, זה לא חדש, אבל כל פעם מפעים שוב ושוב.
והצעד הזה הוא מסירות של ממש.
אני רואה בו מעין נסיון הלך לך של אברהם אבינו.
לך- לך, כל העולם מהעבר האחד והוא מהעבר השני,
כל העולם אומר אי אפשר והוא אומר מוכרח שאפשר.
כל העולם עומד משתאה ואינו מאמין איך הוא יכול לעזוב מקום פרנסה, ומכרים וללכת.
לאן? הוא אינו יודע.
דבר אחד ברור, הוא הולך אל מקום בו רוצה האלוקים, וכל המחיר וההקרבה שבדבר שווה את זה!

איחולי שהברכות שקיבל אברהם אבינו בנסיון הלך לך שלו, ילווך גם את בנסיון הלך לך שלך.
בנים, ממון ושם. (שאלו 3 דברים שהדרך ממעטת)
יהי רצון שבעקבות הצעד הנעלה הזה לא יחסר ממון מבתיכם, ותמצאו פרנסתכם ברווח.
ותזכו לבנים ת"ח ובנות צדיקות שיאירו את העולם בתורה ובמעשים טובים ושמם יתגדל למרחוק.

ומייחלת ליום שאעיז לצעוד בעקבותיך!
מעריצה מאד, ומחזקת אתידיך,
לשם שינוי.

נראה לי שהיא התנתקה כבר מהאינטרנט וכבר לא נמצאת פה...

אבל הברכות, מפיך לשמים!

Deena

משתמש פעיל
נכתב ע"י הברקהבפרסום;785819:
נראה לי שהיא התנתקה כבר מהאינטרנט וכבר לא נמצאת פה...

אבל הברכות, מפיך לשמים!
היא עוד לא התנתקה (יש לי עוד כמה ימים של 'סידורים' לפני שאוכל לעשות זאת), היא עוד חושבת איך ומה להגיב על התגובות המרגשות כאן, ועל התגובות והשאלות באישי...

הרבה רצו לדעת מה ואיך ולמה - - תנו לי עוד קצת זמן ואכתוב את זה בצורה מסודרת, ואפרסם כאן למי שירצה לקרוא.

ובינתיים - המון תודות לכולכם!!
זה בהחלט לאצעד קל, והתגובות שלכם מחזקות אותנו מאד

שיררי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כל הכבוד דינה!!

אני כמעט בתחילת הדרך רק שנתיים...
יש לי אינטרנט מסונן..
תגידו לי אתם בעלי ניסיון:
בעתיד אני אצטרך לפתוח את האינטרנט ולהשאר בלי חסימה בגלל העבודה?
או אפשר לעבוד תמיד עם נתיב?
אשמח אם תענו לי בכנות, התשובה משנה לי מאד כי עכשיו אני בטוחה שלא אוציא את החסימה אף פעם אבל בעתיד בשעת ניסיון...:confused: "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" ואני לא רוצה להכנס לזה!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שיררי;785839:
כל הכבוד דינה!!

יש לי אינטרנט מסונן..
אשמח אם תענו לי בכנות, התשובה משנה לי מאד כי עכשיו אני בטוחה שלא אוציא את החסימה אף פעם אבל בעתיד בשעת ניסיון...:confused: "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" ואני לא רוצה להכנס לזה!

אני עם נתיב למעלה מ10 שנים, ומסתדרת נהדר. (ותתפלאי אבל גם עם נתיב אפשר להוסיף עוד,וכל מה שמיותר או נראה היה לי לא מתאים בטלתי, למשל סגרתי את 'לדעת' שנחשב לאתר חדשות חרדי אך מלא לשון הרע ורכילות לצערנו...ועוד)
היתה לי בעבר התלבטות קלה אם ללמוד גם עיצוב אתרים ובאנרים וירדתי מזה לחלוטין כי ידעתי שמי שעוסק בזה חייב לחרוש אתרים ולהיות הרבה יותר שעות ברשת. תודה לה' יש פרנסה בשפע בעיצוב פרינט.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי סגר ?
הכל פתוח!

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דינה- כולנו מתרגשים מצעדך האמיץ!
עלי והצליחי בכל אשר תפני.

ולשיררי- אפשר בהחלט להסתדר עם נתיב, ואפילו ברמת החסימה הגבוהה ביותר.
אין צורך באינטרנט פתוח, בטח לא לגרפיקאיות מהבית.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני לא יודע מה איתכם, לי היו דמעות בעינים על זה שמישהו מוכן לוותר על מקור פרנסתו (ברור שה' ידאג בהמשך, אבל בכל זאת...) בגלל הסכנות הכרוכות בזה. אותי זה ריגש ואני מאחל הצלחה "אדירה" בהמשך בכל תחום.

imb

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שיררי;785839:
כל הכבוד דינה!!

יש לי אינטרנט מסונן..

זה בסדר. אני עם נתיב חסום מאוד (גם לא גוגל, למשל) ומסתדרת ב"ה מצוין.
מה שכן, צריך ללמוד לדעת איך אומרים ללקוח "זה חסום לי" בגאווה יהודית אמיתית ולא מתוך הססנות ופחד.

נכתב ע"י start;785850:
אני עם נתיב למעלה מ10 שנים, ומסתדרת נהדר. (ותתפלאי אבל גם עם נתיב אפשר להוסיף עוד,וכל מה שמיותר או נראה היה לי לא מתאים בטלתי, למשל סגרתי את 'לדעת' שנחשב לאתר חדשות חרדי אך מלא לשון הרע ורכילות לצערנו...ועוד)
היתה לי בעבר התלבטות קלה אם ללמוד גם עיצוב אתרים ובאנרים וירדתי מזה לחלוטין כי ידעתי שמי שעוסק בזה חייב לחרוש אתרים ולהיות הרבה יותר שעות ברשת. תודה לה' יש פרנסה בשפע בעיצוב פרינט.

סטארט, אני דווקא כן עשיתי את הדבר הזה, וב"ה רוב העבודה היא בתחום האינטראקטיב ואני יכולה לומר לך שאין אצלי כזה בר "לחרוש אתרים". פשוט כי אין אפשרות.
אם אני ממש חייבת משהו אני שולחת ל"גוי של שבת" (סליחה ממכם שעוזרים לי, על הביטוי...) זה או אחר, ומקבלת צילום מסך.
בפלאש ממש אין את הצורך ב"חרישה", בעיצוב אתרים יותר.
אבל, זה הנותן רעיונות ע"י "חרישה", נותן גם (לא גם, אלא בעיקר) רעיונות מתוך מסי"נ.

ולדינה, התרגשתי מאוד מהצעד האמיץ שלך.
ישלח לך ד' הרבה הצלחה בכל מעשי ידיך!

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
"ישלם ה' פעלך ותהי משכורתך שלמה"
ירבו כמותך בישראל.
בהצלחה בכל---

rr

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
האם יש אתר שניתן לעלות אליו קליפ של וידיאו וניתן לצפות גם עם חסימת נתיב?

בתודה מראש
נכתב ע"י start;785850:

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בדיוק אתמול היו לי מחשבות דומות לשלך, והיום ראיתית את האשכול שלך... כ"כ מחזק!!
( אני חושבת שמה שמכריע את ההרגשה והמצפון זה דור ההמשך..., צמרמורת...)
כמובן שזה גם בעקבות התחרות שבאמת שומעים עוד ועוד שהתחזקו מזה, לא יודעת מה יהיו ההחלטות אך ברור שיהיה שינוי בעז"ה למרות שהיה לי סינון חזק... בכל אופן את סנונית שמחזקת פה את כולם ומרגש עד מאד!
שכל הברכות שמברכים פה יתקימו,
(ואם תרצי לספר על איזה כיוון את הולכת זה בטח יעניין פה ..., ניסיתי לחשוב על זה אך קצת קבלתי פיק ברכיים לאיזה כיוון הולכים...)
מעריצה ומעריכה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה